PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się wydawało, że on się po prostu przewrócił o obrońcę kiedy ten leżał, ale akurat wtedy raczej nie nurkował.
0
Chciałbym, żeby Barcelona znowu miała czarne koszulki, jak w 11-12, bo te Realu są super.
2
A ja myślałem, że to od tego, że pada jak rażony piorunem...
0
Ja naprawdę nie chcę, żeby Alves odchodził, lubię go, ale jak widzę te dośrodkowania...
2
Co teraz napiszecie czuby? Nie możecie nigdy poczekać z negatywnymi smętami chociaż do połowy? Piękny gol.
0
Od jakiegoś czasu Orłowski mnie strasznie wkurza swoją gadką.
4
Dlaczego akurat on? I tak mało gra, a Rafinha nic szczególnego nie pokazuje... Roberto powinien rozegrać cały mecz.
1
To Messi, Pedro, Suarez, czy Messi, Pedro, Neymar? O co chodzi?
0
No to właśnie chyba od tego. Nie wiem, czy przy złamaniu/urazie nosa coś takiego pod oczami się nie robi.
0
Dostał w nos od Charliego Adama w ostatnim meczu.
0
Natychmiast to odinstalowałem. Łączenie się z serwerem trwa w nieskończoność. Ty też tak masz?
1
Są takie jakby paczki zawodników, które się otwiera?
0
Edycja komentarza jak zwykle nie działa...
Czekam na Dark match - John Cena, Roman Reigns & Daniel Bryan vs Seth Rollins, Big Show & Kane. Czyj theme song jest Waszym ulubionym? Moje ulubione to nWo Black White i Metalingus Edge'a, a poza tym piosenki Kane'a, Ceny i Lesnara są spoko.
0
Może będę oglądał. Czekam na Dark match - John Cena, Roman Reigns
3
W TVP przypominają niemiecką masakrę na Brazylii. Szkoda mi ich było po tym meczu.
0
Grał :) Kiedyś oglądałem ten odcinek. Był nawet w drużynie mistrzów.
https://pbs.twimg.com/media/B0xmxA-CUAEG6cM.jpg
0
Niestety nie oglądałem dzisiaj meczu (durny dekoder), ale cieszy mnie, że mamy kolejnego środkowego obrońcę po Pique, który potrafi odnaleźć się w polu karnym przeciwnika. Mam nadzieję, że to samo będzie z Vermaelenem. Z tego co tutaj pisaliście, to Barcelona nie grała dobrze, a Iniesta zagrał kolejny słaby mecz. Cieszy jednak wygrana i mam nadzieję, że jeszcze wróci ten kosmiczny Iniesta.
1
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11136669_1426475150998467_5738410885344043283_n.jpg?oh=36f6dc928b88bda0e6da714f7f9ef782&oe=5599449A&__gda__=1437646832_b103a43cd4fa18ecc679a1edbecc183e
Bardzo wymowny obrazek. W przyszłym sezonie zostanie tylko Iniesta, a i na niego niestety powoli przyjdzie pora zawieszenia butów na kołku... Wraz z odejściem ostatniego zawodnika wielkiej Barcelony Pepa skończy się epoka, którą trzeba zapamiętać.
0
Cieszę się z Adriano w składzie i chyba tylko tyle, bo reszta składu bez niespodzianek. Oby dzisiaj Rafinha i Enrique nie mieli sentymentów do byłej drużyny. Szkoda jednak, że nie gra Xavi z Iniestą.
0
14 lat to już nie jest nie wiadomo jak mało, ale możesz mu kupić tę książkę: http://merlin.pl/Messi-Maly-chlopiec-ktory-stal-sie-wielkim-pilkarzem_Yvette-Zoltowska-Darska/browse/product/1,1369224.html?gclid=CNWm1cnc38QCFejJtAodu1YAkw Jest ona o Messim i jest napisana w sposób zrozumiały dla młodszych. Chyba, że chcesz o Barcelonie, żeby ogólnie poznał klub itp.
4
Nie były brane pod uwagę mecze między drużynami, to nie jest możliwy wygląd tabeli, tylko po prostu możliwa ilość punktów poszczególnej drużyny. Tak mi się wydaje.
0
Nie mam nic przeciwko bombie Adriano zza pola karnego, która da nam zwycięstwo.
0
To piękny filmik. Żałuję tego, że nie Pep poszedł śladem Fergusona i z Vilanovą u boku nie chciał poprowadzić Barcelony przynajmniej przez kolejne 5 lat. Jego klubem jest dla Barcelona i szkoda, że odszedł.
0
Przede wszystkim, niech wraca do zdrowia. Chciałbym, żeby powrócił jeszcze do kadry.
0
Ale zobacz, gdyby np. Undertaker przy robieniu Tombstone Piledrivera wkładał głowę na równi z kolanami albo jeszcze niżej, to kręgosłup rozwalony na 100%. Też trzeba wiedzieć, jak to robić.
1
Mówicie, że on nurkuje, a może on wykonuje Suicide Divy?
0
Po prostu wszyscy próbują udawać znawców zagranicznych gazet ;)
2
Ale rozumiesz to, że onet czy wp wstawiają newsy powołując się na inne źródła? Nie wymyślają tego sami. Oni tylko mieszają ludziom w głowach nagłówkami.
0
Chodzi zapewne o to, że Messi trenuje z grupą i będzie mógł zagrać na Balaidos, ale fakt, powinien to przetłumaczyć, bo wygląda to tak, że wkleja info tylko dla siebie.
0
Ważne, że nie on tutaj jest oskarżony, a to, że pójdzie siedzieć jego ojciec, czy Rosell to dla nas sprawa drugoplanowa tak naprawdę.