PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co za ironia, że to trener Almerii przed meczem mówił, że muszą cierpieć, by osiągnąć korzystny wynik...
0
Oby tymi swoimi zagrywkami nie zepsuł i nie skłócił tej drużyny. Na razie jedyne co pokazuje dobrego, to pyskówki do dziennikarzy. Mimo wszystko to chciałbym, by dano mu więcej czasu niż Gerardo Martino, a być może dobrze się ułoży.
1
Fajnie, że nie odróżniasz jakiegoś klepania na swojej połowie od fenomenalnej tiki-taki.
0
Tak, jeszcze do Bravo się przyczep.,,
2
A co to da, że użytkownicy fcbarca.com pomyślą nad zmianami w składzie?
Pomyśl..
0
WTF, Almeria nie jest słaba, ale Barcelona jest Barceloną ...
0
Są Neymarni Suarez. Trzeba było tak od początku,
0
Ja piszę, co by było w tym sezonie, gdyby oni zostali.
0
Martino miał swietne wyniki do momentu kiedy niektórych opuściła forma.
Cesc i Alexis + kolejne transfery, nawet te które są, to musiało się udać. Gdyby umiał jeszcze przeciwtawić się gazetom...
0
Niech teraz żałują, że wywalili Martino. Z nim osiągnęlibyśmy sukcesnw tym sezonie.
1
Na jego miejscu już teraz wprowadziłbym Súareza i Neymara.
0
Sriki-sraka, dobrze powiedziane, bo prawdziwa tiki-taka tak nie wygląda.
0
Martino nic nie kontynuował. Miał swój pomysł, co było widać, ale nie pozwolono mu na mniensze posiadanie piłki...
0
Tym składem Enrique znowu mocno ryzykuje, ale jeżeli Messi zagra swoje, to będzie dobrze.
0
Chyba chodziło mu o frekwenję na trybunach...
0
I tym składem Enrique mnie wkurzył mimo Munira, Rafihi, Adriano i Bartry. Adriano miał grać na lewej, a na prawej Douglas lub Montoya...
7
Przestańcie gimbusy zaśmiecać tę stronę.
LOL LOL, wczoraj publikują twój artykuł a dzisiaj robisz takie coś....
0
Skład MD byłby świetny, szkoda tylko że Montoya nie zagra na lewej. Mascherano na DP, Bartra. Oby się sprawdził.
7
Tak się zastanawiam, czy nie byłoby fajnie, gdyby można było wstawiać tutaj obrazki na zasadzie miniaturek, które po kliknięciu rozwiną się do pełnego rozmiaru. Mogłyby to robić osoby np. z 500 dniowym stażem. Jednak wiązałoby się to z tym, że można by było stosować formatowanie czcionki i inne rzeczy i komentarze wyglądałyby przeróżnie, co nie byłoby estetyczne.
0
Nie widzę artykułu z przewidywanymi składami, a więc oto skład Sportu:http://estaticos.sport.es/resources/jpg/2/9/previa-almeria-fcb-1415441169992.jpgMD jeszcze nic nie podało na stronie i pewnie Redakcja czeka, aż się pojawi, stąd brak artykułu.
0
Chciałbym by zagrał. Z drugiej strony chcę, by zagrał Montoya.
1
Ale właśnie chodzi o to, że masz znać regulamin i przestrzegać go...
1
Tylko, że on nie umie, albo "telefon mu nie pozwala, bo jest stary". Coś mi się nie chce wierzyć, że nie ma funkcji odpowiedź u siebie.
2
Jak na razie to Enrique oprócz pyskówek do dziennikarzy z niczego nie zasłynął u nas. Nie jest tak, jak wszyscy się spodziewali, ale niech już się skończy wywieranie presji na trenerach Barcy i straszenie szukaniem następcy. Trzeba mu dać czas. Van Gaal słabym trenerem z pewnością nie jest, a wszyscy widzą wyniki Manchesteru, ponieważ w zespole jest wiele nowości, zawodników, chcą wprowadzić swoje style i zmiany i trzeba mieć cierpliwość. Martino został zwolniony po jednym sezonie i to był wilki błąd. Nie można tego powtórzyć z Enrique.
0
Brawo dla Bendtnera.
https://www.facebook.com/video.php?v=702273733251495
Najlepsze są te memy pod każdym postem The Sport Bible, jak choćby ten:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153309256929167&set=p.10153309256929167&type=1
Tak poza tym, to mam nadzieję, że jutro wygramy w fajnym stylu, a oprócz tego zagrają ci, którzy długo siedzieli. Przede wszystkim Montoya lub Douglas i Adriano. Fajnie by było, gdyby zagrał Masip, ale to z pewnością nierealne.
0
Ja to zgłosiłem. Jak ktoś taki może być kibicem swojej drużyny?
2
Myślę, że chodzi o Alvesa.
0
Może taką dostał, ale na pewno jest jeszcze wersja niebieska tej opaski.
1
Założyli je nawet ci, których Nike nie sponsoruje?
0
Oczywiście, że nie jest. Słyszałem o nim same... śmieszne rzeczy, ale kolejka jest długa. Choćby Welbeck z pewnością nie przyszedł do Arsenalu po to, by siedziec na ławce.