0

I do tego Douglas. Piszę to poważnie. Chciałbym, żeby zagrał.

1

Espanyol to co najwyżej postara się, żeby Barcelona nie świętowała. Na szczęście niewiele od nich zależy.

0

Fajna taka przemowa Van Gaala na pożegnanie z Old Trafford w tym sezonie.

16

Nawet Redakcja pokazała nieco żałosny poziom pisząc ironicznie crack o Pedro na Facebooku.

2

Nie oglądasz meczu, prawda? Piszesz mądre komentarze widząc wynik na jakiejś stronie?

48

Valdes nie miał szans, ale trybuny dały mu wsparcie.

0

Bo nie jest sztuką napisać "Znowu ten cienias", "Z Pedro gramy w 10". Komentarze które bronią danego zawodnika są dłuższe, odpowiednio uargumentowane i raczej nie są pisane przez gimbusów.

0

A mógł nadal być nietykalny w Barcy. Wielka szkoda, że odszedł. Mam nadzieję, że jak opylą De Geę, to Valdes będzie pierwszym bramkarzem.

0

Już po pierwszych 30 minutach będzie jakieś 3:0 dla Realu.

0

To dobrze, bo wcześniej była informacja, że mecz może nie być tam transmitowany.

7

Faus tak pierdzieli. Prędzej jego stamtąd wywalą niż pozbędą się kogoś z tej fantastycznej trójki.

0

Ja raczej jadę "po swojemu" i postaram dołączyć się do tej grupy w strefie kibica o ile puszczą w niej mecz. Fajnie, że organizują wyjazd pod stadion.

0

Cristiano poprosił Pereza o zwolnienie Ancelottiego? No nieźle. Pewnie to tylko plotki.

2

Xavi po półfinałach Ligi Mistrzów miał ogłosić, co dalej z jego karierą, nie? Może skoro nic nie mówi, to zostaje na przyszły sezon?

1

Lewy fajnie to zrobił, ale jak dla mnie gol Messiego na 2:0 powinien być bramką tygodnia.

0

Cóż. Znowu mogę powiedzieć, że dobrze że powstrzymywałem się od oceny pracy Enrique nawet wtedy kiedy wiele osób go zwalniało. Od samego początku chciałem by Martino został, ale kiedy Lucho ogłoszono trenerem Barçy, uznałem że należy być za nim.

0

Ja mam 230. Podobno strefa kibica powstanie w Berlinie, tylko nie wiadomo, czy mecz na telebimie puszczą :D

0

I oby tak było, a jeśli się tam znajdę, to i fotki będą. Tylko zastanawia mnie, jak jest zwdocznością w takich strefach.

0

Jeśli Juve nie chce puścić go za 80mln no to o czym my tu rozmawiamy? Jak dla mnie on nie jest tyle wart. Na pewno są lepsze i tańsze opcje.

2

Ja natomiast pojadę do Berlina w poszukiwaniu jakichś stref kibica.

2

Mi też jest go szkoda. Bardzo go lubię. Tym wrzutem z autu niestety nie zmienił opinii kibiców Realu o nim. Ale na pewno chciał pomóc.

7

Jeśli Messi w finale będzie najlepszą swoją wersją i dołoży coś w Copa America, to Złota Piłka jego.

0

Jak ich nawet w Superpucharze nie będzie o ile nie wygrają ligi. A poza tym, naprawdę nie wyczuliście, że Damian11 wiele dodał od siebie?

2

Memy z Suarezem wygrały.

1

Ale pojazd na Bale'a na stronie Realu, a prawda jest taka, że był groźny w tym meczu.

0

Ten odgłos komentatora po strzale Bale'a.

8

I to jest piękno Ligi Mistrzów, która znowu nie zostanie obroniona!

0

Pirlo, zawsze go chciałem w Barcelonie. Zresztą to jest/było jego marzenie. Ale teraz jest już chyba za późno.

0

Widać, że umiejętności piłkarzy Juve nie są tak naprawdę wielkie. Już druga piła przecinająca obronę mogła pójść tak jak to Messi robi.

1

Jakie gwizdy prawdopodobnie na Bale'a i na resztę. Ale tam są idioci na tym stadionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?