0

O cholera, Andres wstawaj!

0

Uszanowanie Cristiano vol. 1

0

Ależ to piękne. Ciarki przeszły...

0

Ale taka przyjacielska atmosfera panuje w tunelu. I to jest fajne. Oczywiście na boisku to się zmieni.

0

Casillas... I za to mam do niego szacunek.

0

Pozdrawiam i współczuję wszystkim, którzy pięć minut przed Gran Derbi nie wiedzą, gdzie będą to oglądać...

1

Fajnie, że wprowadzają takie jajca przed meczem. Można się trochę pośmiać.

3

Haha, Wasyl jak się wyładował :D

4

Pani w chustce super powiedziała o Cristiano.

0

Haha, szkoda, że nie zapytano o Bale'a. Wszyscy szybko wskazaliby zwierzę zwisające z drzewa ;)

0

Który jest bardziej skuteczny? Neymar brodacz, czy Neymar bez brody?

1

Ale jajca teraz na C Sport. W ogóle dziwię się, że pozwalają Labodze tak bez żadnego hamowania być tak jednostronnym.

0

Zamiast Cristiano mieli napisać dos Santos Aveiro? Po co?

0

Oby Laboga nie miał powodów do uśmiechu po meczu.

1

Nie mogli dać studia El Clasico jak rok temu? Wtedy już od 12 było studio i przez cały dzień było poświęcone Gran Derbi

0

Młody Smokowski w C+. Fajnie się ośmieszają tam nawzajem.

0

I po co pieprzysz takie rzeczy? Jak Suarez dostanie kontuzji, albo w dodatku jeszcze inny napastnik to kto będzie grał? Munir? Sandro? Takie zabezpieczenie w postaci dodatkowego napastnika powinno być.

Kibicem Barcelony jestem trzy lata dłużej od Ciebie. Nie masz już teraz żadnego sensownego argumentu.

0

Obok niego Giuly :)

0

Tak myślę, że Barcelona powinna kupić jakiegoś taniego, doświadczonego napastnika, który byłby jokerem, a więc pełnił rolę rezerwowego. Nie mamy nikogo takiego, a jedyny rezerwowy napastnik jest skrzydłowym.

0

O rany, co ten Pawłowski zrobił... Lech mógł dobić Legię.

0

Bartra za Pique wydaje się chorym pomysłem, ale jeśli Marc zagra mecz życia i po meczu to on będzie mógł pokazać na palcach "piątkę" tak jak kiedyś Pique?

2

Współczuję wszystkim, którym podczas dzisiejszego meczu popadają streamy podczas akcji podbramkowych itp.

0

Najlepiej, żeby nikt z Realu nie powiększył swojego dorobku bramkowego.

0

Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Mascherano, Rakitić, Iniesta - Messi, Villa, Pedro
Myślę, że bez niespodzianek. Chyba, że Enrique postawi na Bartrę...

PS. Oczywiście miało być Messi, Suarez, Neymar, ale chciałoby się zobaczyć MVP jeszcze raz.

1

Fajne są te "atrakcje" C+ na ich dwudziestolecie.

1

Był. Uplasował się na 9 miejscu razem z... Douglasem.

0

Niby można obejrzeć sobie Lech - Legia i chyba tak zrobię.

0

Dostał czerwoną kartkę 30 parę sekund po wejściu na boisko. Po faulu nadepnął Herrerę.

3

A wielkiego napisu Zloty Gran Derbi vol.13 nie widzisz? :)

27

Za to uciszanie? Ma dostać i dostanie takie gwizdy, że nie będzie wiedział jak się nazywa. Swoją drogą to jest chore, że lfp czepia się czegoś takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?