PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O cholera, Andres wstawaj!
0
Uszanowanie Cristiano vol. 1
0
Ależ to piękne. Ciarki przeszły...
0
Ale taka przyjacielska atmosfera panuje w tunelu. I to jest fajne. Oczywiście na boisku to się zmieni.
0
Casillas... I za to mam do niego szacunek.
0
Pozdrawiam i współczuję wszystkim, którzy pięć minut przed Gran Derbi nie wiedzą, gdzie będą to oglądać...
1
Fajnie, że wprowadzają takie jajca przed meczem. Można się trochę pośmiać.
3
Haha, Wasyl jak się wyładował :D
4
Pani w chustce super powiedziała o Cristiano.
0
Haha, szkoda, że nie zapytano o Bale'a. Wszyscy szybko wskazaliby zwierzę zwisające z drzewa ;)
0
Który jest bardziej skuteczny? Neymar brodacz, czy Neymar bez brody?
1
Ale jajca teraz na C Sport. W ogóle dziwię się, że pozwalają Labodze tak bez żadnego hamowania być tak jednostronnym.
0
Zamiast Cristiano mieli napisać dos Santos Aveiro? Po co?
0
Oby Laboga nie miał powodów do uśmiechu po meczu.
1
Nie mogli dać studia El Clasico jak rok temu? Wtedy już od 12 było studio i przez cały dzień było poświęcone Gran Derbi
0
Młody Smokowski w C+. Fajnie się ośmieszają tam nawzajem.
0
I po co pieprzysz takie rzeczy? Jak Suarez dostanie kontuzji, albo w dodatku jeszcze inny napastnik to kto będzie grał? Munir? Sandro? Takie zabezpieczenie w postaci dodatkowego napastnika powinno być.
Kibicem Barcelony jestem trzy lata dłużej od Ciebie. Nie masz już teraz żadnego sensownego argumentu.
0
Obok niego Giuly :)
0
Tak myślę, że Barcelona powinna kupić jakiegoś taniego, doświadczonego napastnika, który byłby jokerem, a więc pełnił rolę rezerwowego. Nie mamy nikogo takiego, a jedyny rezerwowy napastnik jest skrzydłowym.
0
O rany, co ten Pawłowski zrobił... Lech mógł dobić Legię.
0
Bartra za Pique wydaje się chorym pomysłem, ale jeśli Marc zagra mecz życia i po meczu to on będzie mógł pokazać na palcach "piątkę" tak jak kiedyś Pique?
2
Współczuję wszystkim, którym podczas dzisiejszego meczu popadają streamy podczas akcji podbramkowych itp.
0
Najlepiej, żeby nikt z Realu nie powiększył swojego dorobku bramkowego.
0
Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Mascherano, Rakitić, Iniesta - Messi, Villa, Pedro
Myślę, że bez niespodzianek. Chyba, że Enrique postawi na Bartrę...
PS. Oczywiście miało być Messi, Suarez, Neymar, ale chciałoby się zobaczyć MVP jeszcze raz.
1
Fajne są te "atrakcje" C+ na ich dwudziestolecie.
1
Był. Uplasował się na 9 miejscu razem z... Douglasem.
0
Niby można obejrzeć sobie Lech - Legia i chyba tak zrobię.
0
Dostał czerwoną kartkę 30 parę sekund po wejściu na boisko. Po faulu nadepnął Herrerę.
3
A wielkiego napisu Zloty Gran Derbi vol.13 nie widzisz? :)
27
Za to uciszanie? Ma dostać i dostanie takie gwizdy, że nie będzie wiedział jak się nazywa. Swoją drogą to jest chore, że lfp czepia się czegoś takiego.