PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Orton wygrał po niezłym RKO, a Undertaker tombstonem zwyciężył Wyatta.
0
Ja jestem fanem Wrestlingu od paru lat, ale dopiero w tym roku sobie przypomniałem o tym po przerwie. Wiele się zmieniło od ostatniego czasu, jak choćby emerytura Undertakera, odejście Mysterio itp. Ciesze się z wczorajszych wyników, wygranych Ceny, Takera, Triple H, Bryana i Showa i przeganej Lesnara. Szkoda, że walka i entrance Undertakera odbyły się przy słońcu. Dzisiaj jeszcze RAW na dokładkę.
A Wrestling, to bardziej takie show, które wolę niż np. MMA czy boks, którymi się nie interesuję.
Dziwiło mnie buczenie na Cenę podczas walki z Rusevem.
I opinie, że Wrestling to show dla dzieci i jak to można oglądać wsadźcie sobie każdy wie gdzie.
0
http://beat-down.pl/
Teraz została walka Lesnara z Reignsem.
0
A teraz specjalnie przedłużają, dają powtórki i wszystko, żeby się ściemniło. A podobno Wyatt coś jest niezdolny do walki, coś z kostką. Może nie dojść do walki.
0
Jest bardzo fajna, ale po co rzucała szpilkami w Cenę? Dostała za swoje :D Przypomina mi Czarną Wdowę Marvela.
1
Pozdro, hah. Szkoda Lany, ale piekna akcja Ceny. AA wyszło za czwartym razem.
0
Wiadome było, że one nie przegrają. Zbyt jednostronna ta walka była. Ale najlepszy moment, to jak AJ Lee ciągle leżała poza ringiem.
2
Dopiero zauważyłem, że masz HBK w avatarze.
Mam nadzieję, że bliźniaczki Bella to wygrają.
0
Mam nadzieję, że do walki Undertakera będzie już ciemno, żeby był ten klimat.
0
Na razie wszystko idzie tak jak chciałem. Wygrane Showa, HHH, Bryana, teraz liczę na bliźniaczki Bella, Cenę i oczywiście Dead Mana.
0
Teraz chyba pora na divy. Oby Taker miał jakiś fajny entrance i żeby się już ściemniło.
0
Super walka. Na samym jest początku pomyślałem, że HBK wbije, ale Hulka się nie spodziewałem. W ogóle po tym wejściu HHH nie mógł przegrać.
0
Ogląda ktoś tutaj Wrestlemanię? Za chwilę Divy.
0
Raczej nie... 4 miliony dla niego na pewno nie jest jak pstryknięcke palcem.
0
Należy spojrzeć na to tak:
Ja i pewnie większość tutaj nie wie kim jest West,
Podobnie nie znamy żadnej z gwiazd MLB czy NFL,
Nie może nie znać Messiego, chyba że próbuje pokazać, że w USA tylko NBA, soccer nic nie znaczy i próbuje umniejszyć "jakiemuś europejskiemu Messiemu", a sam pewnie uważa się za ikonę.
Ja, nie interesując się koszykówką potrafię wymienić na szybko ok. 10 nazwisk bez Jordana, Shaqa oraz Gortata i tyle samo drużyn, a nawet więcej, dlatego dla mnie to jest dziwne.
2
To raczej Ty zrobiłeś sobie zdjęcie z Thiago, a nie on z Tobą :P
5
Przecież to jest tutaj normalne. W pierwszej chwili pojawienia się tego newsa wszyscy powiedzieli co myślą na temat Xaviego, jego odejścia itp. a teraz mówi się na inne tematy.
Tak poza tym, Argętyny?
2
Niesamowite. Wyobrażacie sobie podobną akcję z Mascherano na Camp Nou? Chciałbym to zobaczyć.
0
Komentarz usunięty
0
Początkowo miałem jechać, ale też chyba nic z tego. Fajnie by było zobaczyć na żywo jednego z czterech moich ulubionych zawodników - Big Showa.
0
Mam nadzieję, że w pojedynku Undertakera obędzie się bez niespodzianek i Dead Man pokona Wyatta.
Wybierasz się na galę w Polsce?
0
Najbardziej oczywiście czekam na powrót Dead Mana oraz Ceny z Rusevem. No i pojedynek bliźniaczek Bella z AJ Lee i Paige :)
Wolałbym, żeby to było dzisiaj o 01:00 w nocy, bo byłaby niedziela do odespania.
0
Właściwie to w poniedziałek 01:00 - 05:00
0
Smutne, że Xavi odejdzie. Myślałem, że dokończy tutaj karierę i chyba każdy tego chciał. Mam nadzieję zobaczyć go kiedyś w roli trenera rezerw lub pierwszego zespołu. Oczywiście nie z miejsca. Niech zbierze doświadczenie jako trener i wtedy tu wróci.
Mam pytanie. Czy ktoś jutro będzie oglądał Wrestlemanię?
1
A Arsenal nadal czwarty...
To jest mecz towarzyski i nie ma znaczenia w jakiej formie jest dany zawodnik.
0
No i w sumie spoko by było. Znowu grałby razem z Fabregasem. West Ham to za słaby klub dla niego.
3
Słabo z tą siódemką dla Moraty. Wiem, że Raul ma taki pseudonim, ale inną genialną w reprezentacji siódemką był Villa.
0
Co do transferu Xaviego. Szkoda, że odchodzi, ale liczyłem na to, że pójdzie do NY City FC i tak znowu będzie grał z Villą. Mogliby razem z Lampardem i Villą sami wygrać tę ligę.
0
Najwięcej mówi o nim wikipedia:
Sígfrid Gràcia Royo (27 March 1932 – 23 May 2005) was a Spanish footballer who played as a footballer.
W sumie ciekawostką jest to, że w kadrze zadebiutował w wygranym 4-2 meczu z Polską.
0
Jak włączyłem ten program na C+ tak chyba szybko go wyłączę. Dwie minuty filmu przygotowań do rzutu wolnego CRka, po czym uderzył po ziemi w mur... Mam wrażenie, że ten pajac Laboga go tworzył.