PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pięknie, szybka odpowiedź, gol Lio i jedziemy z Paryżem!
2
Dlaczego zamiast eksperymentować ze składem i ustawieniem z np. Granadą, czy Deportivo, to Enrique robi to w tak ważnym meczu?
1
Niewiarygodne, jak można tak odpuścić krycie Ibry?
0
Nie może mu ten ekspert na kartce napisać, że gościu się myli? Przecież to jest żałosne..
2
Najgorsze w Szpakowskim jest to, że jak sobie ubzdura jakieś nazwisko to nie poprawia się, tylko ciągle powtarza swój błąd...
0
Kuźwa jaki Mathieu?
1
I jakby to wyglądało?
Bild Neuer, Marca Cristiano, Sport Messi.
Prawda jest taka, że głosowania na taką skalę nie da się przeprowadzić w pełni obiektywnie.
0
To się nie wypowiadaj. Prawda jest taka, że symulek Busquetsa musiałbyś szukać kilka lat wstecz. Neymar, ostatni raz to Mundial. Ale nie ma to jak Wasz argument "Sergio symuluje". Cristiano jest największym symulantem i to jest żałosne.
Gościu ośmiesza się padając jak powalony łomem przy minimalnym kontakcie lub nawet jego braku, a potem napinając się po strzelonym karnym.
0
Kuźwa nie wierzę, taki gol Gerrarda a oni w Multilidze przełączają na jakiejś badziejstwo co Real strzelił...
0
A może mówi tak tylko w mediach, a tak naprawdę płacze w domu? Nie znasz go, ani ja go nie znam. :)
0
W polu karnym? Albo jest faul/przewinienie, albo nie ma. Tez wolałbym żeby gola miał Bale, ale co zrobić.
0
Karny zasłużony, bez wątpliwości Gościu zrobił niemal to, co kiedyś Suarez w meczu Urugwaju, zagarnął piłkę ręką przed linią bramkową.
0
Z pewnością na którymś Cana+ lub nSport.
0
A chyba że tak. A za Khedirę kupili wtedy kogoś jak mieli pozwolenie?
0
Bardzo lubię Ikera, też za relacje z zawodnikami Barçy, ale niech nie przesadza...
1
Chyba Real po kontuzji Khediry i... znowu Real po kontuzji Casillasa :)
1
Nie ma to jak pisać "Messi nie symuluje?" i wrzucać filmiki sprzed kliku lat, gdy Messi nie był jeszcze bardzo doświadczony...
0
Mathieu Debuchy...
3
Ja również wolę Bravo. Spisuje się świetnie, a niby miał być tym drugim. Nie jestem fanem ter Stegena, więc nie przeszkadza mi to, że gra mało. Niemiec popełnia sporo błędów, choć bardzo dobrze gra nogami. Być może to kwestia nieogrania, ale na razie Bravo jest numerem 1
0
O kurczę, Enrique powinien się zastanowić kto ma wykonywać wolne z lewej strony i z dalszych odległości.
1
Bo tak pewnie się to wymawia...
9
Szczerze, to jak dla mnie fajnie jak na drugi mecz.. Błędów praktycznie nie popełnił, po jego odbiorze padł gol i wywalczył rzut rożny.
0
Na szczęście jest ok. Znając hiszpańskich sędziów, to nie zdziwiłbym się, gdyby sędzia kazał zejść na chwilę z boiska ter Stegenowi....
0
Masip jednak wejdzie? Szkoda by było, żeby w takich okolicznościach zadebiutował.
0
Możemy mieć z Douglasa pożytek. Możecie pisać, że to tylko Huesca, ale jeśli on się ogra, to naprawdę możemy mieć zabezpieczoną prawą obronę.
5
Wiecie co mi sie przypomniało teraz?
"Tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud"
0
Tak, trafi w bramkę.
0
Ależ bramka. Świetnie to uderzył.
0
Wszystko fajnie, tylko ten "Matju".
1
Tak. Na razie dość asekuracyjnie, ale fajnie że podłącza się do ataku.