1

Palacio to nieporozumienie jeśli chodzi o reprezentację. Miał kilka stuprocentówek w różnych meczach i nie potrafił wykorzystać żadnej. Beznadzieja.

2

Co to niby było? Jego zachowania w polu karnym są żałosne. Gość z taką budową pada jak panienka?

0

Pique jeszcze wróci do składu, tylko myślę, że Enrique chce go konkretnie zmotywować. Paradoksalnie jest u nas za dużo stoperów.Mascherano (tak, nie zapowiada się, że będzie grał na DP. Prędzej Xavi), Pique, Bartra, Vermaelen i Mathieu. Dlatego czasami Enrique powinien próbować wariantu z trzema stoperami.

0

Szkoda, że odszedł, ale w Barcelonie marnował się jako zmiennik. W Chelsea pokazuje pełnię swoich możliwości. To samo jest z Songiem.

1

6 i 7 kolejka będzie dla Realu i Atletico ciężka. Grając w tym czasie z Granadą i Vallecano mamy szansę odkoczyć drużynom z Madrytu.

1

Jeżeli Messi, Neymar i Suarez dogadają się na boisku, na co się zanosi, to będzie to dla wielu drużyn tragiczne w skutkach.

0

Amatorem jesteś ty, w trollowaniu.

3

Też mam takie wrażenie. Wiem, że początkowo tak miał na koszulce, ale mam wrażenie, że to coś w stylu Pedrinho, czyli uszzypliwość.

0

Coś Ci się pomyliło. Nie piszę, że nie będę tego oglądał, ale pisanie tu co pukt na stronie nie ma nic wspólnego z patriotyzmem...

1

Czyli uważasz, że ktoś może rozwinąć dyskusję o tym, że u niego w mieście np. nie wywozi się śmieci i jest bałagan i to będzie ok?

1

Raczej chodzi o temat newsa pod którym jest to wszystko pisane.

1

W takim razie po co w regulaminie jest zapis, że komentarze które nie odnoszą się do dyskusji będą kasowane? Tak sobie?

3

Bądź pewny, że będzie tu komentowany każdy punkt, więc lepiej nie wchodzić tutaj w czasie meczów Barçy i Polski.

22

Chyba sobie jaja robisz. Polska gra w finale i nie będziesz nikomu wmawiał, że jeśli to obejrzy, to jest sezonowcem.

2

Chodzi o to, że nawet gdyby był taki mecz w czasie finału siatkówki, to oglądałby Barcelonę.

0

Chyba tak jak mówisz, tylko teraz występują jako MKS.
Czytałem, że każdy z rodziny przez nią przechodził.

0

A co, jeśli ter Stegen wali babole na treningach i dlatego nie gra, hmm?
Nie wiem, dlaczego jesteście uprzedzeni do Bravo. Dla mnie to bardzo dobry bramkarz.

8

Ale byłoby świetnie gdyby Valdes właśnie tam poszedł.

0

Nic spektakularnego? Ma siedzieć na poprzeczce i nogami bronić? 0 z tyłu mamy i to też jego zasługa Na ter Stegena przyjdzie czas.

0

Ostatnio w MKS Oława grało ich czterech. Piątym był trener...

0

Bo co? Podaj jakieś sensowne argumenty, a nie "bo tak"....

0

Oby Cuenca miał z tym coś wspólnego :)

0

Informacja związana z zawodnikiem Barcelony, ciekawostka. Za to twoje teksty którymi próbujesz tutaj imponować albo denerwować ludzi, są beznadziejne.

1

Pisząc jakiś ciekawy komentarz wywołałbyś dyskusję i komentarzy byłoby więcej :)

12

I co ten Twój komentarz wnosi? Napisz coś ciekawego, odnieś się do tematu, podaj jakąś ciekawą informację. To nie jest shoutbox....

1

Szukaj też na allegro. Ja dwa dni temu wylicytowałem złotą koszulkę 2001/03

0

Co prawda mógł podać podcinką zbiegającemu zawodnikowi.

0

0

Naprawdę? Kiedyś czytałem, że to dla Abidala.
Chociaż on tak robił chyba od 2011 co by wskazywało też właśnie na Abidala.
Nie wiem od kiedy jest z Shakirą.

0

Nie wchodzę, bo jest wtedy taki burdel, że głowa mała. Każdy pisze 3 posty na minutę, przy czym w większości są to wielkie głupoty, albo komentrze typu gooool...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?