0

Charles Xavier, że wiesz, co Neymar ma w głowie? I na pewno podczas meczu myśli o tym, by dodać nową fotkę na twittera... Szkoda słów. Prawda jest taka, że gdyby był silniejszy, to by wymiatał.

0

Kręcidło to nie źródło. On tylko kopiuje informacje z gazet.

0

To moim zdaniem byłoby dobre rozwiązanie. Można by też próbować z Messim na prawej stronie, a Rafinhią w środku, ale nie wiem, czy to wyjdzie.

0

Nie możesz spojrzeć niżej, tylko próbujesz być najświeższym informatorem wklejając z twittera coś, o czym już wszyscy wiedzą?

2

I to jest śmieszne. Zostajemy z dwójką konkretnych napastników, a co jeśli będzie gorzej? Transfer Reusa jest konieczny. Będzie mógł grać na lewej pomocy lub lewym skrzydle. Wtedy Messi w środku, a Neymar z prawej strony.

0

Pomyśl, gdyby na czacie pisać mogły osoby zarejestrowane od rakou, to reszta i tak zawalała by newsy. Tu i tu byłby śmietnik.

0

Trzeba przyznać, że świetna to akcja i bardzo pożyteczna. Vin Diesel nominował Putina ;)

0

Niech Casillas stamtąd odejdzie. Uwielbiam gościa, a przykro się robi jak się na niego patrzy gdy siedzi na ławie. Był/jest legendą, a jest teraz traktowany jak wafel przez kibiców, a nawet członków drużyny.

3

Tak jakby przeciwko nam autobus nie skutkował...

0

Ciekawi mnie, czy np. Enrique będzie potrafił zdjąć w razie słabej gry Messiego i wprowadzić Pedro czy Rafinhę.

1

Wystarczy kupić dekoder w Multimedia z pakietem sportowym i jedziesz ;)
C+ Sport, C+ Family, C+ Family 2 (dodatkowo te same kanały w HD), Sportklub, Eurosport, Eurosport 2, nSport, TVP Sport. Może jeszcze coś pominąłem.

2

Jakieś sfrustrowane dzieci...

8

Jak dobrze jest mieć Canal+. nie trzeba męczyć się z internetem oglądając najlepsze ligi świata i Ligę Mistrzów.

1

Nie. To akcja, z której pieniądze trafią na fundację zajmującą się ALS.

2

Idealna pora na mecz to dla mnie 20:45. Nie lubię oglądać Barcy kiedy świeci Słońce. Natomiast ligę angielską przeciwnie.

2

Przecież jest napisane, że jesteśmy daleko od tego limitu, więc możemy pozwolić sobie na jeszcze jeden duży transfer.

1

Nie 4Fun. To ma związek z fundacją ludzi chorych na chyba stwardnienie rozsiane. Dzięki temu są jakieś pieniądze dla fundacji.

0

To wszystko przypomina mi takie film w którym jest jakaś "dobra" (Barcelona) grupa, a jeden z jej członków zostaje namówiony do przejścia do tej "złej" (Mourinho) i zostaje omamiony i wykorzystywany do walki z tą dobrą grupą.

Mourinho ciągle wykorzystuje jego temat do wbijania szpili w Barcelonie, jak go zmarnowała.

1

Już pojawił się na boisku, czy dopiero będzie to miało miejsce?

0

Byłem rok temu na meczu Barcelony, ale z chęci pojechałbym na mecz Chelsea, Liverpoolu, PSG czy United. Z tym, że bilety są naprawdę drogie jak na rangę spotkania.

0

Zobacz komentarze na facebooku SuperMecz.
SuperMecz nawet zapytał kogo by chcieli na rywala i zależy to tylko od tego, czy Real będzie miał wolny termin.

0

Co do Super Meczu. Fajnie, że była Barca, był Real, za rok powinien być ktoś inny. Ale oczywiście kibicom Królewskich to mało i już teraz wymuszają na organizatorach kolejne mecze Realu w Polsce nie patrząc na inne drużyny. Dojdzie do tego, że co rok będziemy mieli Real w Polsce...

0

Kto wie, może Sandro będzie regularnie grał w pierwszym składzie?

0

To już wiemy, kto zajmie miejsce Deulofeu w kadrze.Cudowne podanie Rakiticia.

4

To było świetne. Podanie Messiego i dobitka piętą Neymara.

0

Ja nie ogarniam ich. Całe szczęście, że od początku nic nie powiedziałem na niego, a wręcz byłem zadowolony, że go kupiliśmy. Co do Vermaelena to samo.

0

Ładnie Messi przyspieszył pod bramkę.

0

Oprócz dzisiejszego meczu Barcy, jestem też ciekawy dzisiejszego występu Cesca.

0

Ten link jest dobry. Fajna jakość.

0

Dosyć naiwne było myślenie, że dzieci nie potrafiące odnaleźć się w internecie przestaną pytać o stream meczu po opublikowaniu artykułu ze spisem transmisji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?