PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, tylko co byłoby dla Ciebie większym szokiem? Wypadek samolotu powiedzmy gdzieś w Azji ludzi o których nawet nie słyszałeś, czy jednej z największych europejskich drużyn?
0
Polecam Ci Davida Villę na zmiennika-jokera. Zawsze w okolicach 70 minuty wpuszczam go za Diego Costę i robi to co trzeba.
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/László_Papp
7
Bardzo konkretnie powiedziane. Cieszyłem się z tego transferu, ale jak widać nie da się wygrać z Busquetsem, który nawet jeśli był w beznadziejnej formie, to i tak grał Ja mimo wszystko go lubię. Pinto, Alves, Song, oni wprowadzali trochę śmiechu w szatni, a teraz już nie będziemy mieli takich zawodników. Widać, że najbardziej pasuje mu Anglia i chce tam kontynuować karierę. Oby dobry sezon w West Hamie otworzył mu drzwi do transferu do lepszej drużyny. Chciałbym, by zagrał w Chelsea razem z Fabregasem, choć możliwe, że pójdzie to Tottenhamu, czy Manchesteru.
2
Jesteś pewien tego, co napisałeś?
0
Ale chodzi o to, że piszesz "Nie rozumiem takich ludzi", bo nie dał Cristiano do swojej jedenastki. Miał takie prawo i widać, że jest jakiś konkretny powód dla którego nikt nie umieszcza Cristiano w swojej jedenastce.
3
Runda rewanżowa. W 1. grali z nimi ostatni mecz, teraz pierwszy.
1
Nie potrafisz zrozumieć, że to nie jest Twoja jedenastka? Za każdym razem jest to samo. Jak ktoś podaje swoją jedenastkę, to ludzie piszą, że powinien być ten a nie ten...
0
Co ciekawe, nie widziałem jeszcze by ktoś wstawił do swojej jedenastki Cristiano.
2
Ale o co ci chodzi? Ja od początku chciałem, żeby został i zbudował sobie drużynę, bo w 2013 nie miał na to czasu. Przyszedł za późno, dlatego chciałem, by miał jeszcze szansę. Dla mnie zwolnienie go było błędem.
3
To jakieś jaja. Żeby nie było ani jednego admina na stronie przez tyle czasu?
1
Kibice? To raczej gimbaza, która ściga się razem z gimbazą Realu o to, kto jest lepszy szukając jakiegokolwiek pretekstu by dogryźć rywalowi.
1
Ale można było dać to:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/08/10/1407669579314_wps_6_FC_Barcelona_s_new_Belgia.jpg
lub to:
http://kooxda.com/wp-content/uploads/2014/09/var.jpg
0
Skoro Del Bosque może umieszczać w Złotej Piłce na Xaviego za rok 2014 czy 2013, to jak mogę uznać Puyola za najlepszego obrońcę. Za całokształt dokonań dla Barcelony i za jego waleczne serce.
1
Cisse i jego charakterystyczne kreacje brodowo-włosowe.
Abel Xavier też miał niezłe fryzury.
0
Tevez mógł mu polecić po znajomości tego Polaka co wytatuował mu całe plecy.
1
http://www1.thesportbible.com/images/content/630w/549d397f209c5.jpg
Leo w koszulce Songa i z nowym tatuażem.
0
Robili to za cieszynkę, kiedy strzelił Barcy gola. Ja mimo tego nie gwizdałbym w życiu na niego. Wielka szkoda, że sprzedano go w sezonie kiedy Barca tak cierpiała z powodu typowego napastnika, jakim jest Villa.
0
Fajnie by było, gdyby Villa podczas przerwy MLS był wypożyczany do Barcy i grał sporadycznie. Jak Henry z Arsenalem. Chociaz z racji tego, że NYC FC należy do Manchesteru City, to prędzej tam będzie grał.
0
Właściwie to mamy dość śmieszną sytuację w tej ankiecie. Żadnego bramkarza nie możemy ocenić po pełnym roku w Barcelonie. Mam na myśli pierwszą drużynę uprzedzając pytania o Masipa. Gdyby można było dać dwa głosy, to poszły by do Bravo i Valdesa. Ostatecznie mimo rekordu Bravo, zagłosowałem na Valdesa, gdyż do końca prezentował świetny poziom. Szkoda, że tak to się potoczyło. Życzę mu by przygarnął go czołowy europejski klub i grał w nim jako pierwszy bramkarz.
Bravo, jeśli dalej będzie się tak prezentował w przyszłym roku to odbierze ten tytuł.
2
Strona zapowiada się świetnie.
Wszystkiego co najlepsze dla Redakcji i użytkowników FCBarca.com :)
1
Nie są. Cieszysz się po prostu dodatkowo pudełkiem na półce.
0
Nie, to pewien magik, który się niedawno zgubił i nie mam na myśli Roberto ;)
1
Jeśli kupujesz grę w pudełku i wymaga ona konta Steam, to przy jej instalacji zostanie ona przypisana do konta. Wersja cyfrowa to taka, że nie dostaniesz pudelka, ani nic, tylko znajdzie się ona w Twojej bibliotece na Steam czy np. Origin
6
Ja życzę po prostu wszystkiego, co najlepsze dla nas i dla Barcelony.Dołączam zdjęcie swojej choinki: http://s22.postimg.org/nri4xb8dd/2014_12_23_17_36_54.jpg
0
Na Canal+ co chwila puszczają takie filmy dokumentalne. Podoba mi się seria "Sport bez fikcji". Polecam od siebie "Pelada. Futbol bez granic" oraz "W rękach bogów"
2
Na C+ fajny dokument o Mundialu. Teraz mecz Polski na Camp Nou.
2
Był. Asystowany przez... Xaviego.http://cdn1.images.videobash.com/photos/000/065/887/65887.jpg
0
Dobry kawał, oryginalnie zamiast Enrique był Pep.
0
Czy ma ktoś to zdjęcie w wysokiej rozdzielczości? Nigdzie mogęn znaleźć.