PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oczywiście, że miał, ale Ty mówisz o wpadce? Ta wpadka coś za często się zdarza...
1
Messi ma Kobiego Bryanta ;)
3
Znają się od dziecka.
5
Bo musieliby pokazać jak wali w jednoosobowy mur ;)
0
Fajny środek pola. Iniesta jest magikiem i tyle. Mam nadzieję, że odzyska swoją formę.
0
Bo białe dziecko tak mówi ;/ Według niego nie powinien się w ogóle znaleźć w finałowej trójce...
0
Co jest? Na Youtube Blatter już nawija, a na Eurosport nic jeszcze nie ma...
3
Serio? Nie wiem dlaczego wpuszczają tam takich durni...
1
Jak dla mnie, to powinno wyglądać tak, że oceniany jest cały rok, do ostatniej kolejki w roku, a glosowanie zaczyna się właśnie od stycznia następnego roku.
1
I na to czekałem. Więc może jednak Enrique zostanie?
2
I wiesz co? Ja też jestem za tym, by Real przeszedł dalej. Gran Derbi to Gran Derbi, a przynajmniej nie będzie takiego dziadostwa ze strony rywala.
0
Mi zmienił się dosyć szybko. Czasami trzeba długo czekać.
0
Galeria jest w artykule.
2
Nie wiem co się dzieje, ale chyba mamy z Realem wspólnego wroga. Kibice Królewskich zachwycają się grą Barçy i gratulują wyniku. Może i Atletico ma wyniki, ale sposób w jaki je osiągają zabija futbol.
0
Ciekawe czy nadal większość chce tego pajaca Koke w drużynie...
0
Tak ogólnie, to Kołodzieczak jest marnym ekspertem i się ośmiesza.
0
Oraz takie same avatary ;)
0
http://static.fangol.pl/content/8/2/5/8257b89328d100667d9cd035fc1270e7-554.jpg
Fajne zdjęcie Suareza z Torresem.
1
Zniknęli, zniknęli, do czasu...
Mam nadzieję (i miałem też m.in. po meczu z Sociedad), że jego odejście ikłotnia z Leo to tylko plotki i że zostanie.
0
Przecież nie chodzi mi o Twój Real Biały Rycerzu...
1
Ależ świetny to był widok, kiedy cała trójka napastników cieszyła się z bramki.
Cały mecz piękny. Szkoda mi tego Neymara jak go tak kopią. A zachowanie Atletico, na ile sobie pozwalali, to żenada.
39
Madryckie pajace. Mają szczęście, że żaden nie dostał czerwonej kartki.
0
Neymar po prostu dostał na skarpetę serduszko od WOŚP :)
0
No no, ale gol w meczu Legii.
17
Może jednak Enrique nie odejdzie? Mając nóż na gardle wymyślił coś, co w tym meczu pięknie funkcjonuje. Wszystko byłoby jasne, gdyby Messi strzelając gola podbiegł do Enrique i zbił z nim piątkę. Wtedy o kłótni nie byłoby mowy, a tak to nie wiemy jak jest.
0
O czym Ty do mnie piszesz... Nie jestem antyfanem Realu, a w przerwie gry chyba mogę sobie wejść na stronę, nie?
1
0
Nie symulował pajacu. Nie złapał się za twarz ani nic, a Mandzukic nie ma prawa go tak łapać.
0
Ręka Boga v2 :)
5
Ależ to zrobił Suarez! Brawo, brawo, brawo.