PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Charles Xavier, że wiesz, co Neymar ma w głowie? I na pewno podczas meczu myśli o tym, by dodać nową fotkę na twittera... Szkoda słów. Prawda jest taka, że gdyby był silniejszy, to by wymiatał.
0
Kręcidło to nie źródło. On tylko kopiuje informacje z gazet.
0
To moim zdaniem byłoby dobre rozwiązanie. Można by też próbować z Messim na prawej stronie, a Rafinhią w środku, ale nie wiem, czy to wyjdzie.
0
Nie możesz spojrzeć niżej, tylko próbujesz być najświeższym informatorem wklejając z twittera coś, o czym już wszyscy wiedzą?
2
I to jest śmieszne. Zostajemy z dwójką konkretnych napastników, a co jeśli będzie gorzej? Transfer Reusa jest konieczny. Będzie mógł grać na lewej pomocy lub lewym skrzydle. Wtedy Messi w środku, a Neymar z prawej strony.
0
Pomyśl, gdyby na czacie pisać mogły osoby zarejestrowane od rakou, to reszta i tak zawalała by newsy. Tu i tu byłby śmietnik.
0
Trzeba przyznać, że świetna to akcja i bardzo pożyteczna. Vin Diesel nominował Putina ;)
0
Niech Casillas stamtąd odejdzie. Uwielbiam gościa, a przykro się robi jak się na niego patrzy gdy siedzi na ławie. Był/jest legendą, a jest teraz traktowany jak wafel przez kibiców, a nawet członków drużyny.
3
Tak jakby przeciwko nam autobus nie skutkował...
0
Ciekawi mnie, czy np. Enrique będzie potrafił zdjąć w razie słabej gry Messiego i wprowadzić Pedro czy Rafinhę.
1
Wystarczy kupić dekoder w Multimedia z pakietem sportowym i jedziesz ;)
C+ Sport, C+ Family, C+ Family 2 (dodatkowo te same kanały w HD), Sportklub, Eurosport, Eurosport 2, nSport, TVP Sport. Może jeszcze coś pominąłem.
2
Jakieś sfrustrowane dzieci...
8
Jak dobrze jest mieć Canal+. nie trzeba męczyć się z internetem oglądając najlepsze ligi świata i Ligę Mistrzów.
1
Nie. To akcja, z której pieniądze trafią na fundację zajmującą się ALS.
2
Idealna pora na mecz to dla mnie 20:45. Nie lubię oglądać Barcy kiedy świeci Słońce. Natomiast ligę angielską przeciwnie.
2
Przecież jest napisane, że jesteśmy daleko od tego limitu, więc możemy pozwolić sobie na jeszcze jeden duży transfer.
1
Nie 4Fun. To ma związek z fundacją ludzi chorych na chyba stwardnienie rozsiane. Dzięki temu są jakieś pieniądze dla fundacji.
0
To wszystko przypomina mi takie film w którym jest jakaś "dobra" (Barcelona) grupa, a jeden z jej członków zostaje namówiony do przejścia do tej "złej" (Mourinho) i zostaje omamiony i wykorzystywany do walki z tą dobrą grupą.
Mourinho ciągle wykorzystuje jego temat do wbijania szpili w Barcelonie, jak go zmarnowała.
1
Już pojawił się na boisku, czy dopiero będzie to miało miejsce?
0
Byłem rok temu na meczu Barcelony, ale z chęci pojechałbym na mecz Chelsea, Liverpoolu, PSG czy United. Z tym, że bilety są naprawdę drogie jak na rangę spotkania.
0
Zobacz komentarze na facebooku SuperMecz.
SuperMecz nawet zapytał kogo by chcieli na rywala i zależy to tylko od tego, czy Real będzie miał wolny termin.
0
Co do Super Meczu. Fajnie, że była Barca, był Real, za rok powinien być ktoś inny. Ale oczywiście kibicom Królewskich to mało i już teraz wymuszają na organizatorach kolejne mecze Realu w Polsce nie patrząc na inne drużyny. Dojdzie do tego, że co rok będziemy mieli Real w Polsce...
0
Kto wie, może Sandro będzie regularnie grał w pierwszym składzie?
0
To już wiemy, kto zajmie miejsce Deulofeu w kadrze.Cudowne podanie Rakiticia.
4
To było świetne. Podanie Messiego i dobitka piętą Neymara.
0
Ja nie ogarniam ich. Całe szczęście, że od początku nic nie powiedziałem na niego, a wręcz byłem zadowolony, że go kupiliśmy. Co do Vermaelena to samo.
0
Ładnie Messi przyspieszył pod bramkę.
0
Oprócz dzisiejszego meczu Barcy, jestem też ciekawy dzisiejszego występu Cesca.
0
Ten link jest dobry. Fajna jakość.
0
Dosyć naiwne było myślenie, że dzieci nie potrafiące odnaleźć się w internecie przestaną pytać o stream meczu po opublikowaniu artykułu ze spisem transmisji.