2

W którym miejscu widzisz brak szacunku dla Tito w tym zdaniu?

1

Przedostatni akapit jest bardzo mocny. Bardzo dobry artykuł, który powinien dać do myślenia tym którzy skreślają kogoś po okresie słabszej gry. O ile w ogóle kogoś takiego stać na przeczytanie tego tekstu.

1

Moim zdaniem mógł jeszcze pograć w Europie i to w jakimś dobrym klubie.

PS. Sportingów jest wiele. Można było napisać, że chodzi o Gijon.

0

Codziennie przegrywa ją tysiące osób. Kolejna sławna osoba, pewnie o to Ci chodzi.

0

Jego kandydatura była chyba nawet brana pod uwagę.

0

Dokładnie. Dostał zespół w któym nie mógł przeprowadzić "własnych" transferów i co miał zrobić? Ten rok mógł być o wiele dla niego lepszym.

0

I po co wypisujesz takie rzeczy? Prowokacja? Wrzucasz do jednego wora tych którzy cieszyli się z jego transferu i tych drugich. Potem piszesz, że zwolenników jest mało mając na myśli 2-3, a tak nie jest.

4

W meczu z Eibar powinni dostać szansę Montoya, Vermaelen i Douglas. Montoya będzie mógł zagrać na lewej obronie.

3

Szefunio najpierw powinien dostać szanę do sprawdzenia się w meczu ze słabszą drużyną na DM. Doskonałą okazją jest właśnie Eibar, ale czy Enrique to wykorzysta?

0

Z 449 trafieniami... Leo chyba już drugie okrążenie tego bicia rekordu robi :)

2

To samo było po jego kupnie, że za drogi, po co, zahamuje ter Stegena.
A ja się cieszyłem z tego transferu.

1

Posejdonem to Cristiano powinien być :) Wiecie co mam na myśli ;)

0

Faktycznie. Pomyliło mi się z Rayo, bo tam ludzie oglądają mecze nawet z dachu stadionu, bo za darmo.

0

Czy to rok temu kibic wypadł z trybuny?

0

https://www.facebook.com/video.php?v=641540289324840

Jak dla mnie to zawodnicy PSG (w szczególności Brazylijczycy) za bardzo wszystko przeżywają. Luiz i Marquinhos w szczególności. Ta reakcja była co najmniej przesadzona.

0

W meczu z Paryżem nie wyszło to najlepiej, ale ogólnie rotacje są dobre.
Jestem zwolennikiem Bravo ale ter Stegen też musi grać. Masip powinien dostawać szanse w Pucharze Króla. Przynajmniej w początkowej fazie. A Niemniec mógłby grać też czasami w lidze i właśnie w Lidze Mistrzów.

1

Też byłem zaskoczony jak to zobaczyłem. Dostajesz w biurze wiadomość, że Suarez jest zawieszony do 26 października. Tylko że nadal nie ma Douglasa chyba....

0

No, zostanie. Na jedno okienko, a potem? To nie jest tak, że rezygnujemy i jest fajnie. To trzeba przemyśleć...

0

Postraszą Nike, firma rozwiąże umowę z Barcą, Adidas nie będzie o niczym wiedział i zostaniemy z Macronem albo czym innym :)

1

No właśnie, pytanie, czy możemy sobie na to pozwolić. To byłoby bardzo dobre, jednak nie wiadomo, czy ekonomicznie klub wytrzyma bez konkretnej umowy.

0

Trudno żebyś się zgodził z takim nickiem :) Ale ja też nie rozumiem najazdu na Albę

2

Uwierzcie, że nie jest Was dwóch dwóch. Znaleźli kozłów ofiarnych w postaci Pedro i Alvesa i z nich nie schodzą.

0

No i zostaniemy z Montoyą i Douglasem. Pomyśl. Douglas jeszcze nie ogarnia a jeden Montoya to za mało.

0

Ponieważ został mu nadany taki tytuł przez państwo i należy pisać go zawsze przed jego nazwiskiem. To nie jest tak, że to jakiś zwrot grzecznościowy jak mówi kelner do klienta w filmach.

0

Prawie to nie gol.
Theszymox, to nie ja jestem piłkarzem Barcelony.

0

Nie. Pozdrawiam.

0

"Munir 1 strzałem zwojował więcej niż Pedro przez cały mecz." Co niby dał ten jego strzał? Nie zwojował nic. Nie róbcie z niego nie wiadomo kogo, tylko dlatego, bo jest młody.

1

Z tym słabym Rakiticiem to przesada, ale teraz Cesc odgrywałby o wiele większą rolę niże sezon temu i kto wie co by było.

0

A krył Rakitić. Ty oglądasz w ogóle mecz?

0

Ludzie, pakiet C+ choćby w Multimedia naprawdę nie jest drogi, a problem z głowy i mecze LM oraz najlepszych lig świata co tydzień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?