PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Canal Sport za chwilę zacznie się godzinny program Gran Derbi - więcej niż mecz.
Uprzedzam, lektorem jest Laboga.
0
Z tym też może być ciężko znając potencjał kibiców Athletic.
1
Uważaj, bo ktoś z Arsenalu pogłówkuje i jutro będzie:
Wenger z nowym kontraktem! Będzie PIERWSZY na liście najlepiej zarabiających trenerów.
0
Argentyna gra w sobotę.
0
Chciałoby się, żeby tacy piłkarze jak Iniesta, Xavi, Puyol czy Messi grali wiecznie. Niestety nie jest to możliwe. Mimo tego, jak przyczynili się do Barcelony Sześciu Pucharów inni zawodnicy, to moim zdaniem Xavi był głównym "składnikiem" tego sukcesu.
0
Ale Mascherano to już zagra? :)
0
http://static.fangol.pl/content/2/d/5/2d5d7a0a9f034679506a475ef39fc30c-554.jpg
0
I właśnie o tym piszę. Kartoniada musiałaby obejmować jedynie połowę stadionu.
0
Nie ma na to szans. Barcelona gra "na wyjeździe", a kibice Bilbao z pewnością nie podniosą karteczek do góry.
1
Powtórzę w tym temacie.
A może to celowa zagrywka RFEF? Gwizdy są nieuniknione i jest okazja do pokazania Barcelony jako klubu oraz Katalonii w złym świetle oraz ewentualny pretekst do jakichś śmiesznych kar?
0
A może to celowa zagrywka LFP? Gwizdy są nieuniknione i jest okazja do pokazania Barcelony jako klubu oraz Katalonii w złym świetle oraz ewentualny pretekst do jakichś śmiesznych kar?
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Chodzi mi o to, że taki typ co urwie lusterko, myśli: "co tam, ma hajs, to sobie kupi nowy wóz"
2
Dobra wiadomość. Mam nadzieję, że kontuzje przestaną go już dręczyć i będzie mógł zgrać jeszcze w tym sezonie.
0
Za to tamta Barca dokonała czegoś, o czym jak już pisałem Real może pomarzyć, a podczas każdej pretemporady są pisane artykuły-marzenia, jak to Real nie zdobędzie sześciu pucharów.
0
To się Marella nawalczył w tym Royal Rumble, za wszystkie czasy... A już niedługo Wrestlemania ;)
1
Tacy ludzie to dla mnie idioci. Wskakują pod maski jadącym piłkarzom, a potem się dziwią, że zawodnik ma ich gdzieś. Jeszcze rozwalą lusterko, bo co tam, przecież kupi sobie nowy samochód.
5
6 pucharów w jednym roku. Coś o czym Real może pomarzyć :)
45
Zwykłe śmiecie i tyle.
0
No ok, ale napisałeś, że szkoda, że nie ma kontuzji, bo by odpoczął. Myślisz pewnie, że reprezentacja to nic ważnego i można się na to wylać, ale tak nie jest.
13
No, wielka szkoda, że Messi nie ma kontuzji, bo by sobie odpoczął, naprawdę...
3
Ale co Ty porównujesz człowieku... To jest strona o Barcelonie, więc z jakiej paki mają tutaj pisać o tym co wymieniłeś? Tak samo serwisy sportowe itp. Nie są od tego...
0
Z jakiego powodu?
0
Uwielbiam to "i taka jest prawda" na końcu mądrości hala dzieci.
Wasz największy argument którym popieracie dosłownie wszystko.
1
Czy ma ktoś może link do wspólnego zdjęcia Suareza i Mathieu w rozdzielczości minimum 1366x768?
Znalazłem, ale konkretnie chodzi mi o to http://e0.365dm.com/15/03/16-9/20/jeremy-mathieu-luis-suarez-real-madrid-barcelona_3280767.jpg?20150322204805 zdjęcie w HD
4
Według mnie, cała trójka powinna zostać. Alves pokazał, że nie należy się go pozbywać, Pedro sam może chcieć odejść z tego powodu, że gra mało, a Xavi powinien zakończyć u Barcelonie karierę. Uważam, że Pedro powinien na kilka meczy wskoczyć w miejsce Neymara. Na Pique kilka meczy na ławce podziałało super.
1
Szkoda, że nie zrobiono dokładnych zdjęć tym, którzy wygwizdywali Mathieu podczas jego prezentacji. Podczas wczorajszego meczu powinno się ich powyłapywać i pokazać na telebimie po golu Jeremiego.
Co do ocen: 3,5 dla Mascherano i 5,5 dla Neymara to nieporozumienie. Neymar zdecydowanie niżej za wczorajszy mecz. Mascherano oceniony zbyt surowo.
2
Już chyba trzeci raz dzisiaj. Laboga pewnie się obraził na redakcję C+, wolałby skasować ten mecz z archiwum :)
1
"Kibice" Realu o asyście Alvesa przy golu Suareza (filmik profilu Kocham Football i filmik podania Benzemy):
"Pewnie, bo trudniej jest zamknąć oczy i zagrać lagę na pałę w przód niż idealnie wyłożyć piętą na strzał Trochę obiektywności, zwłaszcza że Alves ostatnimi czasy jak wrzuca to piłka ląduje na przeciwległym aucie więc ta laga na Suareza to pewnie przypadek, w końcu musiało mu coś wyjść"
"ja też mogę wybić piłkę i wpadnie komusi pod nogi... !"
"Najważniejsze że strzelił Ronaldo a lessi moze ciagnąć."