0

Jak to kto, Szpakow i Żewłakowski :)

1

Jeszcze powinien zaśpiewać: "We are live in yellow submarine"

3

I to jest właśnie ta różnica. Cristiano nie jest w stanie posłać takiego podania choćby nie wiadomo co zrobił... Dlatego to Messi będzie zawsze tym pierwszym.

1

A już myślałem, że Barça kozaczy i chce sobie wystartować z 1:0 z Villarreal.

0

Jesteście tak zabawni z tyn tekstem, że aż wcale...

0

Może jest z Texasu? :)
A co do tego, co napisał wyżej:

Cavani nie jest nam w ogóle potrzebny, Pogba, może na upartego, ale nie jest konieczne żeby do nas przyszedł. Boateng, z tym, że jest lepszy od Pique, to przesada, ale fajnie byłoby go mieć u nas.

0

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=1757
Cristiano ZNISZCZYŁ Messiego. Chyba nie ma wątpliwości kto wstawiał ten filmik...

Ile to razy Cristiano jeździł na kolanach za Messim...

0

http://www1.thesportbible.com/images/content/54f4be665c4ae.jpg Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to nie jest troll, tylko debil. Nie wiem, czy mu ulżyło, czy co...

2

Pele, Cruyff i Charlton też zaczynali karierę seniorską przed urodzinami tych osób. Tylko co z tego?

15

Jednak trzeba przyznać, że on i Iniesta stworzyli magię w grze Barcelony i są jej synonimami.

3

Duet Xavi i Iniesta przypomina mi bardzo D-generation X. Tag Team z WWE do którego należeli Triple H i Shawn Michaels. Może to przez to, że sprawiają wrażenie przyjaciół na boisku i poza nim.

13

Może to jest przyczyną słabszej postawy Iniesty? Oni się uzupełniają na boisku. Jeden posyła genialne piłki górne, drugi dołem. Rakitić łapie formę, co bardzo mnie cieszy, ale może warto zagrać z Villarreal i kilka meczów w lidze dwójką
Xavi - Iniesta.

0

Ostatnio chyba kibice Sevilli nawet na niego gwiazdali po nieudanych akcjach.

0

Teraz trzeba czekać do września na sezon?
Z tego co czytam, to zawsze zaczyna się w amerykańskie święto pracy.

0

Pytam, bo ostatnio trochę zacząłem się interesować tym, oglądając kilka meczy. Ale najpierw muszę poznać ogólne zasady, historię, NFL itp.

Wybrałem drużynę, której wyniki będę śledził - San Diego Chargers. Co możesz o nich powiedzieć? Której drużynie kibicujesz?

0

Mam pytanie. Interesujesz się może, oprócz NBA futbolem amerykańskim?

6

Binarnie, czyli zero-jedynkowo (dwie możliwości, stąd słowo binarnie, znaczy dwójkowo). System stosowany np. w informatyce.

23, czyli 10111, a więc (^ - do potęgi): 1x2^0 (1) plus 1x2^1 (2) plus
1x2^2 (4) plus 0x2^3 (0) plus 1x2^4 (16) = 23 :)

Chodzi o to, że liczymy od prawej dodając do siebie kolejne potęgi liczby 2 zaczynając od 2 do potęgi zerowej. Tam gdzie jest 0, to po prostu dodajemy 0, bo cokolwiek x 0 = 0

Wiem, że może się to wydawać skomplikowane na pierwszy raz, ale później łatwo to ogarnąć :)

1

Dbał o siebie, więc dożył takiego wieku i tak wygląda.

0

Wiesz, ja też podobnie odebrałem tę minę, że był jakby zawiedziony, że Messi zabrał mu piłkę, ale to pewnie nam się tylko tak wydaje i nic więcej.

0

Z tego ujęcia kamery wygląda to, jakby Oier był MINIMALNIE bliżej bramki niż Messi lub na równi z nim, więc o spalonym nie ma mowy. Jednak obraz z kamery jest trochę pod kątem, więc z pozycji sędziego mogło to inaczej wyglądać.

0

Jacy tam są idioci, to naprawdę szkoda gadać. Mam ogromną nadzieję, że Barcelona pokaże im miejsce w szeregu w najbliższym El Clasico.

0

Jaka gleba sędziego w złap sport.

2

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Messi-pral-brudna-kase-Chcial-w-to-wciagnac-Lewandowskiego,wid,17298123,wiadomosc.html?ticaid=1146c5
Ale w tym wp pracują szmaciarze. Nie chce się w to wierzyć, kogo oni tam zatrudniają...
Podobno napisał to ten pajac Kołodziejczyk.

1

Fajna jest ta reklama UEFA Respect z koszulkami. Jedna z lepszych. Ta w której Seedorf zbija piątkę z Benzemą.

1

Ta, Sami Swoi, Kochaj albo rzuć, Nie ma mocnych albo Kogel Mogel. Klasyka.

1

Na przykład "Duże dzieci" albo druga część "Jeszcze większe dzieci" z Sandlerem.

0

W ogóle mam wrażenie, że ultrasi w Polsce to (przy dobrym poziomie dopingu) idioci, którzy nie potrafią niczego uszanować...

0

Powiedz, co tak naprawdę nie podoba Ci się w komentarzu Szpakowskiego? Tylko nie wklejaj tutaj żadnych kompilacji z YouTube, a napisz sam.

Polecam Ci dokupić w jakiejś promocji pakiet Canal+, nie pożałujesz, a Szpakowskiego zostawisz w spokoju.

Słysząc to:

za każdym razem mam ciarki.

4

Szpakowski to bardzo dobry komentator. Wiadomo, myli nazwiska, ale tworzy znakomitą atmosferę i potrafi przekazać emocje z meczu. Lepiej wziąć się za Kołodziejczyka, Żewłakowa i tego co na Pucharze Króla zawsze prawie śpi.

0

I pewnie takie oszołomy wybierają XI kolejki. Patrzą tylko na to, czy ktoś miał asystę, czy gola. Nic innego się nie liczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?