1

Dlaczego zatem nie mamy ośmiu dni w tygodniu i nie nazywa się on Messi?
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela,Messi :D

8

Hau hau hau hau ~ M. Neuer

0

Barcelona Luisa Enrique idzie po tryplet, a być może później po 6 pucharów...
Nawet nie chce mi się przypominać jakie komentarze tutaj leciały na Lucho na początku sezonu. Cudowny obrót spraw.

0

Teraz mówią, że Bayern to niższy poziom niż Juventus.

0

Jeszcze raz proszę o zdjęcie Rafinhi i Thiago po końcowym gwizdku.

2

RM.pl padło, a FCBarca.com się trzyma :D

0

Chyba Rastafarianin mu na imię.

0

Poproszę o zdjęcie Thiago i Rafinhi po końcowym gwizdu w wysokiej rozdziałce.

0

Messi, nikt go nie zatrzyma! Cudownie, teraz bronić lub dobić!

4

Messi jak z bajki dzisiaj. Gola mu tylko brakuje.

0

Przez chwilę myślałem, że Pep idzie tym tunelem i zaraz usiądzie na ławce Barcelony...

1

Co za reklama Nissana z Iniestą :P

0

#LetsGetUpNeymar
Messi robi co chce jak na razie, ale trzeba strzelić i wykorzystać brak Robbena i Riberiego. Mieliśmy też ogromne szczęście przy strzale Lewandowskiego.

1

O co chodzi z zawieszeniem la liga i cdr?

3

Zabierzcie tego Mullera z ekranu...

0

Nie odzywaj się, masz Younga w drużynie.

0

Ławka Bayernu nie imponuje zbytnio.

1

Ale jajca na C+.

0

Ale ten Enrique ma głos dziwny...

0

Obejrzyjcie sobie na rozluźnienie Kiepskich.

2

Jak zwykle boję się o mecz Barcelony w LM. Obawiałem się też PSG, czy City a wyszło fantastycznie. Oby tak było i tym razem.

0

Rozumiałem jeszcze złote buty, ale to już idzie z złą stronę...

0

Tym bardziej, że na tym etapie każdy gol może zaszkodzić.
Zobaczysz, 20 minut i po Lewandowskim, bo zacznie go coś boleć nie będzie mógł grać.

24

Po tej wypowiedzi można stwierdzić, że Lahm jest kolejnym typowym szwabem po Mullerze, któremu trzeba pokazać gdzie jego miejsce w szeregu. Niech Messi z Suarezem podziurawią go dzisiaj i strzelą po bramce to zmieni zdanie.

0

EA to debile. Wiadomo nie od dziś... Teraz jeśli Messi i Ronaldo będą się prześcigali co mecz to będą dostawali kolejne karty? Dawno już w to nie gram, sprzedałem Messiego żeby pootwierać TOTS i kończę z tym.\

Tak w ogóle to EA nieźle włazi w tyłek Ronaldowi mimo, że ma kontrakt z Komani. Karta 99, teraz RB...

1

To zależy na jakim kanale oglądasz ;) Kto komentuje na C+?

7

Tak naprawdę większości to nie obchodzi. To jest jakieś sztuczne pompowanie, a okaże się, że po 20 minutach Lewandowski będzie musiał zejść i będzie jeden wielki lament.

1

Mam to szczęście, że oglądam na C+ choć i tam pewnie nie zabraknie przesadnych zachwytów.

20

Nie wiem jak dla Was, ale to jest dla mnie chore.

Na głównej wp artykuł z tytułem:
" Są nowe wieści o "Lewym". Polak wyszedł na murawę na Camp Nou i..."

I co? Spadł samolot, przyleciały ufoludki, a może zastała go ciemność?
Nie! W środku artykułu możemy przeczytać, że wyszedł i ZACZĄŁ TRENOWAĆ!
Nic poza tym. Reszta to zapowiedź meczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?