PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja tam wierzę w to, że Pep tak naprawdę się cieszy, że Barcelona zagra w finale ;p
0
Bravo i Ter Stegen - tyle szczęścia na bramce...
Tak po cichu liczę dzisiaj na debiut Vermaelena jeśli wszystko pójdzie dobrze.
O cholera, Ter Stegen!
1
Alaba, Lahm, Neuer, Muller i aroganci, których nie wymieniłem - do widzenia!
0
I teraz w odwrotną stronę, do tych, którzy kpią z przesadnych optymistów.
Ktoś myślał, że Bayern ma jeszcze jakieś szanse?
1
I znowu Alba kozaczy, a potem pada. Nie podoba mi się jego zachowanie.
3
Już mi trochę lżej, bo po golu Bayernu obawiałem się tego meczu.
0
Na Canal + ja mam studio.
12
http://static.fangol.pl/content/2/4/a/24aef4373a7c012e6a119292197dc78c-554.jpg
No to Dudek mnie zaskoczył.
0
Tylko żeby się chłopak nie obraził. A miał być "drugim Messim"...
Obecnie nikt z Barcy B chyba nie zasługuje na pierwszą drużynę, bo to co oni prezentują, to jest śmieszne.
1
Szczególnie w niższych ligach angielskich grają idioci, którzy nie patrzą na to co robią i mają gdzieś zdrowie rywala...
5
To już lepiej zacząć ofensywę po Reusa niż przejmować się Pogbą za 100mln...
0
Komentarz usunięty
8
To się austriacki niemiaszek zdziwi. Trzeba w końcu uciszyć tych arogantów.
13
Kibice na Camp Nou to pikniki, ale przynajmniej nie są idiotami.
Cytuję słowa, więc proszę o nie banowanie za wulgaryzmy.
"Telewizje Cuatro i La Sexta pokazały dokładniejsze ujęcia z frustracji Ikera Casillasa. Według stacji, Hiszpan powiedział: w 22. minucie „Spier**lajcie, wyp**rdalać! Jesteście uciążliwi, do cholery! Wyp**dalać z tymi pier**lonymi gwizdami!”; a w 45. minucie „Ludzie, dajcie sobie spokój, jesteście uciążliwi, wyp**rdalać! Wystarczy tego!”. W radiu COPE spekulowano czy w środę Casillas nie zagra swojego ostatniego meczu na Santiago Bernabéu."
To jest dla mnie chore. To tak, jakby Camp Nou gwizdali i wyzywali Puyola, czy Xaviego. To nie do pomyślenia, żeby robić takie rzeczy legendzie. Nie dziwią mnie jego słowa. Po prostu nie wytrzymał. Moim zdaniem powinien stamtąd odejść. Jeszcze przed Bravo i Stegenem chciałem go w Barcelonie, kiedy mówiło się o jego transferze.
Najlepiej chyba gdyby poszedł do MLS, ale z pewnością znalazłby miejsce w niejednej czołowej drużynie Europy. Może Arsenal? Casillas stracił szacunek madridistas całkowicie. Nie pamiętają oni ile dla nich zrobił.
1
Casillas to legenda Realu oraz Hiszpanii. Dla mnie to nie jest nie na miejscu.
0
Ostatni komentarz n00stresa jest z 6 maja, więc nie znalazłem go.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Chciałbym, żeby poszedł do City. Pasuje mi tam. Wolę go w Manchesterze niż w tym Bayernie...
0
Komentarz usunięty
0
To chyba Rafa Pol. Trener od przygotowania fizycznego.
0
Ale pieprzysz... Nikt mu nie kazał tego robić, a mimo to przekazał pieniądze. Dlaczego tak Cię to boli?
2
Jest pięknie, nie ma co. Niech tylko nie wypuszczą tego z rąk.
1
Widzicie? Dlatego nie absolutnie nigdy nie byłem za tym, żeby sprzedawać Pedro, bo to nadal zawodnik, którego potrzebujemy.
1
Skąd wziąłeś taką nazwę? Chyba o Trofeo Colombino Ci chodzi.
0
Dobrze by było, gdyby zagrał Adriano. Ponadto liczę na debiut Vermaelena.
0
Jest w Barcelonie i ma szansę na zdobycie potrójnej korony. Gdzie jeszcze miałby chcieć dotrzeć? Chyba, że miał powiedzieć "No nie wiem, może dotarłbym do drugiego miejsca w lidze, odpadnięcia z CdR i przegrania w pierwszym meczu półfinałów LM" :P
0
Ta szkopska morda, nie znoszę go... To jego powinni stamtąd wykopać...
2
Ja się pytam, dlaczego nikt w mediach nie huczy, że Krychowiak gra w masce? Moim zdaniem to, że zainteresowała się nim hiszpańska drużyna z topu, a może być jeszcze lepiej to większy sukces niż transfer za darmo Lewego, któremu źle nie życzę, ani nie jestem przeciwko niemu. Takie jest moje zdanie.
0
To się szkopek zdziwił ;)