PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super jest to,że Pique nadal pokazuje 22 na cześć Abidala.
0
Na czas meczów Redakcja powinna moim zdaniem wyłączać stronę i dawać jakiś komunikat, że przerwa techniczna np.
0
Ja nawet nie wiem, co oni chcą wnieść tym swoim pisaniem o błędach...
0
A może skoro Pedro nie ma w składzie, to później miejsce na skrzydle zajmie właśnie Douglas?
0
"Róbta co chceta, mnie o to nie pytajta." W takim razie, po co zabierasz głos? :)
0
Jestem zaskoczony tym składem, ale bardzo mi się podoba.
Po zwycięstwo.
2
Prezentujecie poziom, nie ma co...
0
Uważam, że szansę powinni dostać w końcu Bartra i Douglas.
0
Bardzo ładna bramka Afellaya.
1
Skoro piszesz, że Montoya to nie ten poziom, to jakiegoś zastępce musi mieć, co nie?
Ja powstrzymuję się od oceny Douglasa, bo nie zobaczyłem ani jednego meczu w jego wykonaniu. Dlatego należy mu dać szansę.
8
Uważam, że należałoby dać w końcu szansę Bartrze i Douglasowi. Nie mówię, że powinni grac już jutro, ale czemu nie.
0
A dlaczego nie Twoim zdaniem?
2
Praca w takim miejscu to marzenie
0
Piękna decyzja. Szacunek dla zarządu. TitoEtern.
0
Fajna by była taka Liga FCBarca.com
Najlepiej na mapach Real Soccer. Użytkownicy tworzyliby 5-6 osobowe drużyny i rywalizowali ze sobą ;)
0
Ale czy ja zaprzeczyłem, że to była Reprezentacja Warszawy? Napisałem tylko, że w większości byli tam zawodnicy Legii.
0
Według mnie, Manchester United to powinna być typowo brytyjska drużyna, mająca może 3-4 zagranicznych zawodników. Myślę, że ich czasy jeszcze nadejdą.
1
Która tak naprawdę w większości składała się z zawodników Legii :)
0
Canal+ to potrafi przygotować świetny dokument. Bardzo ciekawy leciał teraz przed meczem United. Właśnie o historii Manchesteru, kiedy wygrali w 99 Ligę Mistrzów.
0
Serio myślisz, że ta strona jako pierwsza na świecie zaczęła robić przegląd prasy? To samo z ocenami. Czy to jest zarezerwowane tylko dla tej strony?To już jest żałosne...
0
Ale wiesz, że FCBarca.com też nie wymyśliła porannego przeglądu prasy?
Podpatrzyłem to na innej stronie o Barcelonie i podrzuciłem tu pomysł.
A co do samego oceniania, to to już jest zarezerwowane tylko dla tej strony?
Nie wiedziałem.
0
Ładnie i prosto to wygląda. Może graficzne nie na fajerwerk, ale to nic.
A co do przeglądu prasy, to przegladając inną stronę Barcy zobaczyłem coś takiego i zaproponowałem tutaj.
0
Niech Casillas i Benzema uciekają z tego klubu jak to zrobili Ozil i Di Maria.
Do tych piłkarzy tam już nie mają szacunku. Niech to zrobią najlepiej w zimie, dopóki topowe kluby będą nimi zainteresowane.
4
Cristiano Ronaldo, świetny piłkarz o potężnej budowie ciała, który pada po lekkim kontakcie jak motylek, a następnie napina się, jaki to on nie jest silny...Kiedyś naprawdę go lubiłem, ale po jego wypowiedziach, po tym za kogo się uważa, po prostu przestałem.
2
Jesteście chorzy. Nawet jak kto inny ewidentnie zwali setkę, to jest to wina Pedro.
Otrząśnijcie się gimbusy....
2
No proszę, wyzywajcie teraz Munira tak jak Pedro...
1
Wymyślać? Zobacz co pisze się na Arsenal dzisiaj. Nie chcesz tego widzieć, bo sam piszesz takie komentarze.
0
Ja utrzymuję zdanie, że to przez kibiców...
Jakoś nie widzę na forach innych drużyn komentarzy w czasie meczu Barcelony (przykłady) ale Pedro wafel, nie strzelił, Pique to nadaje się do orania pola, a nie na obronę itp. A nawet jeśli, to czy trzeba robić tak samo?
1
Ludzie, czy Wy naprawdę nie możecie powstrzymać się od komentarzy krytykujących inne drużyny? Na wszystkich patrzycie z góry, wyśmiewacie inne drużyny.
Nie dziwcie się potem, że wszyscy głosują przeciwko nam choćby w głosowaniu Canal+, a nasza drużyna jest wyśmiewana za to jakich ma kibiców!
Pomyślcie nad sobą, bo to co robicie to jest żałosne....
0
Ciekawe, czy Villa zagra w Manchesterze City, skoro Lampard dostał szansę.