11

A dlaczego nie podałeś Anglii i ich Premier League, Championship, LEAGUE ONE, LEAGUE TWO itd.? Tam dopiero trzecia liga nosi nazwę pierwszej. Na siłę chcesz się przyczepić do E-klasy?

0

- ta ankieta to chyba była robiona na camp nou

- To chyba tylko ty jestes zapatrzony w Ronaldo :D wszyscy wiemy ze Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. :) _/

- Mateusz Gabała do obu piłkarzy mam szacunek ;) najlepszym piłkarzem jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć jest Ibra

O ludzie...
A rozwińcie rozmowę na tej stronie, to pośmiejecie się jeszcze bardziej z jakiegoś 6 latka, który ze wszystkimi się wyzywa.

0

Z chęcią bym obejrzał mecze NYCFC z Villą.

0

MLS już na stałe w Eurosporcie?

2

Należał im się ten gol za sposób w jaki z nami grają.

0

Nie ośmieszaj się...

3

Sport pisze coś, że Henderson znajduje się w orbicie zainteresowań Barcelony. Ciekawe, ale pewnie zwykłe plotki...

6

W sezonie 14-15? Co Ty pierdzielisz?

Ale jeśli tak, to bramka w finale KMŚ oraz gol w finale LM z Manchesterem to nic, tak? Nie wspominając już o golu w słynnej manicie ;)

0

Polecam wszystkim polski film "Boisko bezdomnych". Oglądam go już któryś raz.

Jest świetny. Opowiada o grupie bezdomnych, których marzeniem jest gra na Mistrzostwach Europy bezdomnych. Ich trenerem zostaje były reprezentant Polski. W tej roli Marcin Dorociński. Film jest oparty na faktach.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Boisko_bezdomnych

5

Bo jest fioletowa...

0

To lepiej na TVN nie przełączaj. Mali giganci...
Ale czasami potrafią dać dobre filmy. Polsat też. Jednak nie ma to jak HBO i C+.

0

Redakcja coś dzisiaj świetne zdjęcia do artykułów dobiera ;)

0

Ae to jest cytat. Nawet Redakcja cytując jakiś wulgaryzm, nie kropkuje go. Na przykład w artykule o Quinim.

0

Dokładnie to samo pomyślałem. Mam nadzieję, że Bilbao to utrzyma.

5

Ciągle chodzi mi po głowie jedno pytanie: Kto to jest ten Lucas!?

4

O nie, skarpetki mu się pobrudziły, więc dajmy mu karnego...
Mam nadzieję, że sędzia a przede wszystkim Athletic się nie dadzą.

1

Komentarz usunięty

3

Obojętnie w jakiej byłby formie, to jego powrót tutaj, to byłoby coś fantastycznego.

6

Śmiesznie to wygląda, ale nie dziwię się, że tak zareagował. On latał w kółku jak głupek, podczas gdy jego koledzy sobie stali.

0

Teraz to faktycznie widać, dzięki. Nie mogłem skojarzyć go na tym zdjęciu z nikim z Barcy.

3

A ja widzę go w Barcelonie. Lepiej żeby nie odchodził. Jest dobrym zmiennikiem.

0

I żaden z nich za tyle by do Barcelony nie przyszedł. Ewentualnie Rafael. Chociaż teraz, kiedy transferami zajmuje się Braida, to może coś wykombinować.

Za łatwo Barcelona oddała Danilo i tyle. On rozwiązałby ewentualny problem po odejściu Alvesa.

0

Kto jest na zdjęciu obok Puyola?

0

http://fangol.pl/view/89868/di-maria-w-barcelonie
Sama informacja nawet fajna, ale ten podpis na Facebooku:
"WOW! No to chyba przebiłby Figo. W Madrycie byłby skreślony..." Śmieszne...

0

Ja piedzielę, nawet na TVN 24 już znawcy doczepiają się Messiego i powołują się na Der Spiegel.

1

No i Jonatan nam strzela. Zawsze go lubiłem. Nie chciałem, żeby odchodził. Przez kontuzje nie mógł przekonać do siebie trenera.

0

Jak to kto, Szpakow i Żewłakowski :)

1

Jeszcze powinien zaśpiewać: "We are live in yellow submarine"

3

I to jest właśnie ta różnica. Cristiano nie jest w stanie posłać takiego podania choćby nie wiadomo co zrobił... Dlatego to Messi będzie zawsze tym pierwszym.

1

A już myślałem, że Barça kozaczy i chce sobie wystartować z 1:0 z Villarreal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?