1

I znowu Alba kozaczy, a potem pada. Nie podoba mi się jego zachowanie.

3

Już mi trochę lżej, bo po golu Bayernu obawiałem się tego meczu.

0

Na Canal + ja mam studio.

12

0

Tylko żeby się chłopak nie obraził. A miał być "drugim Messim"...
Obecnie nikt z Barcy B chyba nie zasługuje na pierwszą drużynę, bo to co oni prezentują, to jest śmieszne.

1

Szczególnie w niższych ligach angielskich grają idioci, którzy nie patrzą na to co robią i mają gdzieś zdrowie rywala...

5

To już lepiej zacząć ofensywę po Reusa niż przejmować się Pogbą za 100mln...

0

Komentarz usunięty

8

To się austriacki niemiaszek zdziwi. Trzeba w końcu uciszyć tych arogantów.

13

Kibice na Camp Nou to pikniki, ale przynajmniej nie są idiotami.
Cytuję słowa, więc proszę o nie banowanie za wulgaryzmy.

"Telewizje Cuatro i La Sexta pokazały dokładniejsze ujęcia z frustracji Ikera Casillasa. Według stacji, Hiszpan powiedział: w 22. minucie „Spier**lajcie, wyp**rdalać! Jesteście uciążliwi, do cholery! Wyp**dalać z tymi pier**lonymi gwizdami!”; a w 45. minucie „Ludzie, dajcie sobie spokój, jesteście uciążliwi, wyp**rdalać! Wystarczy tego!”. W radiu COPE spekulowano czy w środę Casillas nie zagra swojego ostatniego meczu na Santiago Bernabéu."

To jest dla mnie chore. To tak, jakby Camp Nou gwizdali i wyzywali Puyola, czy Xaviego. To nie do pomyślenia, żeby robić takie rzeczy legendzie. Nie dziwią mnie jego słowa. Po prostu nie wytrzymał. Moim zdaniem powinien stamtąd odejść. Jeszcze przed Bravo i Stegenem chciałem go w Barcelonie, kiedy mówiło się o jego transferze.
Najlepiej chyba gdyby poszedł do MLS, ale z pewnością znalazłby miejsce w niejednej czołowej drużynie Europy. Może Arsenal? Casillas stracił szacunek madridistas całkowicie. Nie pamiętają oni ile dla nich zrobił.

1

Casillas to legenda Realu oraz Hiszpanii. Dla mnie to nie jest nie na miejscu.

0

Ostatni komentarz n00stresa jest z 6 maja, więc nie znalazłem go.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Chciałbym, żeby poszedł do City. Pasuje mi tam. Wolę go w Manchesterze niż w tym Bayernie...

0

Komentarz usunięty

0

To chyba Rafa Pol. Trener od przygotowania fizycznego.

0

Ale pieprzysz... Nikt mu nie kazał tego robić, a mimo to przekazał pieniądze. Dlaczego tak Cię to boli?

2

Jest pięknie, nie ma co. Niech tylko nie wypuszczą tego z rąk.

1

Widzicie? Dlatego nie absolutnie nigdy nie byłem za tym, żeby sprzedawać Pedro, bo to nadal zawodnik, którego potrzebujemy.

1

Skąd wziąłeś taką nazwę? Chyba o Trofeo Colombino Ci chodzi.

0

Dobrze by było, gdyby zagrał Adriano. Ponadto liczę na debiut Vermaelena.

0

Jest w Barcelonie i ma szansę na zdobycie potrójnej korony. Gdzie jeszcze miałby chcieć dotrzeć? Chyba, że miał powiedzieć "No nie wiem, może dotarłbym do drugiego miejsca w lidze, odpadnięcia z CdR i przegrania w pierwszym meczu półfinałów LM" :P

0

Ta szkopska morda, nie znoszę go... To jego powinni stamtąd wykopać...

2

Ja się pytam, dlaczego nikt w mediach nie huczy, że Krychowiak gra w masce? Moim zdaniem to, że zainteresowała się nim hiszpańska drużyna z topu, a może być jeszcze lepiej to większy sukces niż transfer za darmo Lewego, któremu źle nie życzę, ani nie jestem przeciwko niemu. Takie jest moje zdanie.

0

To się szkopek zdziwił ;)

0

A o co chodzi z tym szefem i Neuerem? Co takiego Niemiec powiedział?

0

Ciekawe, czy Lahm ma jeszcze coś do powiedzenia na temat Messiego...
"He's just another player" Dobre sobie...

Dlatego cieszy mnie, że tacy piłkarze jak Lahm, czy Muller zostali uciszeni prze Barcelonę.

0

Kim są goście po prawej i dlaczego Mathieu jest taki wielki?

1

Milik spoko gość. Tak samo lubię Krychowiaka. Lewemu źle nie życzę oczywiście, ale niestety przez żałosne media mam go powoli dosyć. Co do maski. Dla polskich dziennikarzyn najwyraźniej nie jest to normalna rzecz bo wypytują o to nawet Messiego, którego to naprawdę niewiele obchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?