PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Palacio to nieporozumienie jeśli chodzi o reprezentację. Miał kilka stuprocentówek w różnych meczach i nie potrafił wykorzystać żadnej. Beznadzieja.
2
Co to niby było? Jego zachowania w polu karnym są żałosne. Gość z taką budową pada jak panienka?
0
Pique jeszcze wróci do składu, tylko myślę, że Enrique chce go konkretnie zmotywować. Paradoksalnie jest u nas za dużo stoperów.Mascherano (tak, nie zapowiada się, że będzie grał na DP. Prędzej Xavi), Pique, Bartra, Vermaelen i Mathieu. Dlatego czasami Enrique powinien próbować wariantu z trzema stoperami.
0
Szkoda, że odszedł, ale w Barcelonie marnował się jako zmiennik. W Chelsea pokazuje pełnię swoich możliwości. To samo jest z Songiem.
1
6 i 7 kolejka będzie dla Realu i Atletico ciężka. Grając w tym czasie z Granadą i Vallecano mamy szansę odkoczyć drużynom z Madrytu.
1
Jeżeli Messi, Neymar i Suarez dogadają się na boisku, na co się zanosi, to będzie to dla wielu drużyn tragiczne w skutkach.
0
Amatorem jesteś ty, w trollowaniu.
3
Też mam takie wrażenie. Wiem, że początkowo tak miał na koszulce, ale mam wrażenie, że to coś w stylu Pedrinho, czyli uszzypliwość.
0
Coś Ci się pomyliło. Nie piszę, że nie będę tego oglądał, ale pisanie tu co pukt na stronie nie ma nic wspólnego z patriotyzmem...
1
Czyli uważasz, że ktoś może rozwinąć dyskusję o tym, że u niego w mieście np. nie wywozi się śmieci i jest bałagan i to będzie ok?
1
Raczej chodzi o temat newsa pod którym jest to wszystko pisane.
1
W takim razie po co w regulaminie jest zapis, że komentarze które nie odnoszą się do dyskusji będą kasowane? Tak sobie?
3
Bądź pewny, że będzie tu komentowany każdy punkt, więc lepiej nie wchodzić tutaj w czasie meczów Barçy i Polski.
22
Chyba sobie jaja robisz. Polska gra w finale i nie będziesz nikomu wmawiał, że jeśli to obejrzy, to jest sezonowcem.
2
Chodzi o to, że nawet gdyby był taki mecz w czasie finału siatkówki, to oglądałby Barcelonę.
0
Chyba tak jak mówisz, tylko teraz występują jako MKS.
Czytałem, że każdy z rodziny przez nią przechodził.
0
A co, jeśli ter Stegen wali babole na treningach i dlatego nie gra, hmm?
Nie wiem, dlaczego jesteście uprzedzeni do Bravo. Dla mnie to bardzo dobry bramkarz.
8
Ale byłoby świetnie gdyby Valdes właśnie tam poszedł.
0
Nic spektakularnego? Ma siedzieć na poprzeczce i nogami bronić? 0 z tyłu mamy i to też jego zasługa Na ter Stegena przyjdzie czas.
0
Ostatnio w MKS Oława grało ich czterech. Piątym był trener...
0
Bo co? Podaj jakieś sensowne argumenty, a nie "bo tak"....
0
Oby Cuenca miał z tym coś wspólnego :)
0
Informacja związana z zawodnikiem Barcelony, ciekawostka. Za to twoje teksty którymi próbujesz tutaj imponować albo denerwować ludzi, są beznadziejne.
1
Pisząc jakiś ciekawy komentarz wywołałbyś dyskusję i komentarzy byłoby więcej :)
12
I co ten Twój komentarz wnosi? Napisz coś ciekawego, odnieś się do tematu, podaj jakąś ciekawą informację. To nie jest shoutbox....
1
Szukaj też na allegro. Ja dwa dni temu wylicytowałem złotą koszulkę 2001/03
0
Co prawda mógł podać podcinką zbiegającemu zawodnikowi.
0
Znalazłem coś takiego: https://x.com/barcastuff/status/54295789148708866
0
Naprawdę? Kiedyś czytałem, że to dla Abidala.
Chociaż on tak robił chyba od 2011 co by wskazywało też właśnie na Abidala.
Nie wiem od kiedy jest z Shakirą.
0
Nie wchodzę, bo jest wtedy taki burdel, że głowa mała. Każdy pisze 3 posty na minutę, przy czym w większości są to wielkie głupoty, albo komentrze typu gooool...