0

Pamiętacie możeQuiniego o którym ostatnio napisany był artykuł z serii Barca w sepii?
Wysłałem do niego list, dając dwa zdjęcia do podpisania. Po 2 tygodniach odesłał mi dwa podpisane zdjęcia i dodał od siebie jeszcze trzy. Gość musi być w porządku.

1

To pyk pyk pyk ośmieszało was jakby Real i każda inna drużyna była pachołkami za Guardioli :) Nie masz przykładu i się wykręcasz :)

2

Piękny mecz, piękny gol. Nie rozumiem o co Ci chodzi...

4

Raz? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz...

2

Chyba śmieszny jesteś. Powiedz proszę, kiedy ostatnio Busquets symulował?

1

Gościu pada ciągle w polu karnym jak błazen, to nie dziw się, że jest przywoływany przy symulkach.

0

Bo u nas grają sami podwórkowcy i trampkarz co się nazywa Messi, co nie?

0

Według mnie, to powinniśmy mieć dwóch bramkarzy, Masip powinien pójść na wypożyczenie lub zostać sprzedany z możliwością odkupienia, a w razie czego zabierano by Ondoę który występowałby w rezerwach, bo takim sposobem, że Masip zagra 2-3 mecze w sezonie to nie Barca nie wychowa sobie bramkarza.

1

Messi nie jest genialnym piłkarzem. To najlepszy piłkarz w historii futbolu.

2

RPA i Brazylia, tam było czuć atmosferę mistrzostw i magię futbolu.

0

Ciekawe jak przed chwilą zareagował.

0

Busquets też kontynuował z rozciętą wargą ;) To tak pół żartem pół serio.

0

Tak ogólnie to nie chciałem żeby odszedł z Barcy. Dostawał mało szans na grę.

4

Pod każdym artykułem o czyjejś jedenastce jest to samo. Nie rozumiecie gimby, że to jest jego jedenastka i mógł tam upchnąć nawet Bendtnera jeśli by zechciał?

2

Po raz kolejny cieszę się, że nie skreśliłem danego zawodnika jak większość tutaj. Pedro wraca do formy! To samo jest z Busquetsem i Pique. Bardzo dobra wiadomość.

2

Redakcja się nie popisała. Chyba sama wstawiła ten filmik na Facebook'u, a teraz banują gościa, który w avatarze ma MESSIEGO i napisał coś takiego.

2

Brawo Leo. Super strzał.

0

"Z Xavim się zaklepiemy". Pozdrawiam tych którzy tak pisali.

0

Ja uważam, że Pep Team w większości musi zawiesić buty na kołku żebyśmy grali coś innego. Nie da się tak po prostu sprzedać Busquetsa, Iniesty czy Xaviego. Kieedy odejdą ci, którzy mają we krwi system Pepa, który i tak nie działa już tak jak kiedyś, to będzie można zmienić styl gry.

1

Mathieu tam zaśnie zaraz.

22

Faulują tego Messiego a on dalej gra, przewraca się, wstaje i dalej jest przy piłce myśląc o drużynie. To jest super. Cristiano zrobi wszystko by dostać karnego czy wolnego żeby tylko strzelić.

0

Zaskoczyła mnie obecność Montoyi w składzie. Ciekawe, czy to jest jego ostatni mecz w Barcelonie. Oby nie.

0

Rozumiem, że w ostatnim meczu roku fajnie, żeby zagrali najlepsi, ale to jest mecz z Cordobą i aż się prosi by dać szansę Roberto, Sandro lub Bartrze. Adriano mógłby grać z Albę, a na lewej, być może na pożegnanie powinien zagrać Montoya... Ale to tylko przewidywane składy, które nie są w 100% pewne.

6

A na wp:
Artykuł o zakończeniu kariery przez Abidala i tytuł:
"Była gwiazda Barcelony kończy karierę. Nawrót choroby nowotworowej?"

Mam nadzieję, że to tylko idiotyzm redaktorów wp.

0

Nie można tak mówić. Barca otoczyła go opieką gdy tego potrzebował, gdy był chory. Po prostu nie dano mu szansy po powrocie.

0

Oby miał, myślę, że każdy kibic Barcelony, czy Messiego, a nawet inni będzie chciał to obejrzeć. A kibiców w Polsce nie jest mało.

0

Nie mogę się doczekać tego filmu. A premiera już niedługo.

0

Dlatego napisałem, że nie mam nic do Rakiticia i cieszę się, że jest u nas.
Chciałbym po prostu, że za kilka lat w pierwszym składzie będą Samper, Halilović, Roberto, Rafinha czy Suarez, bez konieczności wydawania dziesiątek milionów na transfer.

0

Chciałbym wypełnić ankietę, jednak mojego województwa nie ma na liście.
Proszę coś z tym zrobić.

1

Abidal, Puyol, Pique, Alves to była najlepsza obrona na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?