0

No bardzo śmieszne. Myślisz, że drużyna trzeciej ligi hiszpańskiej klepie taką biedę? Na pewno mieli jakiś fajny obiad.

0

Kurczę, przeważnie kibicuję takim drużyną z niższych lig w starciu z wielkimi drużynami. Szkoda mi ich jeśli pokazują się z dobrej strony, ale wynik jest dla nich niekorzystny.

Ale dzisiaj trzeba zagrać bezbłędnie.

0

Sezon 15-16 będzie przeciętny dla Realu i Barcy jeśli chodzi o stroje.
Ten Realu wygląda podobnie do tych z sezonu 05-06.

0

Jeśli to prawda, to fajnie. Jest Masip, Douglas, Roberto. Nie ma tylko Montoi.

0

Montoya chyba grywał na lewej stronie. Ale może też wejść na drugi 45 minut, ale o czym my mówimy... Nie są powołani Alba i Alves, więc co? Adriano i Douglas prawdopodobne.

1

Chciałbym, aby zagrali bardzo ofensywnie i strzelili kilka goli więcej, niż próbowali wymęczyć Hueskę i wygrali np. 2:0 Powinni wynagrodzić tak późną godzinę.

Chciałbym by zagrali Douglas, Masip, Montoya i Sergi Roberto.

0

Mam nadzieję, że sprzedaż zamiast wzrosnąć, to spadnie i to mocno. Barcelona w poziome paski...

0

Skoro Enrique mówił że wszyscy zaczynają od zera i wierzy we wszystkich bramkarzy, to niech postawi na Masipa.

0

Gdyby Lio wygrał, to świetnie zagrałoby na nosie Realowi z jego oświadczeniami, Cristiano za jego wypowiedzi, Platiniemu, że musi wygrac Niemiec, Riberym i innym Mullerom...

2

Które wyglądały jak pas. Jeden bordowy, ale pas.

1

Wszyscy wciskają Robbena do trójki finalistów, a tak naprawdę nikt, w tym oni sami nie wiedzą za co...

1

Piękny gest i uhonorowanie trenera który przeszedł do historii jako zdobywca 100 punktów w La Liga.

0

A tak poza tym, to o czym my rozmawiamy... Nike chce zaprzepaścić tradycję która była z Barcą od zawsze tylko dlatego, że im obroty spadają. To jest jakaś paranoja.

0

Te były bardzo dobre, jednak moim numerem jeden z wyjazdowych koszulek z ostatnich 10 lat były te z sezonu 07-08. Zielone z sezonu 10-11 też były fajne.

0

Szkoda, że odeszli już od gradientu. Moim zdaniem takie http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png stroje byłby super.

1

I jeszcze coś. Według mnie, to w komplecie wyjazdowym spodenki kompletnie nie pasują, przynajmniej na tej grafice.

0

Na tej grafice wyglądają nawet fajnie. Pewnie na żywo będą wyglądały jeszcze lepiej.
Np. te z tego sezonu są świetne, a na grafice MD były brzydkie. Przede wszystkim kolory się nie zgadzały.

1

Powiem tylko jedno. Bardzo brzydkie te stroje. Zakończą serię fajnych kompletów z poprzednich sezonów. Levante w tym eezonie wygląda jak Barcelona, my w przyszłym upodobnimy się do Levante...

3

Niech się odwołają od tej kartki...

0

Zgadza się. Ze strony sami wiecie której.

0

Niech się ujawni ten, który pisał przed meczem, że Bravo mógłby doznać kontuzji żeby grał ter Stegen.

5

"Ostatnich dwóch rożnych nie powinno nawet być bo wybiił aktor z farsy. "Gol" padł ze spalonego po czasie. Żałosne sędziowanie, czasami się zastanawiam dlaczego po co drużyny wychodzą na boisko przeciwko farsie skoro sędzie będzie walczył do końca meczu i dłużej tak ja dzisiaj, żeby aktorzy wygrali."

Haha.

0

Messi dostał od zjebów z Mestalla. Jak oni nawet na Albę i Mathieu gwizdali.

0

Pique zepsuł dwie główki w ciągu minuty, ale to już nie ważne! Brawo Sergio. Strzelił ten w którego wierzyli nieliczni.

0

Sergio ha haaaaaaaaaaaaaaa. Ależ świetny mecz i piękna końcówka!

0

Nikt nie wiedział o co chodzi z tą piłką w bramce.

0

Ja pierdzielę, Alves...

0

Kurczę, co Negredo tak przeżywał? Chyba, że po prostu głowa go bolała.

1

0

Orłowskiego akurat lubię. Zawsze mówi jakieś ciekawostki i historyjki dotyczące meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?