PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może będę oglądał. Czekam na Dark match - John Cena, Roman Reigns
3
W TVP przypominają niemiecką masakrę na Brazylii. Szkoda mi ich było po tym meczu.
0
Grał :) Kiedyś oglądałem ten odcinek. Był nawet w drużynie mistrzów.
https://pbs.twimg.com/media/B0xmxA-CUAEG6cM.jpg
0
Niestety nie oglądałem dzisiaj meczu (durny dekoder), ale cieszy mnie, że mamy kolejnego środkowego obrońcę po Pique, który potrafi odnaleźć się w polu karnym przeciwnika. Mam nadzieję, że to samo będzie z Vermaelenem. Z tego co tutaj pisaliście, to Barcelona nie grała dobrze, a Iniesta zagrał kolejny słaby mecz. Cieszy jednak wygrana i mam nadzieję, że jeszcze wróci ten kosmiczny Iniesta.
1
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11136669_1426475150998467_5738410885344043283_n.jpg?oh=36f6dc928b88bda0e6da714f7f9ef782&oe=5599449A&__gda__=1437646832_b103a43cd4fa18ecc679a1edbecc183e
Bardzo wymowny obrazek. W przyszłym sezonie zostanie tylko Iniesta, a i na niego niestety powoli przyjdzie pora zawieszenia butów na kołku... Wraz z odejściem ostatniego zawodnika wielkiej Barcelony Pepa skończy się epoka, którą trzeba zapamiętać.
0
Cieszę się z Adriano w składzie i chyba tylko tyle, bo reszta składu bez niespodzianek. Oby dzisiaj Rafinha i Enrique nie mieli sentymentów do byłej drużyny. Szkoda jednak, że nie gra Xavi z Iniestą.
0
14 lat to już nie jest nie wiadomo jak mało, ale możesz mu kupić tę książkę: http://merlin.pl/Messi-Maly-chlopiec-ktory-stal-sie-wielkim-pilkarzem_Yvette-Zoltowska-Darska/browse/product/1,1369224.html?gclid=CNWm1cnc38QCFejJtAodu1YAkw Jest ona o Messim i jest napisana w sposób zrozumiały dla młodszych. Chyba, że chcesz o Barcelonie, żeby ogólnie poznał klub itp.
4
Nie były brane pod uwagę mecze między drużynami, to nie jest możliwy wygląd tabeli, tylko po prostu możliwa ilość punktów poszczególnej drużyny. Tak mi się wydaje.
0
Nie mam nic przeciwko bombie Adriano zza pola karnego, która da nam zwycięstwo.
0
To piękny filmik. Żałuję tego, że nie Pep poszedł śladem Fergusona i z Vilanovą u boku nie chciał poprowadzić Barcelony przynajmniej przez kolejne 5 lat. Jego klubem jest dla Barcelona i szkoda, że odszedł.
0
Przede wszystkim, niech wraca do zdrowia. Chciałbym, żeby powrócił jeszcze do kadry.
0
Ale zobacz, gdyby np. Undertaker przy robieniu Tombstone Piledrivera wkładał głowę na równi z kolanami albo jeszcze niżej, to kręgosłup rozwalony na 100%. Też trzeba wiedzieć, jak to robić.
1
Mówicie, że on nurkuje, a może on wykonuje Suicide Divy?
0
Po prostu wszyscy próbują udawać znawców zagranicznych gazet ;)
2
Ale rozumiesz to, że onet czy wp wstawiają newsy powołując się na inne źródła? Nie wymyślają tego sami. Oni tylko mieszają ludziom w głowach nagłówkami.
0
Chodzi zapewne o to, że Messi trenuje z grupą i będzie mógł zagrać na Balaidos, ale fakt, powinien to przetłumaczyć, bo wygląda to tak, że wkleja info tylko dla siebie.
0
Ważne, że nie on tutaj jest oskarżony, a to, że pójdzie siedzieć jego ojciec, czy Rosell to dla nas sprawa drugoplanowa tak naprawdę.
1
Leżałem wtedy w szpitalu. Dzień wcześniej złamałem rękę. Smutna informacja w wiadomościach, po czym zapalona świeczka na czarnym tle. To już 10 lat...
0
Zdaje się, że Neymar myśli: O ch... w tym chodzi?!
1
Dziecko? Dobre dobre, co jeszcze wymyślisz? Znaki interpunkcyjne to też dla Ciebie nowość. :) Dlatego nie mów ludziom, że mają się uczyć hiszpańskiego, skoro sam nie umiesz ojczystego języka.
1
W takim razie czas nauczyć się j. polskiego, bo nazwy języków piszemy małą literą.
Nie każdy musi umieć hiszpański, dlatego wypadałoby przetłumaczyć parę zdań jeśli znasz ten język.
0
Wejdź w archiwum i na ostatnią stronę.
0
Mam pytanie. śledzi ktoś, jak spisuje się w rezerwach Patric? Być może to jemu trzeba dać szansę? A, i proszę nie mówić o transferze do Realu, że Danilo to słabiak i cienias, bo tak nie jest. Piszczek w Barcelonie, to byłoby coś, ale czy on tutaj pasuje? Teraz powstaje pytanie. Co będzie z Douglasem? Pytam poważnie, bo jest, a tak jakby go nie było. Sytuacja Vermaelena jest inna. Chciałbym, by Douglas pokazał, że może tutaj zostać, tylko jemu jest trudniej, bo przyszedł tu jako tak naprawdę no name, nie tak jak Suarez z którym było wiadomo, że wniesie jakość.
4
To się Wam udało ;) Wchodzę na stronę i myślę, co to? Pudelek? I do tego Comic Sans. Ale to chyba lekka drwina ze strojów Realu, co? :)
0
Tak, Villa, serio. Nie wiedzę w tej chwili nikogo, kto mógłby być drugim Villą w kadrze Hiszpanii, a 7 dla Moraty, to już w ogóle żarty ;)
0
Del Bosque niech pójdzie po rozum do głowy i na następne mecze reprezentacji przekona Villę do powrotu...
0
To jest nie możliwe. Ty musisz trollować. Rozumiem raz zapytać o to, albo dwa, bo nikt nie odpowiedział, ale ty pytasz o to ciągle, a skąd ktoś tutaj ma to wiedzieć, czy oni są tam religijni, czy nie...
11
2-3, to było nawet spoko, ale wygląda to tak, jakby Messi się uzależnił od tych tatuaży.
0
No tak, ale jakie jest Twoje pytanie dotyczące Sheamusa?
On ma chyba jeszcze kontuzję i tymczasowo nie walczy.
0
Jego kontrakt wygasł w lutym 2015. A wielka szkoda. Mysterio, Big Show, Cena i Undertaker to moi ulubieni wrestlerzy.