PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego zatem nie mamy ośmiu dni w tygodniu i nie nazywa się on Messi?
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela,Messi :D
8
Hau hau hau hau ~ M. Neuer
0
Barcelona Luisa Enrique idzie po tryplet, a być może później po 6 pucharów...
Nawet nie chce mi się przypominać jakie komentarze tutaj leciały na Lucho na początku sezonu. Cudowny obrót spraw.
0
Teraz mówią, że Bayern to niższy poziom niż Juventus.
0
Jeszcze raz proszę o zdjęcie Rafinhi i Thiago po końcowym gwizdku.
2
RM.pl padło, a FCBarca.com się trzyma :D
0
Chyba Rastafarianin mu na imię.
0
Poproszę o zdjęcie Thiago i Rafinhi po końcowym gwizdu w wysokiej rozdziałce.
0
Messi, nikt go nie zatrzyma! Cudownie, teraz bronić lub dobić!
4
Messi jak z bajki dzisiaj. Gola mu tylko brakuje.
0
Przez chwilę myślałem, że Pep idzie tym tunelem i zaraz usiądzie na ławce Barcelony...
1
Co za reklama Nissana z Iniestą :P
0
#LetsGetUpNeymar
Messi robi co chce jak na razie, ale trzeba strzelić i wykorzystać brak Robbena i Riberiego. Mieliśmy też ogromne szczęście przy strzale Lewandowskiego.
1
O co chodzi z zawieszeniem la liga i cdr?
3
Zabierzcie tego Mullera z ekranu...
0
Nie odzywaj się, masz Younga w drużynie.
0
Ławka Bayernu nie imponuje zbytnio.
1
Ale jajca na C+.
0
Ale ten Enrique ma głos dziwny...
0
Obejrzyjcie sobie na rozluźnienie Kiepskich.
2
Jak zwykle boję się o mecz Barcelony w LM. Obawiałem się też PSG, czy City a wyszło fantastycznie. Oby tak było i tym razem.
0
Życzę wszystkim, żeby nie było podobnych obrazków po meczu:
http://i.embed.ly/1/display/resize?key=1e6a1a1efdb011df84894040444cdc60&url=http%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FBsDQiTNCUAE8oxl.jpg
http://i.embed.ly/1/display/resize?key=1e6a1a1efdb011df84894040444cdc60&url=http%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FBsDUif2CIAAwlTr.jpg
0
Rozumiałem jeszcze złote buty, ale to już idzie z złą stronę...
0
Tym bardziej, że na tym etapie każdy gol może zaszkodzić.
Zobaczysz, 20 minut i po Lewandowskim, bo zacznie go coś boleć nie będzie mógł grać.
24
Po tej wypowiedzi można stwierdzić, że Lahm jest kolejnym typowym szwabem po Mullerze, któremu trzeba pokazać gdzie jego miejsce w szeregu. Niech Messi z Suarezem podziurawią go dzisiaj i strzelą po bramce to zmieni zdanie.
0
EA to debile. Wiadomo nie od dziś... Teraz jeśli Messi i Ronaldo będą się prześcigali co mecz to będą dostawali kolejne karty? Dawno już w to nie gram, sprzedałem Messiego żeby pootwierać TOTS i kończę z tym.\
Tak w ogóle to EA nieźle włazi w tyłek Ronaldowi mimo, że ma kontrakt z Komani. Karta 99, teraz RB...
1
To zależy na jakim kanale oglądasz ;) Kto komentuje na C+?
7
Tak naprawdę większości to nie obchodzi. To jest jakieś sztuczne pompowanie, a okaże się, że po 20 minutach Lewandowski będzie musiał zejść i będzie jeden wielki lament.
1
Mam to szczęście, że oglądam na C+ choć i tam pewnie nie zabraknie przesadnych zachwytów.
20
Nie wiem jak dla Was, ale to jest dla mnie chore.
Na głównej wp artykuł z tytułem:
" Są nowe wieści o "Lewym". Polak wyszedł na murawę na Camp Nou i..."
I co? Spadł samolot, przyleciały ufoludki, a może zastała go ciemność?
Nie! W środku artykułu możemy przeczytać, że wyszedł i ZACZĄŁ TRENOWAĆ!
Nic poza tym. Reszta to zapowiedź meczu...