0

Dobrze by było gdyby Alves albo Alba "odpoczęli", a zagrał Adriano.

0

Pomyśleć, co mógłby robić Ronaldinho na hali...
W propozycjach wyskoczyło to:


Cristiano sam ledwo śmiech powstrzymywał po tym nurkowaniu.

0

A ile mogą kosztować bilety na finał LE w Warszawie? Już wiem, minimum 40 euro. Chciałbym być kiedyś na meczu Ligi Mistrzów chociaż żeby usłyszeć na żywo ten wspaniały hymn.

0

Może jeszcze spotkają Gervinho, to by go namówili na transfer.

0

Od razu przypomniałeś mi tym komentarzem ten kabaret:

22

Bardzo lubię ten filmik



42 podania, 1 gol. Jeszcze przy tej muzyce ;)

Być może, gdyby przyspieszyć film z artykułu i dodać do niego skoczną muzykę, to lepiej by się to oglądało.

0

I chyba jeszcze Afellay.

0

Nie wiedziałem, że trenerem młodzieżówki jest tam Crespo.

0

Tak. Jak sobie przypomnieć składy choćby z sezonu 05/06, to dopiero były drużyny. Milan, Inter, Liverpool i tacy zawodnicy jak Seedorf, Cafu, Nesta, Inzaghi, Maldini, Zanetti, Walter Adrian Samuel, Vieri, Vieira, Riise, Luis Garcia, Hyypia, Carragher, Kewell, Morientes.

I można by tak wymieniać wiele gwiazd w niemal każdej drużynie...

1

A więc płaczmy, że możemy awansować dalej i najlepiej odpadnijmy już z City, żeby w żadnym wypadku nie trafić na Chelsea albo PSG.

8

I dobrze, niech się podniecają dalej swoją Borussią. Ja o wiele bardziej wolę oglądać mecze na Canal+.

0

Może Ty rusz głową? Dostał w szyję ręką, to miał taki odruch, że głowa mu poszła w dół...

0

Wszyscy wczoraj pisali, że szkoda karnego Messiego, ale czy ktoś napisał, że szkoda mu Messiego? Widać było, że się tym przejął i był zdenerwowany na siebie.

2

A w meczach u siebie żenada. Nie wiem jak to jest. Czy na wyjazdy jeżdżą ultrasi, czy co...

1

Przecież na tej beznadziejnej stronie gimby z Realu i Barcelony naprzemian się cisną memami. Szkoda, że dziecko nie pamięta jak mieszało Ancelottiego z błotem po meczu z Atletico.

0

Albo Smokowski: "A gdzie tam, on jest słaby, nie strzelił na pustą"
Tylko że te dwa cytaty nie mają żadnego przesłania, są powiedziane w żartach, a słowa Rosłonia pokazują kim jest Messi.

0

A co to do diaska, wstyd strzelić karnego? Większych głupot nie można chyba napisać.

9

Redakcjo!
Zgłaszam gotowy komplet na cytat i zdjęcie tygodnia:

...tych kilka magicznych dotknięć Messiego. Niby nic, niby wykonalne dla każdego, niby abecadło, a jednak nieosiągalne dla Ziemian" - Marcin Rosłoń

A to zdecydowanie zdjęcie tygodnia:
https://41.media.tumblr.com/d5337c5227b0a40c14f708f81c749c92/tumblr_nkan2dgQoc1tjqzsxo1_540.jpg

0

Zdjęcie świetne. Tu Hart pokazał klasę, ale czy pamiętasz słynne "give me the f*cking ball" z meczu z Włochami? ;)

5

To jak, idziecie po swoją jedenastą la decimę jak nie niektórzy inteligenci u was mówią?

1

Kiwa się , stracił i zamiast pobiec za piłką, to podnosi ręce do góry i patrzy na sędziego tyłem do piłki...

3

Ta, a co Ci się nie podobało w sędziowaniu Brycha dzisiaj?

0

Minus: Alba mimo asysty. I jeszcze ta symulka. Od kilku meczów strasznie irytuje.

0

Miał 3 kiepskie interwencje, ale cały mecz grał bardzo dobrze.

17

"...tych kilka magicznych dotknięć Messiego. Niby nic, niby wykonalne dla każdego, niby abecadło, a jednak nieosiągalne dla Ziemian" Te słowa o Messim pana Rosłonia powinny być cytatem tygodnia. Fajnie, gdyby Redakcja to zauważyła.

0

Mimo dobrego wyniku, to jestem wkurzony, że nie mamy 1:3.

0

Tak, tylko po co? Myślisz, że Pogba odmieniłby wszystko? Pomógłby jedynie przy stałych fragmentach gry.

0

Mascherano fajnie zasuwa do ataku. Kto przerzucił zawodników City piętą?

0

Już burole gwiżdżą na hymn LM, a przecież to świetny utwór. Fantastycznie się go słucha podczas rozpoczęcia meczu.

0

Szkoda trochę, że nie gra Xavi, ale to nic. Rakitic to także dobry wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?