0

Oddanie karnego Neymarowi to piękny widok. Widać, że oni się naprawdę lubią. Ney odpuszcza gola oddając go Messiemu, po czym on daje Neymarowi karny. Fajny moment tego meczu.

1

Niech Ronnie idzie do NYC FC. Będzie ładnie mieszał z Villą i Lampardem. A w przerwie MLS niech zostanie wypożyczony do Barçy jak to było z Henrym i Arsenalem :p

0

Oczywiście i wtedy nie będzie mi ich żal, no może przez chwilę :)

5

A się okaże, że Milan zostanie piosenkarzem, Sasha zawodowym pokerzystą, Thiago będzie tancerzem, a kolejny syn Messiego zostanie wrestlerem...

0

Nie no, spoko, Ty możesz żałować Ibry, ale on odpadł grając przeciwko Barcy, a Puchar Niemiec to całkiem odrębny mecz, niezwiązany z Barceloną.

0

Bo są ex-barcelonistami, a Pep stworzył najlepszą Barcę w historii?

3

Niech Pep wraca do Barcelony i razem z Enrique niech prowadzą Barcę :P

1

Żenada te karne, szkoda Pepa i Thiago, ale oprócz nich nikogo mi nie żałuję z Bayernu. Wcale nie musieli odchodzić.

0

Czemu karne są doliczane do wyniku meczu?

1

Przykro mi, ale niestety na horyzoncie, a dokładniej w rezerwach nie widać drugiego Pique, Xaviego, Cesca, Sergio, czy Pedro nie wspominając o Puyolu. Bardzo chciałbym, aby wychowankowie odgrywali większą rolę w pierwszym zespole. Samper, Grimaldo, Adama, Sandro, Halilovic, Munir i ten młody PO co podpisał kontrakt. Coś tam się tli.

1

Naprawdę cieszy mnie ta informacja i mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy Vermaelena w meczu.

0

Jeden z najbardziej wzruszających filmików o związanych z Barceloną:


Mam nadzieję, że niedługo powróci do Barcelony.

0

Postanowiłem, że zamówię sobie naklejkę na koszulkę meczową Barcy taką, jak mieli piłkarze w jednym z meczów 13-14 upamiętniającą Tito i będę ją naklejał na kolejne koszulki. Jeśli ktoś chciałby coś podobnego, to zrobiłem napis na wzór oryginału:
http://s27.postimg.org/gyt4p66w3/tito_v1.png
Mam też niebieską wersję.

10

Oglądam to śmieszne Celebrity Splash i skakały dwie "celebrytki". Zimoch porównał je do Messiego i Neymara skoków do wody, nie wiem jednak czy wiedziały o co chodzi :D

0

Rano też to wkleiłem. Dla mnie to głupota, bo jeśli oni strzelają hat tricki dla Realu i Barcelony nawet w LM, to co to byłby za problem strzelić hat tricka grają dla takiego Doncaster przeciwko innym słabeuszom z ligi?

0

Wiem, ale grając w takim Millwall grałby przeciwko innym słabeuszom w lidze, więc nie byłoby problemem, żeby zawodnik takiej klasy zdobył hat tricka.

1

http://static.fangol.pl/content/0/9/8/098950e9da85bdc43be5e8a73bdb8b2c-554.jpg

Czy Ferguson był trzeźwy jak to mówił?
Skoro Cristiano, czy Messi strzelają hat tricki dla swoich klubów nawet w Lidze Mistrzów, to jaki problem, żeby jeden i drugi je strzelali przeciwko jakimś ogórkom z niższych lig angielskich?

0

Cały czas marzy mi się, aby na karku, na rękawku lub na sercu po wewnętrznej stronie koszulki był napis: Seny, pit i collons.

8

Zdecydowanie nie. Widzisz tu jakieś nieprzychylne komentarze? Ludzie wspominają go tutaj, przywołują dzień, w którym się dowiedzieli o jego śmierci i wyrażają się z godnością o Tito.

21

To już rok...
Wszystko zaczęło się od wiadomości na dzień przed meczem w Polsce, kiedy Rosell wyszedł na konferencję i wypowiedział słowa: "And we decided not to go to Poland". Nie miałem im tego za złe, rozumiałem tę decyzję. Liczyło się tylko zdrowie Tito...
Nawrót choroby spowodował, że Vilanova rezygnuje z posady trenera Barcelony i w całości poświęca się leczeniu... A przecież nie tak dawno pojawił się na Camp Nou z synem podczas jednego z meczów. Widzieliśmy wtedy, że nie wygląda dobrze.

Pamiętam jak rok temu przyszedłem do domu i przeczytałem, że Tito trafił do szpitala, ale jego stan już się polepszył. Za chwilę jednak, nie więcej niż 20 minut pojawiła się informacja - Tito nie żyje
Nie mogłem tego przyjąć, łudziłem się, że to tylko niepotwierdzone informacje z gazet, jednak informacja pojawiła się też na oficjalnej stronie Barcelony. Wtedy było już pewne. Nie żyje Vilanova, współtwórca najlepszej Barcelony w historii, człowiek, który zdobył 100 punktów w lidze. Nie mogłem się ogarnąć przez najbliższe dni, cały czas chodziłem przygnębiony, bo Tito odszedł. Ktoś tam daleko ode mnie, od Was, a jednak czuliśmy się jakby to był ktoś w naszej rodziny. Był wspaniałym przykładem. Tito do końca myślał o swojej rodzinie, gdy w drodze do szpitala kazał przyjacielowi kupić zegarek dla żony. Nie możemy o nim zapomnieć...

1

Węgrzyn dalej mówi, że Real jest mistrzem prowokacji fauli, Vuković przywołuje BUSQUETSA(!), a Pan Kazimierz dalej trzyma się swojego zdania. Widzi jak jest naprawdę :)

0

Brawo dla pana Węgrzyna za te słowa!

0

Ja wierzę w czystość UEFA i w to, że losowanie będzie czystym przypadkiem, a piłeczki będą miały taką samą temperaturę!

3

Komentarz usunięty

0

Zabawny jesteś. Bądź sobie kibicem Atletico, ale to ty pokazujesz właśnie durną postawę. Można być za Atletico, ale nie być jej kibicem.

2

O czym Ty mówisz? Na pewno piszesz to na właściwej stronie?

0

Lubię kilku zawodników z Realu, m.in. Marcelo, Casillasa, Benzemę, Modricia i właśnie Chicharito, ale lepiej niech nikt z nich nie strzeli dzisiaj gola ;)

0

Ale Barcelona jest teraz mocna. Oby to był powrót Iniesty!

1

Wydajesz z tego powodu bankiet? :)

7

Już nie przesadzaj. Normalny człowiek potrafi odróżnić grę od rzeczywistości, a u tego chłopaka na pewno z psychiką nie było w porządku. Po drugie, to kto mu kupił (jeśli w ogóle gra miała na to wpływ) ową grę? Na pewno nie on sam, lecz rodzice, czy ktokolwiek inny. Nie rób z każdego kto gra w takie gry psychopaty, bo takie odnoszę wrażenie. Po trzecie i najważniejsze. Skąd wziął, a raczej kto mu udostepnił taki ekwipunek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?