2

Może na przykład Kovacicia?

1

Fajnie, że jest Nahorny, jednak nie ma nikogo z ligi hiszpańskiej, co oznacza faworyzowanie Manchesteru w komentarzu...

0

I gadają o pogodzie. Normalka :D

0

Tylko co to kogo obchodzi, co oni będą pisać. Dopóki oni będą trafiali w losowaniach na leszczy typu Schalke, które oddaje mecz bez walki, to będą wygrywać i będą pisać takie głupoty.

0

Przez chwilę musiałem się zastanowić, czy Sergi Roberto dalej jest w Barcelonie, czy gdzieś go oddano. Tak dawno nie był na boisku... Czasami zapominam, że w Barcelonie są tacy zawodnicy jak Roberto, Vermaelen, Douglas czy Masip. A dla redakcji brawo. Prowokatorów i dzieci ze strony Realu nie banujecie, ale ja wczoraj dostałem bana. Nie wiem za co, czy że wyraziłem opinię o cepach na Camp Nou którzy cały mecz siedzą cicho, a potem gwiżdżą na swoich zawodników, czy że broniłem Alvesa, że nie należą mu się gwizdy?

0

No tak, sprzedać Messiego! Sprzedać Iniestę! Kupić Aguero, "Reojsa", Robbena i w ogóle najlepiej Ibrahimovicia! Ale Wam się miesza w głowach po jednym słabym meczu...

1

0

Czy Redakcja może się w końcu obudzić i dać mu bana?

3

To już kiedyś widziałem. Wyjazdówki z "X" świetne. Pytanie, dlaczego Nike nie może wpaść na taki pomysł?

31

Przeglądając google w poszukiwaniu fajnych fanmade'ów strójów Barcelony natrafiłem na to: http://www.designfootball.com/design-galleries/fantasy-football-shirts/img-fc-barcelona-home-14-15-17191 Bardzo mi się podobają, a do tego słowa Tito na rękawie. Bardzo fajnie by było mieć ten cytat na następnych koszulkach.

1

Szczerze, to fajnie byłoby mieć Adidasa. Przynajmniej nie knuli by jak tu sprowadzić Messiego do Chelsea albo innego Adidasa, a nasza koszulka z trzema złotymi paskami na ramionach i np. gradientem jaki miała Argentyna na MŚ, złotym znaczkiem i innymi złotymi elementami mogłaby naprawdę fajnie wyglądać. Lubię Nike, ale mają beznadziejne pomysły jak ten z poziomymi paskamii, mimo genialnych strojów 10/11,

1

Ponieważ hasłem tej firmy jest Intel Inside (w środku) i tak sobie wymyślili jako promocję.

6

Nie ma się co łudzić. Schalke nie będzie żadnym przeciwnikiem dla Realu mimo tych zapowiedzi. Jednak chciałbym, żeby Schalke chociaż postawiło się Realowi a nie oddało mecz w pierwszej połowie...

1

To w takim razie niech ci debile pozbędą się Drogby, Remiego, Ramiresa czy Cuadrado, choć oni pewnie są traktowani przez nich "jak biali" jak to było w polskiej komedii "Francuski numer".

0

To skoro cię nie obchodzi, to po co to czytasz? Bardzo fajnie, że pojawiają się też newsy, które nie są związane czysto ze sportem...

1

Messi płakał jak strzelał gola z karnego ;)

0

A więc to dlatego na trybunach jest Quini.

0

Wiadomo, bo teraz udaje się też kontrować i idzie to Barcelonie dobrze, ale te czasy, kiedy przeciwnicy nie wiedzieli gdzie jest piłka, po czym padał gol, to było coś...

2

0

Kto wie, czy za jakiś czas Lewandowski nie będzie grał w West Ham, Evertonie, może w Arsenalu.

0

No nieźle, ale znając to, to znajdzie się ekspert-historyk, który to odgadnie bez problemu ;)

1

Jestem w stanie powiedzieć tylko, że to jest ekwadorska Barcelona Guayaquil... Ciekawe, czy ktoś wygra klucz :D

2

To i tak nie jest na poziomie Pique.

8

Ale to by było niesamowite, gdyby Messi pobił swój rekord strzelając 100 goli w roku kalendarzowym. Chciałbym, żeby mu się to udało.

3

Możesz przejrzeć najnowsze artykuły zanim zaczniesz pisać swoje "newsy"?

0

Nie no, zawsze znajdę jakiś fajny film, który niedawno był w kinach, ale czasami nawet tam jest lipa.

1

Dla mnie to Messi jest najlepszym zawodnikiem na świecie, jednak Ronaldinho to magia, potrafił zrobić z piłką wszystko i właśnie za to i za radość jaką sprawiał ludziom go oglądającym ludzie go kochają.

0

Weźcie go zgłaszajcie, bo gościu próbuje udawać jakiegoś trola.

0

futbin.com to dobra strona.

11

Ostatnio to naprawdę jest beznadzieja z tymi filmami. Ciągle tylko nijakie programy wieczorem lecą... Dlatego dobrze jest mieć pakiet C+ i HBO...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?