PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może na przykład Kovacicia?
1
Fajnie, że jest Nahorny, jednak nie ma nikogo z ligi hiszpańskiej, co oznacza faworyzowanie Manchesteru w komentarzu...
0
I gadają o pogodzie. Normalka :D
0
Tylko co to kogo obchodzi, co oni będą pisać. Dopóki oni będą trafiali w losowaniach na leszczy typu Schalke, które oddaje mecz bez walki, to będą wygrywać i będą pisać takie głupoty.
0
Przez chwilę musiałem się zastanowić, czy Sergi Roberto dalej jest w Barcelonie, czy gdzieś go oddano. Tak dawno nie był na boisku... Czasami zapominam, że w Barcelonie są tacy zawodnicy jak Roberto, Vermaelen, Douglas czy Masip. A dla redakcji brawo. Prowokatorów i dzieci ze strony Realu nie banujecie, ale ja wczoraj dostałem bana. Nie wiem za co, czy że wyraziłem opinię o cepach na Camp Nou którzy cały mecz siedzą cicho, a potem gwiżdżą na swoich zawodników, czy że broniłem Alvesa, że nie należą mu się gwizdy?
0
No tak, sprzedać Messiego! Sprzedać Iniestę! Kupić Aguero, "Reojsa", Robbena i w ogóle najlepiej Ibrahimovicia! Ale Wam się miesza w głowach po jednym słabym meczu...
1
0
Czy Redakcja może się w końcu obudzić i dać mu bana?
3
To już kiedyś widziałem. Wyjazdówki z "X" świetne. Pytanie, dlaczego Nike nie może wpaść na taki pomysł?
31
Przeglądając google w poszukiwaniu fajnych fanmade'ów strójów Barcelony natrafiłem na to: http://www.designfootball.com/design-galleries/fantasy-football-shirts/img-fc-barcelona-home-14-15-17191 Bardzo mi się podobają, a do tego słowa Tito na rękawie. Bardzo fajnie by było mieć ten cytat na następnych koszulkach.
1
Szczerze, to fajnie byłoby mieć Adidasa. Przynajmniej nie knuli by jak tu sprowadzić Messiego do Chelsea albo innego Adidasa, a nasza koszulka z trzema złotymi paskami na ramionach i np. gradientem jaki miała Argentyna na MŚ, złotym znaczkiem i innymi złotymi elementami mogłaby naprawdę fajnie wyglądać. Lubię Nike, ale mają beznadziejne pomysły jak ten z poziomymi paskamii, mimo genialnych strojów 10/11,
1
Ponieważ hasłem tej firmy jest Intel Inside (w środku) i tak sobie wymyślili jako promocję.
6
Nie ma się co łudzić. Schalke nie będzie żadnym przeciwnikiem dla Realu mimo tych zapowiedzi. Jednak chciałbym, żeby Schalke chociaż postawiło się Realowi a nie oddało mecz w pierwszej połowie...
1
To w takim razie niech ci debile pozbędą się Drogby, Remiego, Ramiresa czy Cuadrado, choć oni pewnie są traktowani przez nich "jak biali" jak to było w polskiej komedii "Francuski numer".
0
To skoro cię nie obchodzi, to po co to czytasz? Bardzo fajnie, że pojawiają się też newsy, które nie są związane czysto ze sportem...
1
Messi płakał jak strzelał gola z karnego ;)
0
A więc to dlatego na trybunach jest Quini.
0
Wiadomo, bo teraz udaje się też kontrować i idzie to Barcelonie dobrze, ale te czasy, kiedy przeciwnicy nie wiedzieli gdzie jest piłka, po czym padał gol, to było coś...
2
Żeby Barca znowu tak grała...
https://www.facebook.com/video.php?v=875209155957951
0
Kto wie, czy za jakiś czas Lewandowski nie będzie grał w West Ham, Evertonie, może w Arsenalu.
0
No nieźle, ale znając to, to znajdzie się ekspert-historyk, który to odgadnie bez problemu ;)
1
Jestem w stanie powiedzieć tylko, że to jest ekwadorska Barcelona Guayaquil... Ciekawe, czy ktoś wygra klucz :D
2
To i tak nie jest na poziomie Pique.
8
Ale to by było niesamowite, gdyby Messi pobił swój rekord strzelając 100 goli w roku kalendarzowym. Chciałbym, żeby mu się to udało.
3
Możesz przejrzeć najnowsze artykuły zanim zaczniesz pisać swoje "newsy"?
0
Nie no, zawsze znajdę jakiś fajny film, który niedawno był w kinach, ale czasami nawet tam jest lipa.
1
Dla mnie to Messi jest najlepszym zawodnikiem na świecie, jednak Ronaldinho to magia, potrafił zrobić z piłką wszystko i właśnie za to i za radość jaką sprawiał ludziom go oglądającym ludzie go kochają.
0
Weźcie go zgłaszajcie, bo gościu próbuje udawać jakiegoś trola.
0
futbin.com to dobra strona.
11
Ostatnio to naprawdę jest beznadzieja z tymi filmami. Ciągle tylko nijakie programy wieczorem lecą... Dlatego dobrze jest mieć pakiet C+ i HBO...