PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oprócz Vermaelena szansę powinien dostać także Douglas. W końcu jest zawodnikiem Barcelony i raz na jakiś czas powinien móc zagrać.
0
Może Ty się uderz, co? Nie piszę, że mają rozegrać cały mecz, ale żeby razem pojawili się na boisku chociaż na parę minut o ile wydarzenia boiskowe nie będą wymagały innych zmian.
1
Jutro wielki mecz, jednak nie ze względu na klasę rywala. Mam nadzieję, że ten ostatni raz Iniesta, Xavi i Busquets wybiegną na murawę i zejdą razem na znak, że genialna, może najlepsza pomoc w historii już nie wróci. Chciałbym także debiutu Vermaelena. Co do następcy Xaviego. Barcelona może kupić Gundogana, Pogbę, Verratiego, czy kogokolwiek innego, jednak nie można będzie go nazywać następcą Xaviego. To miano i ten numer powinien trafić do kogoś, kto tak jak Xavi wychował się w La Masii i ten ktoś musi pokazać, że zasługuje na szóstkę, tak jak Busquets zasługuje na piątkę Puyola. Myślę też, że przyszły sezon będzie czasem, kiedy trzeba będzie zaufać młodzieży z zaplecza i dać kilku z nim szansę.
0
Przecież jest nawet polska strona winnicy Iniesty i ceny są o wiele niższe. http://bodegainiesta.pl
10
Wyobraziłem sobie taki scenariusz, że ostatni raz od pierwszej minuty wychodzą Xavi i Iniesta, a pod koniec meczu zostają zmienieni w tym samym czasie na znak, że już nie ujrzymy ich razem na boisku na profesjonalnym poziomie. Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do tego, że Xavi z Puyolem zasiądą na ławce trenerskiej Barcelony, Pique będzie prezydentem, a Iniesta np. z Abidalem zajmą się młodzieżą.
0
Oby. Sam już to proponowałem. Jak dla mnie to jest konieczność.
0
Albo szybko przełączą się na kolejny mecz.
33
To będzie wspaniałe pożegnanie. Liczę na gola Xaviego.
Koledzy powinni o to zadbać. Mam nadzieję, że C+ tego nie spieprzy i pokaże wydarzenia po meczu.
0
No proszę, Shield ;) Podczas ostatniego Payback blisko było do reunionu ;)
6
Moim zdaniem następcą Xaviego będziemy mogli nazywać jedynie zawodnika, który wyjdzie z La Masii, który całą karierę spędzi w Barcelonie. Być może nie będzie to nikt z Barcy B. Może ktoś z obecnego Juvenilu, ale następca Xaviego nie będzie można nazwać nikogo z zewnątrz. Liczę na trzy korony dla Xaviego. Byłoby to pięknym pożegnaniem, na jakie zasługuje. Szkoda, że nie wybierze się do Ameryki. Co by było, gdyby w NYC FC grali Villa, Lampard, Gerrard, Xavi, może Casillas, Kaka, czy Keane.
Xavi, Busquets, Iniesta. Ta pomoc zostanie zapamiętana jako być może najlepsza w historii.
6
Jakakolwiek rola w tym klubie, nawet sprzątacz w FC Barcelonie to byłby super zawód. Txema Corbella był odpowiedzialny za sprzęt sportowy, a miał ogromny szacunek wśród piłkarzy.
0
Uważam, że Bartomeu ma duże szansę na ponowną kadencję. Prawdopodobnie nie było prezydenta, który by nie kombinował i nie miał nic na sumieniu, a sukces sportowy za jego kadencji może być ogromny.
0
Ale w sumie to jest bezsensu, bo KMŚ i SPE są następstwem pucharów zdobytych w danym sezonie. Żeby grać w KMŚ i SPE trzeba wygrać Ligę Mistrzów w danym sezonie, więc powinno zaliczać się to do jednego sezonu.
0
Że niby Daniel Bryan? ;)
0
Skąd mam to wiedzieć? Zwykły wydaje się starszy pan po prostu stoi z kartkami, może zdjęciami. Wcześniej dostał podpis od Neya. Chociaż po zdobyciu mistrzostwa powinni podpisywać każdemu, co się da. Ten jeden raz w sezonie.
6
League Champions, to nie to samo co Champions League ;p To po prostu filmik podsumowujący mistrzostwo ligi. Ale i tak jest super.
0
Coś w tym jest, bo np. jak wysyłasz zdjęcie do podpisu jakiemuś młodemu zawodnikowi, albo takiemu, który jeszcze gra, to nie otrzymujesz odpowiedzi zawsze, albo dostajesz nadruki (dostałem od Neymara pieczątki, ale i tak spoko), a pisząc do Quiniego wysłałem dwa zdjęcia, a w krótkim czasie otrzymałem list z pięcioma podpisanymi zdjęciami. Myślę, że weterani piłki nożnej szanują to, że się o nich pamięta.
0
Widziałeś ten filmik? Chwilę wcześniej dał podpis innej osobie. Wiem, że to starszy człowiek, może i powinien dać mu autograf, ale Ty z pewnością też nie podpisywałbyś wszystkiego każdemu.
2
A co powiesz o Gerrardzie, który nie podpisał koszulki LA Galaxy? Wiem, że to starszy człowiek, ale tragedia mu się nie stała.
1
KMŚ nie liczy się to tego sezonu, tylko do poprzedniego :) Nie wiem, czy SPE też...
Oczywiście widzę co wyprawia Alba i nie podoba mi się to, ale to, jak często i jak zuchwale Cris przewraca się w polu karnym, to serio nikt tak nie potrafi. Ale nic. I żeby nie było, nie przeczę jego umiejętnościom piłkarskim.
0
Śmieszniejszy wydaje się fakt, że mówi to kibic Realu, gdzie gra aktor, który nie ma sobie równych w pływaniu po trawie :)
3
Real jest niepoczytalny. Trafiłem? :P
3
Pedro lekko zgasił ironizującą Redakcję asystując przy najważniejszym golu sezonu dla Barcy w lidze :) Ale ja mam pytanie.
REDAKCJO!
Może jakieś pamiątkowe koszulki z okazji mistrzostwa jak były po manicie albo po odejściu Puyola? No chyba, że czekacie na ewentualne trzy korony i (oby nie!) odejście Xaviego?
0
Bardzo bym chciał, by ci, którzy mało grali też przyczynili się do mistrzostwa, jak za Pepa, kiedy na parę kolejek przed końcem grali rezerwowi. A przed Barcą jeszcze dwa ciężkie mecze, w tym jeden na Camp Nou, więc klub pożegna kibiców Once de Galą i tak.
1
Komentarz usunięty
1
Niech zarząd teraz zrobi wszystko, żeby zatrzymać Xaviego i Alvesa i oczywiście Enrique, bo mówi się o jakimś odejściu...
0
No właśnie o to mi chodzi. Dlatego Mourinho chce zrobić repliki medali i wręczyć je tym, którzy ich nie otrzymają. Nawet Schurrle.
0
Mama pytanie. Czy w BBVA też jest jakaś wymagana liczba meczów, żeby otrzymać medal za mistrzostwo?
0
Ale Sandro powinien dostawać więcej szans w przyszłym sezonie.
0
Serio? Zamiast cieszyć się, że Barca przy tych wynikach ma mistrzostwo to wy beczycie, że Real wygrywa 3:1?