0

Mi na C+ Family 2 HD nie tnie ;)

0

Ważne jest to, kto na końcu będzie miał więcej bramek...

0

A ciekawe po czym to stwierdziłeś, skoro Martin nie gra? Żeby nie było, też chciałbym by Montoya w końcu zagrał.

0

Fajna wiadomość, że grają Bartra i Mascherano na DP oraz że gra Pedro. Mówię to serio.

2

Poddał się kontuzji by inni mogli powalczyć o Złotą Piłkę. #RESPECT

0

Tam leci mecz na żywo.

0

Nie podrobioną. Do 150zł możesz kupić wersję stadionową koszulki (czyli taką bez plastrów na ramionach). Takie koszulki posiadają wszystkie metki oraz swój numer Nike Authentic. Nie wszystkie mają też po bokach dziurki na wlot powietrza. No i na allegro np. nie dostaniesz takiej z nadrukiem Beko.

0

Chociaż tyle. Będę oglądał Multiligę, choć mecze Bayernu i PSG będą ciekawe.

0

Niestety nic. Beznadzieja. W Multilidze też chyba nie będzie, czy się mylę?

0

To teraz wiedząc, że oglądanie w TV nie jest darmowe, bo płaci się abonament czy co tam, odpowiedz sobie, czy oglądając mecz w internecie za darmo będzie to legalne.

0

Do 150zł to kupisz koszulkę. Na bluzę raczej nie ma szans, a już na pewno nie z obecnego sezonu.

0

Ten od Creative. Strona należy do Onetu. Płacisz 9zł za transmisję, ale nie wiem skąd oni wezmą po polsku mecz Barcy, skoro na C i na nSport go nie ma.

5

Skład Mundo jest ok. Lubię Adriano, no ale kurde, po cholerę mamy na prawą Montoyę i Douglasa?

0

Powinien zagrać ktoś z dwójki Douglas/Montoya...

0

O cholera, szkoda go. Ciekawe kiedy będzie mógł zagrać.
Z drugiej steony, to beznadziejny pomysł żeby kupić kontuzjowanego zawodnika, a szkoda, bo cieszyłem się że jest u nas.

1

Jestem pewny, że Cristiano spotka zastój i rekord Lio nadal będzie jego.

2

Przed meczem: "Krychowiak pokaże dzisiaj Busiemu jak się gra w środku pola" "Po meczu: Busquets > Krychowiak."Żenada z Twojej strony.

0

Artykuł o nazwie Okiem kibica: Transfery Barcelony

0

To, że swoją postawą nie zasługujesz na publikację artykułu.

22

Powiem tylko tyle, że jesteś idiotą. Próbujesz swoimi durnymi komentarzami zbierać plusy i nic więcej. Nie wiem dlaczego redakcja opublikowała twój artykuł. Nie zasługujesz na to.

0

Będą tego żałować...

0

Od jakiegoś czasu sport i MD kompromitują się swoimi składami. Złe numery, niepowołani zawodnicy w składzie, poprzekręcane nazwiska....

0

A nie zasłużył baranie? Zdobył z Barcą wszystkoni bardzo się do tego przyczynił jako ówczesny najlepszy DP na świecie..,

3

Za Pusiego powinieneś dostać bana. Nie jestem jego zwolennikiem, chcę, by Mascherano grał na jego pozycji, ale to jest zawodnik Barcelony. Zdobył wszystko, więc należy mu się szacunek jak każdemu innemu.

2

Mówcie co chcecie, ale uważam, że to byłoby coś pięknego, gdyby Ronaldinho pod koniec kariery choćby na pół roku wrócił do Barcelony. Swoimi zwodami, może nie zawsze udanymi przywróciłby magię na Camp Nou. Nie grałby zawsze, raczej sporadycznie, ale sama jego obecność w Barcelonie byłaby dla klubu dobra.

1

To bardzo fajna wiadomość.

0

Świetny cykl, szkoda że tak rzadko się pojawia.

0

Dokładnie. NBA ma to gdzieś, że Europa musi oglądać mecze w nocy, a i tak robi to z pewnością wiele osób i nie ma z tym problemu.

2

Chyba sobie żartujesz. Wieści o byłych Barcelonistas jak najbardziej pasują na tę stronę...

0

Milczenie znaczyłoby że nie jest tego pewny, czy Lio jest najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?