PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, że nie powinno się oceniać trenera już na starcie, bo to nie on gra w meczach, ale wolałbym, żeby dalej prowadził nas Martino Odszedł przez beznadziejnych kibiców i presję gazet.
Teraz jednak jest Enrique i nie można popełnić tego samego błędu zwalniając go po sezonie.
2
Wkurza mnie tylko jedno. Tłumaczenie Pique, że takich karnych się nie odgwizduje i że Real nie zasłużył na taki wynik. Niech w końcu wróci Vermaelen, żeby Pique nie czuł się pewny. Podobał mi się Mathieu na LO. Oddał bardzo dobry strzał. Debiut Suareza w skali od 1-10 dałbym 5 a może nawet 6, za jego walkę i nieustępliwość. Będziemy mieli z niego pożytek. Szkoda, że zszedł Xavi. Rakitić źle rozegrał ten rożny i poszła kontra.
Nie udało się, a początek był obiecujący. Żałuję, że nie trafił Messi w swojej "setce" i że Neymar za lekko podał w kolejnej akcji.
Oglądałem ten mecz z kibicem Realu i przekonałem się, jak to jest.
Mówi, że Busquets to król symulek, po czym w kolejnej akcji Ronaldo pada jak ptaszek w polu karnym próbując wymusić karnego.
3
Przecież to jest żałosne, że gościu od rana ciśnie tymi linkami i nic mu nie robią.
Pewnie jeżeli teraz by ktoś konkretnie przeklnął, to dostałby bana z miejsca, a ten gegewa też, dla przykrywki.
1
Też jestem spokojny. Pakiet Canal+ i nie martwisz się o nic.
Czyste konto byłoby czymś. Ale każda wygrana jest ważniejsza.
3
Świetna jest ta technologia Goal Line. West Ham biegnie do narożnika cieszyć się po golu, a City gra dalej. Po chwili sędzi pokazuje na środek boiska.
4
Ależ będzie zaskoczenie, jesli zobaczymy w początkowych składach atak
Messi, Suarez, Neymar.
6
To byłoby coś, ale Messi nie jest takim arogantem na boisku jak baletnica o budowie atlety padająca na murawę jak motylek, po czym pokazująca swoje mięśnie po strzelonym karnym ;)
2
Wiem, że jest Gran Derbi, ale Redakcja na trzy godziny przed meczem chyba nie siedzi już w pubach, czy domach przed telewizorami, więc wypadałoby oczyścić i nagrodzić odpowiednio ten spam.
0
Song wrzuca raboną. Gość odżył w Premier League. To są jego klimaty.Chciałbym, by w Barcelonie też tak grał, ale widocznie Busquets go blokował.
0
Co takiego zrobił?
0
No pewnie. Poranny przegląd prasy o 14. Jeśli już, to będzie popołudniowy jak ostatnio.
0
Dość dziwne. 4-4-2, Mathieu na lewej stronie. Poradziłby sobie, ale czy będzie jak motorek latał od bramki do bramki jak to robi Alba? a może to lepiej, bo Alves będzie to robił. Nasza pomoc mogłaby postraszyć.
1
Kibicom obu drużyn życzę wygranej FC Barcelony ;)
0
Na C+ skrót meczu z marca minuta po minucie.
2
A potem powiedzieli, że jakiś gość miał dwa razy tyle w amatorskiej lidze. Żałosne i tyle.
1
Przecież ma prawo do wytypowania własnego wyniku i wiary w niego, dlaczego nie?
Inna sprawa, że to bardzo odważny typ.
2
Mimo wszystko uważam, że zagramy od początku takim składem:
Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Busquets Rakitić, Iniesta - Neymar, Messi, Pedro
Oczywiście chciałbym, by zagrał Mascherano na pozycji DP oraz Xavi w pomocy.
Suarez prawdopodobnie pojawi się w drugiej połowie.
0
Na C w magazynie Ligi Mistrzów wywiad z Rakiticiem.Pokazują też skróty wszystkich meczów. Od 13.45 program Gran Derbi - więcej niż mecz.
0
Liverpool gra dobrze do czasu. Teraz to już po ptokach...
0
Przesłyszałem się, czy krzyczeli Penaldo?
2
Jesteś zaślepiony i tyle. Wywalczył sobie pozycję, to nie był fart ani dobitka
2
Liverpool dobrze sobie radzi. Oby tak dalej.
0
Jeszcze by sobie za dobrze radził i byśmy narzekali :P
0
Kiedyś ter Stegen musi bronić, nie mówiąc już o Masipie, dla którego pewnie zostaną pierwsze rundy Copa del Rey, a może i do końca turnieju.
1
Mówiłem, że skład będzie inny. Mascherano znowu na DP. Oby to się powtórzyło w Gran Derbi. Jest Bartra i Pedro. Szkoda tylko, że nie gra Montoya.
1
Takiego składu prawdopodobnie nie będzie. Enrique coś namiesza. Powinni zagrać Bartra no i w końcu Montoya, mimo, że Alves jest lepszym wyborem.
0
Mhm, który nie jest powołany...
0
Co do Ole! Magazynu. Polecam, wszystko jest dobrze opisane, graficznie też jest dobrze, są wypowiedzi ekspertów, fajne cytaty itp. Warto kupić, tym bardziej, że nie kosztuje to nawet 10zł.
0
2
Zgłaszajcie kolejnego pajaca. Niech idzie do tego swojego syfu na rm.pl