PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze by było gdyby Alves albo Alba "odpoczęli", a zagrał Adriano.
0
Pomyśleć, co mógłby robić Ronaldinho na hali...
W propozycjach wyskoczyło to:
Cristiano sam ledwo śmiech powstrzymywał po tym nurkowaniu.
0
A ile mogą kosztować bilety na finał LE w Warszawie? Już wiem, minimum 40 euro. Chciałbym być kiedyś na meczu Ligi Mistrzów chociaż żeby usłyszeć na żywo ten wspaniały hymn.
0
Może jeszcze spotkają Gervinho, to by go namówili na transfer.
0
Od razu przypomniałeś mi tym komentarzem ten kabaret:
22
Bardzo lubię ten filmik
42 podania, 1 gol. Jeszcze przy tej muzyce ;)
Być może, gdyby przyspieszyć film z artykułu i dodać do niego skoczną muzykę, to lepiej by się to oglądało.
0
I chyba jeszcze Afellay.
0
Nie wiedziałem, że trenerem młodzieżówki jest tam Crespo.
0
Tak. Jak sobie przypomnieć składy choćby z sezonu 05/06, to dopiero były drużyny. Milan, Inter, Liverpool i tacy zawodnicy jak Seedorf, Cafu, Nesta, Inzaghi, Maldini, Zanetti, Walter Adrian Samuel, Vieri, Vieira, Riise, Luis Garcia, Hyypia, Carragher, Kewell, Morientes.
I można by tak wymieniać wiele gwiazd w niemal każdej drużynie...
1
A więc płaczmy, że możemy awansować dalej i najlepiej odpadnijmy już z City, żeby w żadnym wypadku nie trafić na Chelsea albo PSG.
8
I dobrze, niech się podniecają dalej swoją Borussią. Ja o wiele bardziej wolę oglądać mecze na Canal+.
0
Może Ty rusz głową? Dostał w szyję ręką, to miał taki odruch, że głowa mu poszła w dół...
0
Wszyscy wczoraj pisali, że szkoda karnego Messiego, ale czy ktoś napisał, że szkoda mu Messiego? Widać było, że się tym przejął i był zdenerwowany na siebie.
2
A w meczach u siebie żenada. Nie wiem jak to jest. Czy na wyjazdy jeżdżą ultrasi, czy co...
1
Przecież na tej beznadziejnej stronie gimby z Realu i Barcelony naprzemian się cisną memami. Szkoda, że dziecko nie pamięta jak mieszało Ancelottiego z błotem po meczu z Atletico.
0
Albo Smokowski: "A gdzie tam, on jest słaby, nie strzelił na pustą"
Tylko że te dwa cytaty nie mają żadnego przesłania, są powiedziane w żartach, a słowa Rosłonia pokazują kim jest Messi.
0
A co to do diaska, wstyd strzelić karnego? Większych głupot nie można chyba napisać.
9
Redakcjo!
Zgłaszam gotowy komplet na cytat i zdjęcie tygodnia:
...tych kilka magicznych dotknięć Messiego. Niby nic, niby wykonalne dla każdego, niby abecadło, a jednak nieosiągalne dla Ziemian" - Marcin Rosłoń
A to zdecydowanie zdjęcie tygodnia:
https://41.media.tumblr.com/d5337c5227b0a40c14f708f81c749c92/tumblr_nkan2dgQoc1tjqzsxo1_540.jpg
0
Zdjęcie świetne. Tu Hart pokazał klasę, ale czy pamiętasz słynne "give me the f*cking ball" z meczu z Włochami? ;)
5
To jak, idziecie po swoją jedenastą la decimę jak nie niektórzy inteligenci u was mówią?
1
Kiwa się , stracił i zamiast pobiec za piłką, to podnosi ręce do góry i patrzy na sędziego tyłem do piłki...
3
Ta, a co Ci się nie podobało w sędziowaniu Brycha dzisiaj?
0
Minus: Alba mimo asysty. I jeszcze ta symulka. Od kilku meczów strasznie irytuje.
0
Miał 3 kiepskie interwencje, ale cały mecz grał bardzo dobrze.
17
"...tych kilka magicznych dotknięć Messiego. Niby nic, niby wykonalne dla każdego, niby abecadło, a jednak nieosiągalne dla Ziemian" Te słowa o Messim pana Rosłonia powinny być cytatem tygodnia. Fajnie, gdyby Redakcja to zauważyła.
0
Mimo dobrego wyniku, to jestem wkurzony, że nie mamy 1:3.
0
Tak, tylko po co? Myślisz, że Pogba odmieniłby wszystko? Pomógłby jedynie przy stałych fragmentach gry.
0
Mascherano fajnie zasuwa do ataku. Kto przerzucił zawodników City piętą?
0
Już burole gwiżdżą na hymn LM, a przecież to świetny utwór. Fantastycznie się go słucha podczas rozpoczęcia meczu.
0
Szkoda trochę, że nie gra Xavi, ale to nic. Rakitic to także dobry wybór.