0

Młody Smokowski w C+. Fajnie się ośmieszają tam nawzajem.

0

I po co pieprzysz takie rzeczy? Jak Suarez dostanie kontuzji, albo w dodatku jeszcze inny napastnik to kto będzie grał? Munir? Sandro? Takie zabezpieczenie w postaci dodatkowego napastnika powinno być.

Kibicem Barcelony jestem trzy lata dłużej od Ciebie. Nie masz już teraz żadnego sensownego argumentu.

0

Obok niego Giuly :)

0

Tak myślę, że Barcelona powinna kupić jakiegoś taniego, doświadczonego napastnika, który byłby jokerem, a więc pełnił rolę rezerwowego. Nie mamy nikogo takiego, a jedyny rezerwowy napastnik jest skrzydłowym.

0

O rany, co ten Pawłowski zrobił... Lech mógł dobić Legię.

0

Bartra za Pique wydaje się chorym pomysłem, ale jeśli Marc zagra mecz życia i po meczu to on będzie mógł pokazać na palcach "piątkę" tak jak kiedyś Pique?

2

Współczuję wszystkim, którym podczas dzisiejszego meczu popadają streamy podczas akcji podbramkowych itp.

0

Najlepiej, żeby nikt z Realu nie powiększył swojego dorobku bramkowego.

0

Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Mascherano, Rakitić, Iniesta - Messi, Villa, Pedro
Myślę, że bez niespodzianek. Chyba, że Enrique postawi na Bartrę...

PS. Oczywiście miało być Messi, Suarez, Neymar, ale chciałoby się zobaczyć MVP jeszcze raz.

1

Fajne są te "atrakcje" C+ na ich dwudziestolecie.

1

Był. Uplasował się na 9 miejscu razem z... Douglasem.

0

Niby można obejrzeć sobie Lech - Legia i chyba tak zrobię.

0

Dostał czerwoną kartkę 30 parę sekund po wejściu na boisko. Po faulu nadepnął Herrerę.

3

A wielkiego napisu Zloty Gran Derbi vol.13 nie widzisz? :)

27

Za to uciszanie? Ma dostać i dostanie takie gwizdy, że nie będzie wiedział jak się nazywa. Swoją drogą to jest chore, że lfp czepia się czegoś takiego.

1

Całkiem śmieszne są te skróty.

1

W tym Messi, Zlatan, Zlatan, Zlatan, Ibrahimovic, Zlatan, Ibra, Ibracadabra, Zlatan i Zlatan.

0

To jedziesz X2 :D

7

Postaw na Real. Jak to się mówi, jak wygra Barca, to pieniędzy nie szkoda, a jeśli wygra Real, to chociaż wpadnie Ci trochę kasy.

0

Dzisiaj pora na MLS:
Philadelphia - FC Dallas. Po nazwach nie mogę właściwie nic powiedzieć, ale sam mecz jutro może być ciekawy. Za to jutro o 21 mecz NYCFC z Villą, a o 0:30 gra drużyna Kaki.

59

A już w lidze mistrzów 15/16: Grupa H: Barcelona, Celtic, Milan, PSG...

0

Kamil Syprzak, zawodnik piłki ręcznej.

5

Ale ładnie teraz powiedzieli o Barcy w TVP.
Fajnie, że będzie kolejny Polak w Barcelonie.
PS. Hart to jednak pozytywny człowiek. Potwierdza to między innymi sytuacja z mojego avatara.

0

Losowanie będzie na Eurosport? Od której godziny się zaczyna?

0

Jeśli z tym ujawnieniem par LM to prawda... Pewnie specjalnie zmienią, albo zakryją się matematyką...

0

W sensie wyjazdu flagi? ;p Czy grupy FCBP? Nie znalazłem takich filmików.

0

Ładnie pierdzielnął w tym wywiadzie. A jaki pojazd jest na niego na stronie Realu.

– Porównuje się mnie do Cristiano? Mnie nie trzeba z nikim porównywać. Zobaczymy czy on wygra tytuły, które zdobyłem ja. Życzę mu jak najlepiej, bo to też piłkarz, ale zobaczymy czy zdobędzie mistrzostwo świata, Europy czy jakiś Złoty But na tych turniejach.

– Krytyka w Madrycie? Co mnie to obchodzi? Wszystko mi jedno.

1


Trzymaj. Miałem kupić kawałek flagi, kiedy była taka okazja, ale jakoś o tym zapomniałem.

0

NWO, Illuminaci, Pentagon, NASA, Ufoludki - oni wiedzą...

8

W dupie z takimi faktami. Arbeloa też ma mistrza świata i co z tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?