PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie mogę... Enrique ma do dyspozycji dosyć przypakowanego Montoyę który zatrzyma siłą kogo trzeba a nie daje mu w ogóle szans. Ciekawe czy zagra z Huescą w Pucharze Króla.
0
Ale bym chciał żeby Leo w 2015 był totalnie bezkonkurencyjny i razem z Barçą zdobył jak najwięcej, a sam pobił kolejne rekordy i przypieczętował to Złotą Piłką.
0
Ja pierdzielę, tak się dać zgnoić arabom... Europa się niestety nie szanuje.
1
Co innego jest wstawić reklamę na koszulkę, a co innego usnąć symbol religijny z herbu, bo kraj z inną religią tak chce. Chyba, że nie widzisz różnicy, to współczuję.
1
Zlatam jest bardzo dziwnym człowiekiem.
19
Wymówka dla tych, którzy jeżdżą Matizami i innymi Smartami :)
0
Też mam nadzieję, że ani krzyż św. Jerzego nie zniknie z herbu Barcelony ani że Camp Nou będzie miało w nazwie sponsora.
0
"transfer Belga który przy odrobinie szczęścia nie zadebiutuje wgl w tym sezonie"
Przy odrobinie szczęścia? Na pewno o to Ci chodziło?
0
Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do tego że FC Barcelona usunie krzyż św. Jerzego w imię pieniędzy. Nawet tylko na ich podwórku...
1
A czym jest niby BPL? Żaden to wyznacznik. Messi nie musi nic udowadniać odchodząc do Anglii.
3
Gościu chyba lekko mocno nietrzeźwy był jak to mówił.
Najlepsze jest to, że wszyscy którzy mówią, że Messi nie dorasta Cristiano do piet nie mają na to żadnych argumentów, bo wszystkie poważne statystyki i rekordy przemawiają za Leo.
0
Jestem przekonany, że gdyby Adriano nie mógł zagrać np. z powodu kartek, to na prawej prędzej zagrałby Patric Gabarron niż Montoya i Douglas...
0
Wkurza mnie już to, że obrońcy słabszych drużyn zachowują się jak upośledzeni kiedy grają przeciwko Realowi...
0
Wygrana Realu nie szkodzi, nic to nie zmieni, ale najlepiej gdyby Cristiano ograniczył się do 2 goli dzisiaj.
0
Kurcze, jak tak się patrzy na zasuwającego po lewej stronie Abiego to można się tylko dziwić, dlaczego dalej u nas nie gra...To była jedna z najgorszych o ile nie najgorsza decyzja zarządu.
0
To ciekawe. Powiedz mi ile meczy rozegrał Mascherano na DP w Barcelonie w 2014 roku.
0
Skoro UEFA zabrania nazw sponsorów w stadionach na meczem LM, to wie ktoś, jak nazywane jest Etihad Stadium? City of Manchester Stadium, jak kiedyś?
0
a na bordowej już sikają w majty, ze Messi strzelił 3 bramki xd hahahaha :D ale i tak jeden jest król, to CR7 !
A najlepsze jest to, że mówią tak nie mając argumentów. Typowe.
Natomiadt jak Cristiano strzeli jednego gola po karnym to określają go królem. To jest dopiero śmieszne.
0
Lewy Kompanym rzucił. Pep go za to poczochrał :d
0
Bo nie ma światła.
0
Chyba jak realizator pokaże go na trybunach, bo na ławce go nie ma...
0
Podaje do Montoyi żeby sobie też pograł.
0
Dla kapitanów i selekcjonerów chyba. Inni mogą jeszcze głosować.
8
Pobicie tych rekordów przez Messiego powinno namieszać w głosowaniu do Złotej Piłki.
0
Ależ świetne bramki padają w tej kolejce. Multiliga jest super.
1
Legendarna bramka Messiego.
0
Nani, bajka to co zrobił...
2
Ale ta Chelsea śmiga w tym sezonie. Mają świetną ekipę.
0
Pewnie chce, żeby Montoya też pograł ^^
0
Ja pierdzielę, czy to że dostał czerwo to znaczy że nie jest dobrym obrońcą? Dobrze się czujesz?