PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co się stało? Chodzi o problemy z sercem?
6
"Możliwość wystawiania ocen po meczu została zakończona"
Mam rozumieć, że oceny można wystawiać tylko w czasie meczu? Jaki jest tego sens?
6
Słabo wymawia 'R', ale ja lubię komentarz Orłowskiego z Labogą.
1
Nolito strzelił gola dla Celty, on i Carles Planas dostali też po żółtej
0
Ustawiłbym sobie to na tapetę, gdybym miał większe zdjęcie :D
1
Chciałbym, by w pewnym meczu zagraćli 3-4-3 z Pique, Mathieu Bartrą/Vermaelenem, Messim na ŚPO i w ataku z Neymarem, Suarezem i Munirem.
0
Ciekawe, czy powrót Lio to zasługa Enrique, czy nie wygranie niczego w tamtym sezonie oraz przegrany finał Mundialu podrażniły ambicję Messiego?
0
Właśnie Munir ;)
0
Munir koniecznie musi grać w meczach Pucharu Króla.
0
Powinni teraz spróbować 3-4-2 z Rafinhą na ŚPO lub coś innego. Albo za Rafinhę wejdzie Bartra.
0
Oby worek się rozwiązał :)
0
Ależ zakropił Munir. Brawo.
0
Co ten kotek tam robił, kto go wpuścił? :P
0
Nieuznany gol w meczu Bilbao też jest sensacją.
1
http://team-cast.pl/kanalyFlash/cfamily.php Dobra jakość.
0
0
Myśl człowieku. I przez połowę sezonu będziemy grali tylko z Neymarem i Messim, co nie? Pedro jest świetnym zmiennikiem, a od przyszłego tygodnia z pewnością będzie tworzył tercet z Neymarem i Messim.
0
Nie ma sprawy. Ogólnie to fajna sprawa, jeżeli dostajesz odpis od piłkarza.
0
Kartki z zeszłego sezonu.
0
Ok, napiszę Ci na PW. Ogólnie powysyłałem też listy do innych Barcelonistów, którzy odeszli (Jonathan, Alexis, Giovani), bo łatwiej o autograf oraz do byłych graczy. Thuram i Giuly na razie.
1
Jakieś 2 tygodnie temu wysłałem listy do niego oraz do Abidala w których podziękowałem za grę dla Barcelony (do Abidala to był dłuższy list) dołączając zdjęcie z prośbą o podpis.
Fajnie, niech im się tam wiedzie. Liczę, że Afellay jeszcze przejdzie do lepszego klubu, ale musi regularnie grać w Grecji.
0
Wiem, że zaraz po transferze złapał kontuzję, ale czy zagrał nie wiem.
0
Skład ok, ale martwi mnie to, że gazety nadal są nieomylne co do wyjściowej jedenastki Barcy.
1
Nie pamiętasz już naszego 0:0 w tamtym sezonie?
0
Szczególnie, że w tamtym sezonie Elche potrafiło z nami bezbramkowo zremisować. 2:0 to będzie dobry wynik.
0
To nie jest podsumowanie sezonu, a rozpoczęcie nowego.
0
Superpuchar Hiszpanii to otwarcie każdego nowego sezonu.
0
Jakie jest źródło tej informacji? Ok, fichajes.net Wydaje mi się, że to głupia plotka...
0
Adriano nie jest w planach Enrique? Kto to niby powiedział?
0
Co to jest to ARD? Wątpię, że każdy to ma... Mecz jest też na Eurosport 2.