0

O kurczę, Enrique powinien się zastanowić kto ma wykonywać wolne z lewej strony i z dalszych odległości.

1

Bo tak pewnie się to wymawia...

9

Szczerze, to jak dla mnie fajnie jak na drugi mecz.. Błędów praktycznie nie popełnił, po jego odbiorze padł gol i wywalczył rzut rożny.

0

Na szczęście jest ok. Znając hiszpańskich sędziów, to nie zdziwiłbym się, gdyby sędzia kazał zejść na chwilę z boiska ter Stegenowi....

0

Masip jednak wejdzie? Szkoda by było, żeby w takich okolicznościach zadebiutował.

0

Możemy mieć z Douglasa pożytek. Możecie pisać, że to tylko Huesca, ale jeśli on się ogra, to naprawdę możemy mieć zabezpieczoną prawą obronę.

5

Wiecie co mi sie przypomniało teraz?
"Tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud"

0

Tak, trafi w bramkę.

0

Ależ bramka. Świetnie to uderzył.

0

Wszystko fajnie, tylko ten "Matju".

1

Tak. Na razie dość asekuracyjnie, ale fajnie że podłącza się do ataku.

0

No bardzo śmieszne. Myślisz, że drużyna trzeciej ligi hiszpańskiej klepie taką biedę? Na pewno mieli jakiś fajny obiad.

0

Kurczę, przeważnie kibicuję takim drużyną z niższych lig w starciu z wielkimi drużynami. Szkoda mi ich jeśli pokazują się z dobrej strony, ale wynik jest dla nich niekorzystny.

Ale dzisiaj trzeba zagrać bezbłędnie.

0

Sezon 15-16 będzie przeciętny dla Realu i Barcy jeśli chodzi o stroje.
Ten Realu wygląda podobnie do tych z sezonu 05-06.

0

Jeśli to prawda, to fajnie. Jest Masip, Douglas, Roberto. Nie ma tylko Montoi.

0

Montoya chyba grywał na lewej stronie. Ale może też wejść na drugi 45 minut, ale o czym my mówimy... Nie są powołani Alba i Alves, więc co? Adriano i Douglas prawdopodobne.

1

Chciałbym, aby zagrali bardzo ofensywnie i strzelili kilka goli więcej, niż próbowali wymęczyć Hueskę i wygrali np. 2:0 Powinni wynagrodzić tak późną godzinę.

Chciałbym by zagrali Douglas, Masip, Montoya i Sergi Roberto.

0

Mam nadzieję, że sprzedaż zamiast wzrosnąć, to spadnie i to mocno. Barcelona w poziome paski...

0

Skoro Enrique mówił że wszyscy zaczynają od zera i wierzy we wszystkich bramkarzy, to niech postawi na Masipa.

0

Gdyby Lio wygrał, to świetnie zagrałoby na nosie Realowi z jego oświadczeniami, Cristiano za jego wypowiedzi, Platiniemu, że musi wygrac Niemiec, Riberym i innym Mullerom...

2

Które wyglądały jak pas. Jeden bordowy, ale pas.

1

Wszyscy wciskają Robbena do trójki finalistów, a tak naprawdę nikt, w tym oni sami nie wiedzą za co...

1

Piękny gest i uhonorowanie trenera który przeszedł do historii jako zdobywca 100 punktów w La Liga.

0

A tak poza tym, to o czym my rozmawiamy... Nike chce zaprzepaścić tradycję która była z Barcą od zawsze tylko dlatego, że im obroty spadają. To jest jakaś paranoja.

0

Te były bardzo dobre, jednak moim numerem jeden z wyjazdowych koszulek z ostatnich 10 lat były te z sezonu 07-08. Zielone z sezonu 10-11 też były fajne.

0

Szkoda, że odeszli już od gradientu. Moim zdaniem takie http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png stroje byłby super.

1

I jeszcze coś. Według mnie, to w komplecie wyjazdowym spodenki kompletnie nie pasują, przynajmniej na tej grafice.

0

Na tej grafice wyglądają nawet fajnie. Pewnie na żywo będą wyglądały jeszcze lepiej.
Np. te z tego sezonu są świetne, a na grafice MD były brzydkie. Przede wszystkim kolory się nie zgadzały.

1

Powiem tylko jedno. Bardzo brzydkie te stroje. Zakończą serię fajnych kompletów z poprzednich sezonów. Levante w tym eezonie wygląda jak Barcelona, my w przyszłym upodobnimy się do Levante...

3

Niech się odwołają od tej kartki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?