PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurczę, Enrique powinien się zastanowić kto ma wykonywać wolne z lewej strony i z dalszych odległości.
1
Bo tak pewnie się to wymawia...
9
Szczerze, to jak dla mnie fajnie jak na drugi mecz.. Błędów praktycznie nie popełnił, po jego odbiorze padł gol i wywalczył rzut rożny.
0
Na szczęście jest ok. Znając hiszpańskich sędziów, to nie zdziwiłbym się, gdyby sędzia kazał zejść na chwilę z boiska ter Stegenowi....
0
Masip jednak wejdzie? Szkoda by było, żeby w takich okolicznościach zadebiutował.
0
Możemy mieć z Douglasa pożytek. Możecie pisać, że to tylko Huesca, ale jeśli on się ogra, to naprawdę możemy mieć zabezpieczoną prawą obronę.
5
Wiecie co mi sie przypomniało teraz?
"Tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud"
0
Tak, trafi w bramkę.
0
Ależ bramka. Świetnie to uderzył.
0
Wszystko fajnie, tylko ten "Matju".
1
Tak. Na razie dość asekuracyjnie, ale fajnie że podłącza się do ataku.
0
No bardzo śmieszne. Myślisz, że drużyna trzeciej ligi hiszpańskiej klepie taką biedę? Na pewno mieli jakiś fajny obiad.
0
Kurczę, przeważnie kibicuję takim drużyną z niższych lig w starciu z wielkimi drużynami. Szkoda mi ich jeśli pokazują się z dobrej strony, ale wynik jest dla nich niekorzystny.
Ale dzisiaj trzeba zagrać bezbłędnie.
0
Sezon 15-16 będzie przeciętny dla Realu i Barcy jeśli chodzi o stroje.
Ten Realu wygląda podobnie do tych z sezonu 05-06.
0
Jeśli to prawda, to fajnie. Jest Masip, Douglas, Roberto. Nie ma tylko Montoi.
0
Montoya chyba grywał na lewej stronie. Ale może też wejść na drugi 45 minut, ale o czym my mówimy... Nie są powołani Alba i Alves, więc co? Adriano i Douglas prawdopodobne.
1
Chciałbym, aby zagrali bardzo ofensywnie i strzelili kilka goli więcej, niż próbowali wymęczyć Hueskę i wygrali np. 2:0 Powinni wynagrodzić tak późną godzinę.
Chciałbym by zagrali Douglas, Masip, Montoya i Sergi Roberto.
0
Mam nadzieję, że sprzedaż zamiast wzrosnąć, to spadnie i to mocno. Barcelona w poziome paski...
0
Skoro Enrique mówił że wszyscy zaczynają od zera i wierzy we wszystkich bramkarzy, to niech postawi na Masipa.
0
Gdyby Lio wygrał, to świetnie zagrałoby na nosie Realowi z jego oświadczeniami, Cristiano za jego wypowiedzi, Platiniemu, że musi wygrac Niemiec, Riberym i innym Mullerom...
2
Które wyglądały jak pas. Jeden bordowy, ale pas.
1
Wszyscy wciskają Robbena do trójki finalistów, a tak naprawdę nikt, w tym oni sami nie wiedzą za co...
1
Piękny gest i uhonorowanie trenera który przeszedł do historii jako zdobywca 100 punktów w La Liga.
0
A tak poza tym, to o czym my rozmawiamy... Nike chce zaprzepaścić tradycję która była z Barcą od zawsze tylko dlatego, że im obroty spadają. To jest jakaś paranoja.
0
Te były bardzo dobre, jednak moim numerem jeden z wyjazdowych koszulek z ostatnich 10 lat były te z sezonu 07-08. Zielone z sezonu 10-11 też były fajne.
0
Szkoda, że odeszli już od gradientu. Moim zdaniem takie http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png stroje byłby super.
1
I jeszcze coś. Według mnie, to w komplecie wyjazdowym spodenki kompletnie nie pasują, przynajmniej na tej grafice.
0
Na tej grafice wyglądają nawet fajnie. Pewnie na żywo będą wyglądały jeszcze lepiej.
Np. te z tego sezonu są świetne, a na grafice MD były brzydkie. Przede wszystkim kolory się nie zgadzały.
1
Powiem tylko jedno. Bardzo brzydkie te stroje. Zakończą serię fajnych kompletów z poprzednich sezonów. Levante w tym eezonie wygląda jak Barcelona, my w przyszłym upodobnimy się do Levante...
3
Niech się odwołają od tej kartki...