PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Może jednak Enrique nie odejdzie? Mając nóż na gardle wymyślił coś, co w tym meczu pięknie funkcjonuje. Wszystko byłoby jasne, gdyby Messi strzelając gola podbiegł do Enrique i zbił z nim piątkę. Wtedy o kłótni nie byłoby mowy, a tak to nie wiemy jak jest.
0
O czym Ty do mnie piszesz... Nie jestem antyfanem Realu, a w przerwie gry chyba mogę sobie wejść na stronę, nie?
1
0
Nie symulował pajacu. Nie złapał się za twarz ani nic, a Mandzukic nie ma prawa go tak łapać.
0
Ręka Boga v2 :)
5
Ależ to zrobił Suarez! Brawo, brawo, brawo.
0
Twój nick mówi wszystko. Nie trzeba nic więcej dodawać.
0
W pierwszej sytuacji miał piłkę na udzie. Ciężko było strzelić.
0
Jakże się cieszę, że nie spisałem tego meczu na porażkę. Pięknie. A Neymar? Niech gra tak dalej, a będzie wielki!
0
Oby doping był przez cały mecz. Zawodnicy tego potrzebują.
0
Nie wiem, co ćpiesz, ale do meczu wyraźnie pozostało 1 godzina 23 minuty. Może sprawdzałeś pół godziny temu?
0
http://img02.mundodeportivo.com/2015/01/11/Previa-Barca-Atletico_54423217130_54115221154_600_396.jpg
Przewidywany skład MD, jeśli to komuś pomoże.
0
Ale oni piszą o jakimś gównie, które nawet nie jest powiązane z Barceloną. Patrz niżej.
0
Bana powinni dostać wszyscy którzy umieszczają tutaj te beznadziejne wierszyki.
1
Wasze beznadziejne wierszyki też nic nie wnoszą. To też jest zaśmiecanie strony.
0
To po co masz tu konto i określasz się kibicem Barcelony?
1
Redakcja powinna dawać za to bany. Ale pewnie ty dostaniesz bana, bo użyłeś wulgaryzmu.
Skoro banują za podanie swojego składu, to za to też powinni, bo to już jest chore.
0
Razem z Pepe to jedni z największy obecnie piłkarskich idiotów.
1
No powiedz o Busim. Pokaż, kiedy ostatnio nurkował.
1
Proszę, niech nie pojawia się nazwisko Mourinho w kontekście trenera Barcelony.
0
Reakcja beznadziejna, ale jak dokładnie wyglądała ta akcja z Coentrao? Na tym filmiku wygląda jakby on też był poszkodowany po tym faulu.
1
Wideo niedostępne w naszej strefie geograficznej.
2
Są to błędy gramatyczne, ale Rebellious zwraca uwagę na ortografię, więc sam pokazuje swoją niewiedzę...
4
Mógłby ktoś odpowiedzialny za funkcje na tym forum naprawić funkcję edycji? Niektórych komentarzy nie da się edytować, a po edycji znikają akapity i wszystko jest napisane jednym ciągiem.
0
Orłowskiemu coś się odmieniło. Kiedyś był za Barceloną, a teraz ciągle pierdzieli coś na nią i jej zawodników. Nie rozumiem go.
6
Tylko, że nie ma w jego wypowiedzi błędu ortograficznego.
1
Natomiast gdyby powiedział coś na Cristiano, to sam byś się spocił, zrobił czerwony i wyżył na forum obrażając jego i Barcelonę.
0
Zapomniałem o tej reklamie. Też jest fajna.
0
Już wolę reklamę Beko, które zrobiło fajną reklamę z Barcą niż QATAR.
0
Jeżeli nie przedłużą z nim kontraktu, to będzie porażka. Niech jak najszybciej przedstawią mu ofertę...