1

Orton wygrał po niezłym RKO, a Undertaker tombstonem zwyciężył Wyatta.

0

Ja jestem fanem Wrestlingu od paru lat, ale dopiero w tym roku sobie przypomniałem o tym po przerwie. Wiele się zmieniło od ostatniego czasu, jak choćby emerytura Undertakera, odejście Mysterio itp. Ciesze się z wczorajszych wyników, wygranych Ceny, Takera, Triple H, Bryana i Showa i przeganej Lesnara. Szkoda, że walka i entrance Undertakera odbyły się przy słońcu. Dzisiaj jeszcze RAW na dokładkę.

A Wrestling, to bardziej takie show, które wolę niż np. MMA czy boks, którymi się nie interesuję.

Dziwiło mnie buczenie na Cenę podczas walki z Rusevem.

I opinie, że Wrestling to show dla dzieci i jak to można oglądać wsadźcie sobie każdy wie gdzie.

0

http://beat-down.pl/
Teraz została walka Lesnara z Reignsem.

0

A teraz specjalnie przedłużają, dają powtórki i wszystko, żeby się ściemniło. A podobno Wyatt coś jest niezdolny do walki, coś z kostką. Może nie dojść do walki.

0

Jest bardzo fajna, ale po co rzucała szpilkami w Cenę? Dostała za swoje :D Przypomina mi Czarną Wdowę Marvela.

1

Pozdro, hah. Szkoda Lany, ale piekna akcja Ceny. AA wyszło za czwartym razem.

0

Wiadome było, że one nie przegrają. Zbyt jednostronna ta walka była. Ale najlepszy moment, to jak AJ Lee ciągle leżała poza ringiem.

2

Dopiero zauważyłem, że masz HBK w avatarze.
Mam nadzieję, że bliźniaczki Bella to wygrają.

0

Mam nadzieję, że do walki Undertakera będzie już ciemno, żeby był ten klimat.

0

Na razie wszystko idzie tak jak chciałem. Wygrane Showa, HHH, Bryana, teraz liczę na bliźniaczki Bella, Cenę i oczywiście Dead Mana.

0

Teraz chyba pora na divy. Oby Taker miał jakiś fajny entrance i żeby się już ściemniło.

0

Super walka. Na samym jest początku pomyślałem, że HBK wbije, ale Hulka się nie spodziewałem. W ogóle po tym wejściu HHH nie mógł przegrać.

0

Ogląda ktoś tutaj Wrestlemanię? Za chwilę Divy.

0

Raczej nie... 4 miliony dla niego na pewno nie jest jak pstryknięcke palcem.

0

Należy spojrzeć na to tak:
Ja i pewnie większość tutaj nie wie kim jest West,
Podobnie nie znamy żadnej z gwiazd MLB czy NFL,
Nie może nie znać Messiego, chyba że próbuje pokazać, że w USA tylko NBA, soccer nic nie znaczy i próbuje umniejszyć "jakiemuś europejskiemu Messiemu", a sam pewnie uważa się za ikonę.

Ja, nie interesując się koszykówką potrafię wymienić na szybko ok. 10 nazwisk bez Jordana, Shaqa oraz Gortata i tyle samo drużyn, a nawet więcej, dlatego dla mnie to jest dziwne.

2

To raczej Ty zrobiłeś sobie zdjęcie z Thiago, a nie on z Tobą :P

5

Przecież to jest tutaj normalne. W pierwszej chwili pojawienia się tego newsa wszyscy powiedzieli co myślą na temat Xaviego, jego odejścia itp. a teraz mówi się na inne tematy.

Tak poza tym, Argętyny?

2


Niesamowite. Wyobrażacie sobie podobną akcję z Mascherano na Camp Nou? Chciałbym to zobaczyć.

0

Komentarz usunięty

0

Początkowo miałem jechać, ale też chyba nic z tego. Fajnie by było zobaczyć na żywo jednego z czterech moich ulubionych zawodników - Big Showa.

0

Mam nadzieję, że w pojedynku Undertakera obędzie się bez niespodzianek i Dead Man pokona Wyatta.

Wybierasz się na galę w Polsce?

0

Najbardziej oczywiście czekam na powrót Dead Mana oraz Ceny z Rusevem. No i pojedynek bliźniaczek Bella z AJ Lee i Paige :)

Wolałbym, żeby to było dzisiaj o 01:00 w nocy, bo byłaby niedziela do odespania.

0

Właściwie to w poniedziałek 01:00 - 05:00

0

Smutne, że Xavi odejdzie. Myślałem, że dokończy tutaj karierę i chyba każdy tego chciał. Mam nadzieję zobaczyć go kiedyś w roli trenera rezerw lub pierwszego zespołu. Oczywiście nie z miejsca. Niech zbierze doświadczenie jako trener i wtedy tu wróci.

Mam pytanie. Czy ktoś jutro będzie oglądał Wrestlemanię?

1

A Arsenal nadal czwarty...
To jest mecz towarzyski i nie ma znaczenia w jakiej formie jest dany zawodnik.

0

No i w sumie spoko by było. Znowu grałby razem z Fabregasem. West Ham to za słaby klub dla niego.

3

Słabo z tą siódemką dla Moraty. Wiem, że Raul ma taki pseudonim, ale inną genialną w reprezentacji siódemką był Villa.

0

Co do transferu Xaviego. Szkoda, że odchodzi, ale liczyłem na to, że pójdzie do NY City FC i tak znowu będzie grał z Villą. Mogliby razem z Lampardem i Villą sami wygrać tę ligę.

0

Najwięcej mówi o nim wikipedia:

Sígfrid Gràcia Royo (27 March 1932 – 23 May 2005) was a Spanish footballer who played as a footballer.

W sumie ciekawostką jest to, że w kadrze zadebiutował w wygranym 4-2 meczu z Polską.

0

Jak włączyłem ten program na C+ tak chyba szybko go wyłączę. Dwie minuty filmu przygotowań do rzutu wolnego CRka, po czym uderzył po ziemi w mur... Mam wrażenie, że ten pajac Laboga go tworzył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?