PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
A dlaczego nie podałeś Anglii i ich Premier League, Championship, LEAGUE ONE, LEAGUE TWO itd.? Tam dopiero trzecia liga nosi nazwę pierwszej. Na siłę chcesz się przyczepić do E-klasy?
0
- ta ankieta to chyba była robiona na camp nou
- To chyba tylko ty jestes zapatrzony w Ronaldo :D wszyscy wiemy ze Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. :) _/
- Mateusz Gabała do obu piłkarzy mam szacunek ;) najlepszym piłkarzem jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć jest Ibra
O ludzie...
A rozwińcie rozmowę na tej stronie, to pośmiejecie się jeszcze bardziej z jakiegoś 6 latka, który ze wszystkimi się wyzywa.
0
Z chęcią bym obejrzał mecze NYCFC z Villą.
0
MLS już na stałe w Eurosporcie?
2
Należał im się ten gol za sposób w jaki z nami grają.
0
Nie ośmieszaj się...
3
Sport pisze coś, że Henderson znajduje się w orbicie zainteresowań Barcelony. Ciekawe, ale pewnie zwykłe plotki...
6
W sezonie 14-15? Co Ty pierdzielisz?
Ale jeśli tak, to bramka w finale KMŚ oraz gol w finale LM z Manchesterem to nic, tak? Nie wspominając już o golu w słynnej manicie ;)
0
Polecam wszystkim polski film "Boisko bezdomnych". Oglądam go już któryś raz.
Jest świetny. Opowiada o grupie bezdomnych, których marzeniem jest gra na Mistrzostwach Europy bezdomnych. Ich trenerem zostaje były reprezentant Polski. W tej roli Marcin Dorociński. Film jest oparty na faktach.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Boisko_bezdomnych
5
Bo jest fioletowa...
0
To lepiej na TVN nie przełączaj. Mali giganci...
Ale czasami potrafią dać dobre filmy. Polsat też. Jednak nie ma to jak HBO i C+.
0
Redakcja coś dzisiaj świetne zdjęcia do artykułów dobiera ;)
0
Ae to jest cytat. Nawet Redakcja cytując jakiś wulgaryzm, nie kropkuje go. Na przykład w artykule o Quinim.
0
Dokładnie to samo pomyślałem. Mam nadzieję, że Bilbao to utrzyma.
5
Ciągle chodzi mi po głowie jedno pytanie: Kto to jest ten Lucas!?
4
O nie, skarpetki mu się pobrudziły, więc dajmy mu karnego...
Mam nadzieję, że sędzia a przede wszystkim Athletic się nie dadzą.
1
Komentarz usunięty
3
Obojętnie w jakiej byłby formie, to jego powrót tutaj, to byłoby coś fantastycznego.
6
Śmiesznie to wygląda, ale nie dziwię się, że tak zareagował. On latał w kółku jak głupek, podczas gdy jego koledzy sobie stali.
0
Teraz to faktycznie widać, dzięki. Nie mogłem skojarzyć go na tym zdjęciu z nikim z Barcy.
3
A ja widzę go w Barcelonie. Lepiej żeby nie odchodził. Jest dobrym zmiennikiem.
0
I żaden z nich za tyle by do Barcelony nie przyszedł. Ewentualnie Rafael. Chociaż teraz, kiedy transferami zajmuje się Braida, to może coś wykombinować.
Za łatwo Barcelona oddała Danilo i tyle. On rozwiązałby ewentualny problem po odejściu Alvesa.
0
Kto jest na zdjęciu obok Puyola?
0
http://fangol.pl/view/89868/di-maria-w-barcelonie
Sama informacja nawet fajna, ale ten podpis na Facebooku:
"WOW! No to chyba przebiłby Figo. W Madrycie byłby skreślony..." Śmieszne...
0
Ja piedzielę, nawet na TVN 24 już znawcy doczepiają się Messiego i powołują się na Der Spiegel.
1
No i Jonatan nam strzela. Zawsze go lubiłem. Nie chciałem, żeby odchodził. Przez kontuzje nie mógł przekonać do siebie trenera.
0
Jak to kto, Szpakow i Żewłakowski :)
1
Jeszcze powinien zaśpiewać: "We are live in yellow submarine"
3
I to jest właśnie ta różnica. Cristiano nie jest w stanie posłać takiego podania choćby nie wiadomo co zrobił... Dlatego to Messi będzie zawsze tym pierwszym.
1
A już myślałem, że Barça kozaczy i chce sobie wystartować z 1:0 z Villarreal.