0

A co się stało? Chodzi o problemy z sercem?

6

"Możliwość wystawiania ocen po meczu została zakończona"

Mam rozumieć, że oceny można wystawiać tylko w czasie meczu? Jaki jest tego sens?

6

Słabo wymawia 'R', ale ja lubię komentarz Orłowskiego z Labogą.

1

Nolito strzelił gola dla Celty, on i Carles Planas dostali też po żółtej

0

Ustawiłbym sobie to na tapetę, gdybym miał większe zdjęcie :D

1

Chciałbym, by w pewnym meczu zagraćli 3-4-3 z Pique, Mathieu Bartrą/Vermaelenem, Messim na ŚPO i w ataku z Neymarem, Suarezem i Munirem.

0

Ciekawe, czy powrót Lio to zasługa Enrique, czy nie wygranie niczego w tamtym sezonie oraz przegrany finał Mundialu podrażniły ambicję Messiego?

0

Właśnie Munir ;)

0

Munir koniecznie musi grać w meczach Pucharu Króla.

0

Powinni teraz spróbować 3-4-2 z Rafinhą na ŚPO lub coś innego. Albo za Rafinhę wejdzie Bartra.

0

Oby worek się rozwiązał :)

0

Ależ zakropił Munir. Brawo.

0

Co ten kotek tam robił, kto go wpuścił? :P

0

Nieuznany gol w meczu Bilbao też jest sensacją.

1

0

0

Myśl człowieku. I przez połowę sezonu będziemy grali tylko z Neymarem i Messim, co nie? Pedro jest świetnym zmiennikiem, a od przyszłego tygodnia z pewnością będzie tworzył tercet z Neymarem i Messim.

0

Nie ma sprawy. Ogólnie to fajna sprawa, jeżeli dostajesz odpis od piłkarza.

0

Kartki z zeszłego sezonu.

0

Ok, napiszę Ci na PW. Ogólnie powysyłałem też listy do innych Barcelonistów, którzy odeszli (Jonathan, Alexis, Giovani), bo łatwiej o autograf oraz do byłych graczy. Thuram i Giuly na razie.

1

Jakieś 2 tygodnie temu wysłałem listy do niego oraz do Abidala w których podziękowałem za grę dla Barcelony (do Abidala to był dłuższy list) dołączając zdjęcie z prośbą o podpis.

Fajnie, niech im się tam wiedzie. Liczę, że Afellay jeszcze przejdzie do lepszego klubu, ale musi regularnie grać w Grecji.

0

Wiem, że zaraz po transferze złapał kontuzję, ale czy zagrał nie wiem.

0

Skład ok, ale martwi mnie to, że gazety nadal są nieomylne co do wyjściowej jedenastki Barcy.

1

Nie pamiętasz już naszego 0:0 w tamtym sezonie?

0

Szczególnie, że w tamtym sezonie Elche potrafiło z nami bezbramkowo zremisować. 2:0 to będzie dobry wynik.

0

To nie jest podsumowanie sezonu, a rozpoczęcie nowego.

0

Superpuchar Hiszpanii to otwarcie każdego nowego sezonu.

0

Jakie jest źródło tej informacji? Ok, fichajes.net Wydaje mi się, że to głupia plotka...

0

Adriano nie jest w planach Enrique? Kto to niby powiedział?

0

Co to jest to ARD? Wątpię, że każdy to ma... Mecz jest też na Eurosport 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?