0

To co, jutro od nowa gazety rozpoczną swój cyrk?

0

Ale pogrążył obronę Giovani...

1

Hi Antonio, hahah.

0

Ten komentator tak mówi, że czasami nie wiem, czy to dźwięk szwankuje, czy on się tak zacina.

0

Ty baranie wiesz najlepiej... Miej szacunek dla współtwórcy najlepszej Barcelony w historii..

0

O cholera, ale mi szkoda Suareza. Ale bramki przyjdą.

2

Kurczę, chciałem, żeby Jonathan został u nas...

0

Gazety teraz będą szły na łatwiznę i ciągle przewidywały ten sam skład, ale znowu im się nie udało.

0

Jak ktoś, kto pierwszy raz jest w ogóle w Katarze, może trzymać się za serce śpiewając hymn tego kraju?

0

Chodzi o to, że ten już na studiach, a ten jeszcze w szkole...

0

Złap Sport. Ale ten Smuda jest nieogarnięty, ja nie mogę...

4

Podoba mi się ten klub, Eibar. Widać, że jest biedny, szczególnie po stanie murawy, a mimo wszystko wystartowali w La Liga, idzie im nieźle. Chciałbym, żeby zostali w tej lidze.

2

Też nie ogarniam tych gamoni. Kibic Barcy pisze, że nie może doczekać się aż Barcelona wygra z Realem na Camp Nou, Realowiec odpisuje, że się nie doczeka, a idioci lajkują tego drugiego. Nie piszę, o kibicach Realu, a o Barcelony....

1

Idiotą możesz nazwać kogo tam chcesz ze swojego otoczenia, ale nie takiego zawodnika jak Pique, który zdobył niemal wszystko na arenie krajowej, reprezentacyjnej i europejskiej.

1

Dziecko? I to mówi zapewne dzieciak do dorosłego faceta....

1

Dziennikarze powinni ośmieszyć tych kupionych zawodników i szczegółowo ich wypytać o Katar.

2

Co ty pieprzysz? Dla mnie osiągnął wielki sukces jako pierwszy trener i jako współtwórca wielkiej Barcelony Guardioli.

0

Barcelona była wtedy tak zniszczona, że idealnie pasowałby ten obrazek płaczącego brazylijskiego dziecka i tego starszego pana trzymającego puchar podczas meczu z Niemcami. Bezradność Barcy była strasznie przygnębiająca, jednak szczególnie należy zapamiętać z tamtego okresu 100 punktów zespołu Tito Vilanovy w lidze.

11

Reprezentacje powinny zbojkotować to dziadostwo w 2022r. tak jak zrobi to Holandia w Rosji za trzy lata... Jak dla mnie, to każdy Mundial mógłby odbywać się naprzemiennie w Brazylii i RPA. Piękny klimat panował podczas tych turniejów.

0

Wystarczy odpowiednio pomieszać noty i punkty za wiatr :)

2

I dlatego zrobił cieszynkę "nie słyszę was" :D
To tak pół żartem, pół serio.

0

SIF Lacazette za 15k? Trafiłeś go w paczce? Ja trafiłem go w paczce za 7,5. Teraz chodzi po ponad 300k.

0

Wiem, ciągle nim gram, a Pedro wprowadzam pod koniec. Ja czekam aż Lacazette dostanie upgrade, a wtedy jego SIF też dostanie i będzie bardzo drogi ;)

0

Ja liczyłem, że trafię któregoś z zawodników TOTY, ale się przeliczyłem. Mój skład:
Bravo - Carvajal, Ramos, Pique, Alba - Enzo Perez, Iniesta, Cesc - Pedro, Messi, Alexis
Ławka: De Gea, Mascherano, Alves, David Silva, Xavi, Lacazette SIF, Costa
Rezerwa: Reina/Casillas, J. Martinez, Adriano, Ronaldinho, Jesus Navas, David Villa

W klubie mam Lewego i Pogbę, których nie można sprzedać i sporo innych.

0

Wiem, jak małe jest prawdopodobieństwo, ale jednak się udało. Będzie idealnie pasował do hiszpańsko-argentyńsko-chilijskiego składu :)

0

Nie. Trafiłem Yayę Toure, sprzedałem i otwierałem dalej i w końcu wypadł Messi. Wcześniej trafiłem też IF Pogbę, którego sprzedałem.

1

W środę wygrana Barcelony z Atletico, wczoraj trafiłem Messiego w Ultimate Team,a dzisiaj przyszły dwa autografy na zdjęciach, które wysłałem do Neymara. Świetnie.

0

Jeśli tak, to ten klub całkowicie się sprzeda arabom. Najpierw usunięcie krzyża, teraz to. Co następne? Turbany na głowach? Mam nadzieję, że Barcelona nie zrobi podobnego kroku...

0

Redakcja z pewnością nie da bana za temat związany z piłką nożną.
Piszecie o jakimś badziewiu i się potem dziwcie, że dostajecie bany, które są słuszne...

1

Juanfran miał coś do Neymara już w poprzednich meczach. Chłopak robi z nim co chce, a ten nie może nic na to poradzić, więc pokazuje takie rzeczy. to by miało sens, gdyby był Niemcem, albo gdyby Hiszpania coś osiągnęła na tym turnieju...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?