0

Tak, tylko co byłoby dla Ciebie większym szokiem? Wypadek samolotu powiedzmy gdzieś w Azji ludzi o których nawet nie słyszałeś, czy jednej z największych europejskich drużyn?

0

Polecam Ci Davida Villę na zmiennika-jokera. Zawsze w okolicach 70 minuty wpuszczam go za Diego Costę i robi to co trzeba.

0

7

Bardzo konkretnie powiedziane. Cieszyłem się z tego transferu, ale jak widać nie da się wygrać z Busquetsem, który nawet jeśli był w beznadziejnej formie, to i tak grał Ja mimo wszystko go lubię. Pinto, Alves, Song, oni wprowadzali trochę śmiechu w szatni, a teraz już nie będziemy mieli takich zawodników. Widać, że najbardziej pasuje mu Anglia i chce tam kontynuować karierę. Oby dobry sezon w West Hamie otworzył mu drzwi do transferu do lepszej drużyny. Chciałbym, by zagrał w Chelsea razem z Fabregasem, choć możliwe, że pójdzie to Tottenhamu, czy Manchesteru.

2

Jesteś pewien tego, co napisałeś?

0

Ale chodzi o to, że piszesz "Nie rozumiem takich ludzi", bo nie dał Cristiano do swojej jedenastki. Miał takie prawo i widać, że jest jakiś konkretny powód dla którego nikt nie umieszcza Cristiano w swojej jedenastce.

3

Runda rewanżowa. W 1. grali z nimi ostatni mecz, teraz pierwszy.

1

Nie potrafisz zrozumieć, że to nie jest Twoja jedenastka? Za każdym razem jest to samo. Jak ktoś podaje swoją jedenastkę, to ludzie piszą, że powinien być ten a nie ten...

0

Co ciekawe, nie widziałem jeszcze by ktoś wstawił do swojej jedenastki Cristiano.

2

Ale o co ci chodzi? Ja od początku chciałem, żeby został i zbudował sobie drużynę, bo w 2013 nie miał na to czasu. Przyszedł za późno, dlatego chciałem, by miał jeszcze szansę. Dla mnie zwolnienie go było błędem.

3

To jakieś jaja. Żeby nie było ani jednego admina na stronie przez tyle czasu?

1

Kibice? To raczej gimbaza, która ściga się razem z gimbazą Realu o to, kto jest lepszy szukając jakiegokolwiek pretekstu by dogryźć rywalowi.

0

Skoro Del Bosque może umieszczać w Złotej Piłce na Xaviego za rok 2014 czy 2013, to jak mogę uznać Puyola za najlepszego obrońcę. Za całokształt dokonań dla Barcelony i za jego waleczne serce.

1

Cisse i jego charakterystyczne kreacje brodowo-włosowe.
Abel Xavier też miał niezłe fryzury.

0

Tevez mógł mu polecić po znajomości tego Polaka co wytatuował mu całe plecy.

1

0

Robili to za cieszynkę, kiedy strzelił Barcy gola. Ja mimo tego nie gwizdałbym w życiu na niego. Wielka szkoda, że sprzedano go w sezonie kiedy Barca tak cierpiała z powodu typowego napastnika, jakim jest Villa.

0

Fajnie by było, gdyby Villa podczas przerwy MLS był wypożyczany do Barcy i grał sporadycznie. Jak Henry z Arsenalem. Chociaz z racji tego, że NYC FC należy do Manchesteru City, to prędzej tam będzie grał.

0

Właściwie to mamy dość śmieszną sytuację w tej ankiecie. Żadnego bramkarza nie możemy ocenić po pełnym roku w Barcelonie. Mam na myśli pierwszą drużynę uprzedzając pytania o Masipa. Gdyby można było dać dwa głosy, to poszły by do Bravo i Valdesa. Ostatecznie mimo rekordu Bravo, zagłosowałem na Valdesa, gdyż do końca prezentował świetny poziom. Szkoda, że tak to się potoczyło. Życzę mu by przygarnął go czołowy europejski klub i grał w nim jako pierwszy bramkarz.
Bravo, jeśli dalej będzie się tak prezentował w przyszłym roku to odbierze ten tytuł.

2

Strona zapowiada się świetnie.
Wszystkiego co najlepsze dla Redakcji i użytkowników FCBarca.com :)

1

Nie są. Cieszysz się po prostu dodatkowo pudełkiem na półce.

0

Nie, to pewien magik, który się niedawno zgubił i nie mam na myśli Roberto ;)

1

Jeśli kupujesz grę w pudełku i wymaga ona konta Steam, to przy jej instalacji zostanie ona przypisana do konta. Wersja cyfrowa to taka, że nie dostaniesz pudelka, ani nic, tylko znajdzie się ona w Twojej bibliotece na Steam czy np. Origin

6

Ja życzę po prostu wszystkiego, co najlepsze dla nas i dla Barcelony.Dołączam zdjęcie swojej choinki: http://s22.postimg.org/nri4xb8dd/2014_12_23_17_36_54.jpg

0

Na Canal+ co chwila puszczają takie filmy dokumentalne. Podoba mi się seria "Sport bez fikcji". Polecam od siebie "Pelada. Futbol bez granic" oraz "W rękach bogów"

2

Na C+ fajny dokument o Mundialu. Teraz mecz Polski na Camp Nou.

2

0

Dobry kawał, oryginalnie zamiast Enrique był Pep.

0

Czy ma ktoś to zdjęcie w wysokiej rozdzielczości? Nigdzie mogęn znaleźć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?