PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co, jutro od nowa gazety rozpoczną swój cyrk?
0
Ale pogrążył obronę Giovani...
1
Hi Antonio, hahah.
0
Ten komentator tak mówi, że czasami nie wiem, czy to dźwięk szwankuje, czy on się tak zacina.
0
Ty baranie wiesz najlepiej... Miej szacunek dla współtwórcy najlepszej Barcelony w historii..
0
O cholera, ale mi szkoda Suareza. Ale bramki przyjdą.
2
Kurczę, chciałem, żeby Jonathan został u nas...
0
Gazety teraz będą szły na łatwiznę i ciągle przewidywały ten sam skład, ale znowu im się nie udało.
0
Jak ktoś, kto pierwszy raz jest w ogóle w Katarze, może trzymać się za serce śpiewając hymn tego kraju?
0
Chodzi o to, że ten już na studiach, a ten jeszcze w szkole...
0
Złap Sport. Ale ten Smuda jest nieogarnięty, ja nie mogę...
4
Podoba mi się ten klub, Eibar. Widać, że jest biedny, szczególnie po stanie murawy, a mimo wszystko wystartowali w La Liga, idzie im nieźle. Chciałbym, żeby zostali w tej lidze.
2
Też nie ogarniam tych gamoni. Kibic Barcy pisze, że nie może doczekać się aż Barcelona wygra z Realem na Camp Nou, Realowiec odpisuje, że się nie doczeka, a idioci lajkują tego drugiego. Nie piszę, o kibicach Realu, a o Barcelony....
1
Idiotą możesz nazwać kogo tam chcesz ze swojego otoczenia, ale nie takiego zawodnika jak Pique, który zdobył niemal wszystko na arenie krajowej, reprezentacyjnej i europejskiej.
1
Dziecko? I to mówi zapewne dzieciak do dorosłego faceta....
1
Dziennikarze powinni ośmieszyć tych kupionych zawodników i szczegółowo ich wypytać o Katar.
2
Co ty pieprzysz? Dla mnie osiągnął wielki sukces jako pierwszy trener i jako współtwórca wielkiej Barcelony Guardioli.
0
Barcelona była wtedy tak zniszczona, że idealnie pasowałby ten obrazek płaczącego brazylijskiego dziecka i tego starszego pana trzymającego puchar podczas meczu z Niemcami. Bezradność Barcy była strasznie przygnębiająca, jednak szczególnie należy zapamiętać z tamtego okresu 100 punktów zespołu Tito Vilanovy w lidze.
11
Reprezentacje powinny zbojkotować to dziadostwo w 2022r. tak jak zrobi to Holandia w Rosji za trzy lata... Jak dla mnie, to każdy Mundial mógłby odbywać się naprzemiennie w Brazylii i RPA. Piękny klimat panował podczas tych turniejów.
0
Wystarczy odpowiednio pomieszać noty i punkty za wiatr :)
2
I dlatego zrobił cieszynkę "nie słyszę was" :D
To tak pół żartem, pół serio.
0
SIF Lacazette za 15k? Trafiłeś go w paczce? Ja trafiłem go w paczce za 7,5. Teraz chodzi po ponad 300k.
0
Wiem, ciągle nim gram, a Pedro wprowadzam pod koniec. Ja czekam aż Lacazette dostanie upgrade, a wtedy jego SIF też dostanie i będzie bardzo drogi ;)
0
Ja liczyłem, że trafię któregoś z zawodników TOTY, ale się przeliczyłem. Mój skład:
Bravo - Carvajal, Ramos, Pique, Alba - Enzo Perez, Iniesta, Cesc - Pedro, Messi, Alexis
Ławka: De Gea, Mascherano, Alves, David Silva, Xavi, Lacazette SIF, Costa
Rezerwa: Reina/Casillas, J. Martinez, Adriano, Ronaldinho, Jesus Navas, David Villa
W klubie mam Lewego i Pogbę, których nie można sprzedać i sporo innych.
0
Wiem, jak małe jest prawdopodobieństwo, ale jednak się udało. Będzie idealnie pasował do hiszpańsko-argentyńsko-chilijskiego składu :)
0
Nie. Trafiłem Yayę Toure, sprzedałem i otwierałem dalej i w końcu wypadł Messi. Wcześniej trafiłem też IF Pogbę, którego sprzedałem.
1
W środę wygrana Barcelony z Atletico, wczoraj trafiłem Messiego w Ultimate Team,a dzisiaj przyszły dwa autografy na zdjęciach, które wysłałem do Neymara. Świetnie.
0
Jeśli tak, to ten klub całkowicie się sprzeda arabom. Najpierw usunięcie krzyża, teraz to. Co następne? Turbany na głowach? Mam nadzieję, że Barcelona nie zrobi podobnego kroku...
0
Redakcja z pewnością nie da bana za temat związany z piłką nożną.
Piszecie o jakimś badziewiu i się potem dziwcie, że dostajecie bany, które są słuszne...
1
Juanfran miał coś do Neymara już w poprzednich meczach. Chłopak robi z nim co chce, a ten nie może nic na to poradzić, więc pokazuje takie rzeczy. to by miało sens, gdyby był Niemcem, albo gdyby Hiszpania coś osiągnęła na tym turnieju...