17

Może jednak Enrique nie odejdzie? Mając nóż na gardle wymyślił coś, co w tym meczu pięknie funkcjonuje. Wszystko byłoby jasne, gdyby Messi strzelając gola podbiegł do Enrique i zbił z nim piątkę. Wtedy o kłótni nie byłoby mowy, a tak to nie wiemy jak jest.

0

O czym Ty do mnie piszesz... Nie jestem antyfanem Realu, a w przerwie gry chyba mogę sobie wejść na stronę, nie?

1

0

Nie symulował pajacu. Nie złapał się za twarz ani nic, a Mandzukic nie ma prawa go tak łapać.

0

Ręka Boga v2 :)

5

Ależ to zrobił Suarez! Brawo, brawo, brawo.

0

Twój nick mówi wszystko. Nie trzeba nic więcej dodawać.

0

W pierwszej sytuacji miał piłkę na udzie. Ciężko było strzelić.

0

Jakże się cieszę, że nie spisałem tego meczu na porażkę. Pięknie. A Neymar? Niech gra tak dalej, a będzie wielki!

0

Oby doping był przez cały mecz. Zawodnicy tego potrzebują.

0

Nie wiem, co ćpiesz, ale do meczu wyraźnie pozostało 1 godzina 23 minuty. Może sprawdzałeś pół godziny temu?

0

0

Ale oni piszą o jakimś gównie, które nawet nie jest powiązane z Barceloną. Patrz niżej.

0

Bana powinni dostać wszyscy którzy umieszczają tutaj te beznadziejne wierszyki.

1

Wasze beznadziejne wierszyki też nic nie wnoszą. To też jest zaśmiecanie strony.

0

To po co masz tu konto i określasz się kibicem Barcelony?

1

Redakcja powinna dawać za to bany. Ale pewnie ty dostaniesz bana, bo użyłeś wulgaryzmu.
Skoro banują za podanie swojego składu, to za to też powinni, bo to już jest chore.

0

Razem z Pepe to jedni z największy obecnie piłkarskich idiotów.

1

No powiedz o Busim. Pokaż, kiedy ostatnio nurkował.

1

Proszę, niech nie pojawia się nazwisko Mourinho w kontekście trenera Barcelony.

0

Reakcja beznadziejna, ale jak dokładnie wyglądała ta akcja z Coentrao? Na tym filmiku wygląda jakby on też był poszkodowany po tym faulu.

1

Wideo niedostępne w naszej strefie geograficznej.

2

Są to błędy gramatyczne, ale Rebellious zwraca uwagę na ortografię, więc sam pokazuje swoją niewiedzę...

4

Mógłby ktoś odpowiedzialny za funkcje na tym forum naprawić funkcję edycji? Niektórych komentarzy nie da się edytować, a po edycji znikają akapity i wszystko jest napisane jednym ciągiem.

0

Orłowskiemu coś się odmieniło. Kiedyś był za Barceloną, a teraz ciągle pierdzieli coś na nią i jej zawodników. Nie rozumiem go.

6

Tylko, że nie ma w jego wypowiedzi błędu ortograficznego.

1

Natomiast gdyby powiedział coś na Cristiano, to sam byś się spocił, zrobił czerwony i wyżył na forum obrażając jego i Barcelonę.

0

Zapomniałem o tej reklamie. Też jest fajna.

0

Już wolę reklamę Beko, które zrobiło fajną reklamę z Barcą niż QATAR.

0

Jeżeli nie przedłużą z nim kontraktu, to będzie porażka. Niech jak najszybciej przedstawią mu ofertę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?