0

Nie mogę się doczekać tego filmu. A premiera już niedługo.

0

Dlatego napisałem, że nie mam nic do Rakiticia i cieszę się, że jest u nas.
Chciałbym po prostu, że za kilka lat w pierwszym składzie będą Samper, Halilović, Roberto, Rafinha czy Suarez, bez konieczności wydawania dziesiątek milionów na transfer.

0

Chciałbym wypełnić ankietę, jednak mojego województwa nie ma na liście.
Proszę coś z tym zrobić.

1

Abidal, Puyol, Pique, Alves to była najlepsza obrona na świecie.

0

To znaczy chodzi mi o to, że pomoc powinni stanowić wychowankowie albo ci, którzy zostali kupieni by się szlifować w Barcy B.

1

Ja uważam, że u nas pomoc powinna być w pełni opierana na wychowankach, nie mając nic do Rakiticia. Przecież jest tyle perełek - Rafinha, Samper, Halilovic, Denis Suarez, może Joan Roman, czy nawet Roberto. Z tego naprawdę da się zbudować coś mocnego, nawet w stylu Serio, Xavi, Iniesta, choć tak genialny tercet może się długo nie trafić.

1

SPOILER Będzie 4-4

0

Że co? Nie pamiętasz jakie sukcesy święcili kilka lat temu Iker, Ramos, Alves? To byli najlepsi zawodnicy świata na swoich pozycjach i 2-3 słabe sezony tego nie zmienią.

0

Śmieszne będzie jeśli Sandro znów strzeli gola wchodząc z ławki. Nie wiadomo, co on musi zrobić, by grał częściej niż El Haddadi.

0

0 celnych wrzutek, ciekawe skąd masz taką statystykę...
Bez Alvesa nie damy rady w przyszłym sezonie nawet jeśli Montoya zostanie.

1

Niech Montoya zagra dzisiaj mecz życia, żeby Enrique przejrzał na oczy.

0

To już nie można mieć wymarzonej jedenastki? Umieścił tam Alvesa i Messiego, to źle?

0

Kiedyś musiał nadejść ten moment, wielka szkoda. Nie wyobrażam sobie momentu, kiedy Messi kończy karierę, ale to też nadejdzie.

6

No tak, bo oni grają w Barcelonie... A poza tym, 11 metrów to żaden dystans ;)

0

To dziwne, bo mimo komunikatu mogę go odtworzyć.

0

Co do meczu Realu z Almerią. Zobaczcie jak parę lat temu Cristiano zachowuje się po przestrzelonym karnym, też zdobytym przy pomocy symulki, mimo że Benzema strzelił gola dobijając. Końcówka filmu.

http://tnij.org/jn3dne4

9

Świetnie wymyślone, to mu się udało. Może by tak częściej grać?
To pokazuje, że miejsce dla Alexisa by się znalazło, nawet przy trio Neymar, Suarez, Messi.

1

Czytam stary artykuł na temat manity z Realem. Piękna odpowiedźna prowokacyjny artykuł z rm.pl:

"Tego dnia Barça napisała kolejną część swej wspaniałej historii. "W krainie zraszaczy i latających świńskich łbów" upokorzono odwiecznego rywala zwanego potocznie Realem rodem z Madrytu."

1

Jeśli Alves nie zostanie, to w przyszłym sezonie będą niezłe jaja. Wielki błąd, ale czy to kogoś dziwi?

0

Banda baranów i tyle.

0

Nagle będzie: Montoya 2020! Od przyszłego sezonu Martin będzie pierwszym wyborem Enrique na prawą obronę!

0

Tak, dlatego wybierając swój skład marzeń nazwał siebie Bogiem ^^.

1

No pewnie, dalej grajmy z Valerengami, Helsinkami czy innymi słabeuszami, a omijajmy porządne turnieje przygotowawcze. Real jest na takim co roku i to jest dobre.

0

Tak jak pisałem. Suarez z bramką!

0

Skoro półfinał to 1/2, a są 4 drużyny, ćwierćfinał to 1/4 i jest 8 drużyn, to 16 drużyn to jaki etap? Pomyśl...

4

Dziwisz się, jeżeli Szpakowski cały mecz na Matuidiego mówi Mathieu, a Barcelonę trenował Tata Martinez?

0

Ależ to zrobił Neymaar! W ataku gramy cudownie, oby na tym się nie skończyło!

0

Jak dla nas, to dwa razy drożej...

0

Niech cisną, a wcisną. Tak ma wyglądać ten mecz!

0

No i tego potrzeba na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?