5

Redakcjo, Wy tak serio z tym zdjęciem tygodnia?

0

Bramkarz New England w meczu City - Revs spisywał się bardzo dobrze. W skrótach pokazali też fenomenalną interwencję po strzale Kaki z wolnego. Ale teraz parę ładnych akcji pokazali zawodnicy z pola. Fajnie, że Eurosport wykupił transmisję MLS

2

A wiesz, że ja też? Lubię Benzemę i fajnie by było, gdyby strzelił takiego gola.

0

Villa już 4 setki, 1 gol. Bramkarz New England Revs ma dzisiaj formę.

2

Ale byłby gol w meczu NE Revolution z City. Wydaje mi się, że zawodnicy specjalnie próbują grać efektownie, żeby zachęcić jak najwięcej ludzi. Na to wygląda, że MLS będzie ligą, w której gra się Joga Bonito i to by było fajne.

0

Bo to jest murawa na stadionie do baseballa, a może tam taka ma być ;)

3

A nawet Dalajlama, a do tego Papież Franciszek jest fanem Messiego.

0

NY City już czaruje, ładnie sobie klepią, a na trybunach już w 20 minucie OLE.

0

Orłowski sezonowiec nagle zaczął jechać po Barcelonie...

3

No teraz Villa zrobił to po profesorsku. Bardzo ładny gol. Czuję, że też dzięki niemu Amerykanie pokochają piłkę nożną.

0

Aj, słabo teraz uderzył Villa z bliska.

0

A niech sobie komentuje mecze Realu, co komu to szkodzi? Byleby nie komentował Barcelony i Gran Derbi.

0

Ale Villa będzie tam wymiatał w MLS. Już teraz mógł mieć asystę, ale jego kolega fatalnie wykończył. W ogóle, jakoś dziwnie ogląda mi się MLS.

1

O właśnie, zaczyna się mecz NYCFC na Eurosport, więc szansa by obejrzeć Villę.

0

A po drugim golu coś odwalał?

5

Ma ktoś filmik z reakcją Cristiano na gola Bale'a?

3

Na Eurosport leci wywiad z Villą już jako zawodnikiem NYCFC

4

Ja zauważyłem jedną rzecz. Jeżeli jest jakaś akcja w meczu i zawodnik ma trudną sytuację i coś mu w niej nie wyjdzie, to ludzie od razu mówią:
"Chyba tylko Messi mógłby to zrobić", "Dajcie mu spokój, przecież on nie jest Messim", "Potrzebujemy Messiego", "Gdyby to był Messi..."

Wielu ludziom, prawdopodobnie większości, z czym ja się spotykam w trudnych do strzelenia sytuacjach na boisku na myśli przychodzi wyłącznie Messi.

0

Komentarz El Clasico będzie pewnie prosto ze stadionu, więc miejmy nadzieję, że Laboga nie będzie chciał wejść na Camp Nou, to będzie para Wolski i na przykład Orłowski, chociaż ostatnio coś z nim nie tak...

3

Na przykład Arsenal, hehe.

3

A ty przyszedłeś tu jęczeć? Kieszonkowego na lizaki nie dostałeś, czy jak? Sztuczna przyjaźń MSN, tylko takie gamonie jak wy mogliście na to wpaść.

4

0



6 meczów zawieszenia dla Evansa. I bardzo dobrze. Od razu przypomniało mi się jak Bayern grał w City i Robben splunął na Sagnę...

0

Dani nigdzie się z Barcelony nie rusza :)

0

A nie wolisz, żeby Barcelona wygrała Ligę Mistrzów?

0

Miał iść smutny, bo jego drużyna wywalczyła awans tym golem? W takich momentach emocje grają główną rolę, tak jak Villa kiedy strzelił Barcelonie.

0

I dlatego jest to ewentualny plus jeśli trafimy na nich, czyż nie?

17

Ale komentatorzy mają bekę z sędziego...

0

Z liderem, który ma gdzieś kibiców i widzi tylko siebie to na pewno macie szanse...

0

Ale ten Bayern jest słaby, ja cię kręcę. Czerwona ustawiła mecz inaczej to Szachtar wygrałby 7:0. Tak dużo użytkowników tu uważa, tylko nie wiem, dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?