PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Redakcjo, Wy tak serio z tym zdjęciem tygodnia?
0
Bramkarz New England w meczu City - Revs spisywał się bardzo dobrze. W skrótach pokazali też fenomenalną interwencję po strzale Kaki z wolnego. Ale teraz parę ładnych akcji pokazali zawodnicy z pola. Fajnie, że Eurosport wykupił transmisję MLS
2
A wiesz, że ja też? Lubię Benzemę i fajnie by było, gdyby strzelił takiego gola.
0
Villa już 4 setki, 1 gol. Bramkarz New England Revs ma dzisiaj formę.
2
Ale byłby gol w meczu NE Revolution z City. Wydaje mi się, że zawodnicy specjalnie próbują grać efektownie, żeby zachęcić jak najwięcej ludzi. Na to wygląda, że MLS będzie ligą, w której gra się Joga Bonito i to by było fajne.
0
Bo to jest murawa na stadionie do baseballa, a może tam taka ma być ;)
3
A nawet Dalajlama, a do tego Papież Franciszek jest fanem Messiego.
0
NY City już czaruje, ładnie sobie klepią, a na trybunach już w 20 minucie OLE.
0
Orłowski sezonowiec nagle zaczął jechać po Barcelonie...
3
No teraz Villa zrobił to po profesorsku. Bardzo ładny gol. Czuję, że też dzięki niemu Amerykanie pokochają piłkę nożną.
0
Aj, słabo teraz uderzył Villa z bliska.
0
A niech sobie komentuje mecze Realu, co komu to szkodzi? Byleby nie komentował Barcelony i Gran Derbi.
0
Ale Villa będzie tam wymiatał w MLS. Już teraz mógł mieć asystę, ale jego kolega fatalnie wykończył. W ogóle, jakoś dziwnie ogląda mi się MLS.
1
O właśnie, zaczyna się mecz NYCFC na Eurosport, więc szansa by obejrzeć Villę.
0
A po drugim golu coś odwalał?
5
Ma ktoś filmik z reakcją Cristiano na gola Bale'a?
3
Na Eurosport leci wywiad z Villą już jako zawodnikiem NYCFC
4
Ja zauważyłem jedną rzecz. Jeżeli jest jakaś akcja w meczu i zawodnik ma trudną sytuację i coś mu w niej nie wyjdzie, to ludzie od razu mówią:
"Chyba tylko Messi mógłby to zrobić", "Dajcie mu spokój, przecież on nie jest Messim", "Potrzebujemy Messiego", "Gdyby to był Messi..."
Wielu ludziom, prawdopodobnie większości, z czym ja się spotykam w trudnych do strzelenia sytuacjach na boisku na myśli przychodzi wyłącznie Messi.
0
Komentarz El Clasico będzie pewnie prosto ze stadionu, więc miejmy nadzieję, że Laboga nie będzie chciał wejść na Camp Nou, to będzie para Wolski i na przykład Orłowski, chociaż ostatnio coś z nim nie tak...
3
Na przykład Arsenal, hehe.
3
A ty przyszedłeś tu jęczeć? Kieszonkowego na lizaki nie dostałeś, czy jak? Sztuczna przyjaźń MSN, tylko takie gamonie jak wy mogliście na to wpaść.
4
https://www.facebook.com/video.php?v=917368361742030
Wy też TO słyszycie? :D
0
6 meczów zawieszenia dla Evansa. I bardzo dobrze. Od razu przypomniało mi się jak Bayern grał w City i Robben splunął na Sagnę...
0
Dani nigdzie się z Barcelony nie rusza :)
0
A nie wolisz, żeby Barcelona wygrała Ligę Mistrzów?
0
Miał iść smutny, bo jego drużyna wywalczyła awans tym golem? W takich momentach emocje grają główną rolę, tak jak Villa kiedy strzelił Barcelonie.
0
I dlatego jest to ewentualny plus jeśli trafimy na nich, czyż nie?
17
Ale komentatorzy mają bekę z sędziego...
0
Z liderem, który ma gdzieś kibiców i widzi tylko siebie to na pewno macie szanse...
0
Ale ten Bayern jest słaby, ja cię kręcę. Czerwona ustawiła mecz inaczej to Szachtar wygrałby 7:0. Tak dużo użytkowników tu uważa, tylko nie wiem, dlaczego?