PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogę się doczekać tego filmu. A premiera już niedługo.
0
Dlatego napisałem, że nie mam nic do Rakiticia i cieszę się, że jest u nas.
Chciałbym po prostu, że za kilka lat w pierwszym składzie będą Samper, Halilović, Roberto, Rafinha czy Suarez, bez konieczności wydawania dziesiątek milionów na transfer.
0
Chciałbym wypełnić ankietę, jednak mojego województwa nie ma na liście.
Proszę coś z tym zrobić.
1
Abidal, Puyol, Pique, Alves to była najlepsza obrona na świecie.
0
To znaczy chodzi mi o to, że pomoc powinni stanowić wychowankowie albo ci, którzy zostali kupieni by się szlifować w Barcy B.
1
Ja uważam, że u nas pomoc powinna być w pełni opierana na wychowankach, nie mając nic do Rakiticia. Przecież jest tyle perełek - Rafinha, Samper, Halilovic, Denis Suarez, może Joan Roman, czy nawet Roberto. Z tego naprawdę da się zbudować coś mocnego, nawet w stylu Serio, Xavi, Iniesta, choć tak genialny tercet może się długo nie trafić.
1
SPOILER Będzie 4-4
0
Że co? Nie pamiętasz jakie sukcesy święcili kilka lat temu Iker, Ramos, Alves? To byli najlepsi zawodnicy świata na swoich pozycjach i 2-3 słabe sezony tego nie zmienią.
0
Śmieszne będzie jeśli Sandro znów strzeli gola wchodząc z ławki. Nie wiadomo, co on musi zrobić, by grał częściej niż El Haddadi.
0
0 celnych wrzutek, ciekawe skąd masz taką statystykę...
Bez Alvesa nie damy rady w przyszłym sezonie nawet jeśli Montoya zostanie.
1
Niech Montoya zagra dzisiaj mecz życia, żeby Enrique przejrzał na oczy.
0
To już nie można mieć wymarzonej jedenastki? Umieścił tam Alvesa i Messiego, to źle?
0
Kiedyś musiał nadejść ten moment, wielka szkoda. Nie wyobrażam sobie momentu, kiedy Messi kończy karierę, ale to też nadejdzie.
6
No tak, bo oni grają w Barcelonie... A poza tym, 11 metrów to żaden dystans ;)
0
To dziwne, bo mimo komunikatu mogę go odtworzyć.
0
Co do meczu Realu z Almerią. Zobaczcie jak parę lat temu Cristiano zachowuje się po przestrzelonym karnym, też zdobytym przy pomocy symulki, mimo że Benzema strzelił gola dobijając. Końcówka filmu.
http://tnij.org/jn3dne4
9
Świetnie wymyślone, to mu się udało. Może by tak częściej grać?
To pokazuje, że miejsce dla Alexisa by się znalazło, nawet przy trio Neymar, Suarez, Messi.
1
Czytam stary artykuł na temat manity z Realem. Piękna odpowiedźna prowokacyjny artykuł z rm.pl:
"Tego dnia Barça napisała kolejną część swej wspaniałej historii. "W krainie zraszaczy i latających świńskich łbów" upokorzono odwiecznego rywala zwanego potocznie Realem rodem z Madrytu."
1
Jeśli Alves nie zostanie, to w przyszłym sezonie będą niezłe jaja. Wielki błąd, ale czy to kogoś dziwi?
0
Banda baranów i tyle.
0
Nagle będzie: Montoya 2020! Od przyszłego sezonu Martin będzie pierwszym wyborem Enrique na prawą obronę!
0
Tak, dlatego wybierając swój skład marzeń nazwał siebie Bogiem ^^.
1
No pewnie, dalej grajmy z Valerengami, Helsinkami czy innymi słabeuszami, a omijajmy porządne turnieje przygotowawcze. Real jest na takim co roku i to jest dobre.
0
Tak jak pisałem. Suarez z bramką!
0
Skoro półfinał to 1/2, a są 4 drużyny, ćwierćfinał to 1/4 i jest 8 drużyn, to 16 drużyn to jaki etap? Pomyśl...
4
Dziwisz się, jeżeli Szpakowski cały mecz na Matuidiego mówi Mathieu, a Barcelonę trenował Tata Martinez?
0
Ależ to zrobił Neymaar! W ataku gramy cudownie, oby na tym się nie skończyło!
0
Jak dla nas, to dwa razy drożej...
0
Niech cisną, a wcisną. Tak ma wyglądać ten mecz!
0
No i tego potrzeba na Camp Nou.