0

Super jest to,że Pique nadal pokazuje 22 na cześć Abidala.

0

Na czas meczów Redakcja powinna moim zdaniem wyłączać stronę i dawać jakiś komunikat, że przerwa techniczna np.

0

Ja nawet nie wiem, co oni chcą wnieść tym swoim pisaniem o błędach...

0

A może skoro Pedro nie ma w składzie, to później miejsce na skrzydle zajmie właśnie Douglas?

0

"Róbta co chceta, mnie o to nie pytajta." W takim razie, po co zabierasz głos? :)

0

Jestem zaskoczony tym składem, ale bardzo mi się podoba.
Po zwycięstwo.

2

Prezentujecie poziom, nie ma co...

0

Uważam, że szansę powinni dostać w końcu Bartra i Douglas.

0

Bardzo ładna bramka Afellaya.

1

Skoro piszesz, że Montoya to nie ten poziom, to jakiegoś zastępce musi mieć, co nie?
Ja powstrzymuję się od oceny Douglasa, bo nie zobaczyłem ani jednego meczu w jego wykonaniu. Dlatego należy mu dać szansę.

8

Uważam, że należałoby dać w końcu szansę Bartrze i Douglasowi. Nie mówię, że powinni grac już jutro, ale czemu nie.

0

A dlaczego nie Twoim zdaniem?

2

Praca w takim miejscu to marzenie

0

Piękna decyzja. Szacunek dla zarządu. TitoEtern.

0

Fajna by była taka Liga FCBarca.com
Najlepiej na mapach Real Soccer. Użytkownicy tworzyliby 5-6 osobowe drużyny i rywalizowali ze sobą ;)

0

Ale czy ja zaprzeczyłem, że to była Reprezentacja Warszawy? Napisałem tylko, że w większości byli tam zawodnicy Legii.

0

Według mnie, Manchester United to powinna być typowo brytyjska drużyna, mająca może 3-4 zagranicznych zawodników. Myślę, że ich czasy jeszcze nadejdą.

1

Która tak naprawdę w większości składała się z zawodników Legii :)

0

Canal+ to potrafi przygotować świetny dokument. Bardzo ciekawy leciał teraz przed meczem United. Właśnie o historii Manchesteru, kiedy wygrali w 99 Ligę Mistrzów.

0

Serio myślisz, że ta strona jako pierwsza na świecie zaczęła robić przegląd prasy? To samo z ocenami. Czy to jest zarezerwowane tylko dla tej strony?To już jest żałosne...

0

Ale wiesz, że FCBarca.com też nie wymyśliła porannego przeglądu prasy?
Podpatrzyłem to na innej stronie o Barcelonie i podrzuciłem tu pomysł.

A co do samego oceniania, to to już jest zarezerwowane tylko dla tej strony?
Nie wiedziałem.

0

Ładnie i prosto to wygląda. Może graficzne nie na fajerwerk, ale to nic.
A co do przeglądu prasy, to przegladając inną stronę Barcy zobaczyłem coś takiego i zaproponowałem tutaj.

0

Niech Casillas i Benzema uciekają z tego klubu jak to zrobili Ozil i Di Maria.
Do tych piłkarzy tam już nie mają szacunku. Niech to zrobią najlepiej w zimie, dopóki topowe kluby będą nimi zainteresowane.

4

Cristiano Ronaldo, świetny piłkarz o potężnej budowie ciała, który pada po lekkim kontakcie jak motylek, a następnie napina się, jaki to on nie jest silny...Kiedyś naprawdę go lubiłem, ale po jego wypowiedziach, po tym za kogo się uważa, po prostu przestałem.

2

Jesteście chorzy. Nawet jak kto inny ewidentnie zwali setkę, to jest to wina Pedro.
Otrząśnijcie się gimbusy....

2

No proszę, wyzywajcie teraz Munira tak jak Pedro...


1

Wymyślać? Zobacz co pisze się na Arsenal dzisiaj. Nie chcesz tego widzieć, bo sam piszesz takie komentarze.

0

Ja utrzymuję zdanie, że to przez kibiców...
Jakoś nie widzę na forach innych drużyn komentarzy w czasie meczu Barcelony (przykłady) ale Pedro wafel, nie strzelił, Pique to nadaje się do orania pola, a nie na obronę itp. A nawet jeśli, to czy trzeba robić tak samo?

1

Ludzie, czy Wy naprawdę nie możecie powstrzymać się od komentarzy krytykujących inne drużyny? Na wszystkich patrzycie z góry, wyśmiewacie inne drużyny.
Nie dziwcie się potem, że wszyscy głosują przeciwko nam choćby w głosowaniu Canal+, a nasza drużyna jest wyśmiewana za to jakich ma kibiców!
Pomyślcie nad sobą, bo to co robicie to jest żałosne....

0

Ciekawe, czy Villa zagra w Manchesterze City, skoro Lampard dostał szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?