PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No bardzo śmieszne. Myślisz, że drużyna trzeciej ligi hiszpańskiej klepie taką biedę? Na pewno mieli jakiś fajny obiad.
0
Kurczę, przeważnie kibicuję takim drużyną z niższych lig w starciu z wielkimi drużynami. Szkoda mi ich jeśli pokazują się z dobrej strony, ale wynik jest dla nich niekorzystny.
Ale dzisiaj trzeba zagrać bezbłędnie.
0
Sezon 15-16 będzie przeciętny dla Realu i Barcy jeśli chodzi o stroje.
Ten Realu wygląda podobnie do tych z sezonu 05-06.
0
Jeśli to prawda, to fajnie. Jest Masip, Douglas, Roberto. Nie ma tylko Montoi.
0
Montoya chyba grywał na lewej stronie. Ale może też wejść na drugi 45 minut, ale o czym my mówimy... Nie są powołani Alba i Alves, więc co? Adriano i Douglas prawdopodobne.
1
Chciałbym, aby zagrali bardzo ofensywnie i strzelili kilka goli więcej, niż próbowali wymęczyć Hueskę i wygrali np. 2:0 Powinni wynagrodzić tak późną godzinę.
Chciałbym by zagrali Douglas, Masip, Montoya i Sergi Roberto.
0
Mam nadzieję, że sprzedaż zamiast wzrosnąć, to spadnie i to mocno. Barcelona w poziome paski...
0
Skoro Enrique mówił że wszyscy zaczynają od zera i wierzy we wszystkich bramkarzy, to niech postawi na Masipa.
0
Gdyby Lio wygrał, to świetnie zagrałoby na nosie Realowi z jego oświadczeniami, Cristiano za jego wypowiedzi, Platiniemu, że musi wygrac Niemiec, Riberym i innym Mullerom...
2
Które wyglądały jak pas. Jeden bordowy, ale pas.
1
Wszyscy wciskają Robbena do trójki finalistów, a tak naprawdę nikt, w tym oni sami nie wiedzą za co...
1
Piękny gest i uhonorowanie trenera który przeszedł do historii jako zdobywca 100 punktów w La Liga.
0
A tak poza tym, to o czym my rozmawiamy... Nike chce zaprzepaścić tradycję która była z Barcą od zawsze tylko dlatego, że im obroty spadają. To jest jakaś paranoja.
0
Te były bardzo dobre, jednak moim numerem jeden z wyjazdowych koszulek z ostatnich 10 lat były te z sezonu 07-08. Zielone z sezonu 10-11 też były fajne.
0
Szkoda, że odeszli już od gradientu. Moim zdaniem takie http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png stroje byłby super.
1
I jeszcze coś. Według mnie, to w komplecie wyjazdowym spodenki kompletnie nie pasują, przynajmniej na tej grafice.
0
Na tej grafice wyglądają nawet fajnie. Pewnie na żywo będą wyglądały jeszcze lepiej.
Np. te z tego sezonu są świetne, a na grafice MD były brzydkie. Przede wszystkim kolory się nie zgadzały.
1
Powiem tylko jedno. Bardzo brzydkie te stroje. Zakończą serię fajnych kompletów z poprzednich sezonów. Levante w tym eezonie wygląda jak Barcelona, my w przyszłym upodobnimy się do Levante...
3
Niech się odwołają od tej kartki...
0
Zgadza się. Ze strony sami wiecie której.
0
Niech się ujawni ten, który pisał przed meczem, że Bravo mógłby doznać kontuzji żeby grał ter Stegen.
5
"Ostatnich dwóch rożnych nie powinno nawet być bo wybiił aktor z farsy. "Gol" padł ze spalonego po czasie. Żałosne sędziowanie, czasami się zastanawiam dlaczego po co drużyny wychodzą na boisko przeciwko farsie skoro sędzie będzie walczył do końca meczu i dłużej tak ja dzisiaj, żeby aktorzy wygrali."
Haha.
0
Messi dostał od zjebów z Mestalla. Jak oni nawet na Albę i Mathieu gwizdali.
0
Pique zepsuł dwie główki w ciągu minuty, ale to już nie ważne! Brawo Sergio. Strzelił ten w którego wierzyli nieliczni.
0
Sergio ha haaaaaaaaaaaaaaa. Ależ świetny mecz i piękna końcówka!
0
Nikt nie wiedział o co chodzi z tą piłką w bramce.
0
Ja pierdzielę, Alves...
0
Kurczę, co Negredo tak przeżywał? Chyba, że po prostu głowa go bolała.
1
Tu jest dobrze: http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
0
Orłowskiego akurat lubię. Zawsze mówi jakieś ciekawostki i historyjki dotyczące meczu.