PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym, że na głównej stronie opublikowany jest artykuł, gdzie można znaleźć mecz!
1
A niby dlaczego Rafinha nie może grać w ataku, skoro robił to wcześniej?
1
Skopiowałeś mój komentarz?
1
A mógłbyś nie pytać bezmyślnie, a zamiast tego przewinąć kilka stron wstecz?
Dlaczego wy ciągle spamujecie, zamiast sami poszukać? Macie internet i nie potraficie wpisać w google FC Barcelona - Club Leon TV, transmisja, transmission?
7
Gorzej będzie tylko jeśli Suarez strzeli gola, dwa i będzie miał asystę. Wtedy dopiero będzie skręcać...
0
Zabezpieczenie w razie podtrzymania zawieszenia transferowego. Dobry ruch, ale nie jestem pewny co do samego zawodnika. Po prostu nigdy o nim nie słyszałem i ciężko mi coś o nim powiedzieć.
0
Od samego początku żałuję, że go sprzedaliśmy i nie rozumiem tego. Być może chciał więcej grać... Ale straciliśmy zawodnika walecznego, potrafiącego się poprzepychać. Po prostu bardzo dobrego piłkarza....
8
Niestety, diagnoza jest straszna. To byłby przejaw szacunku do rywala, a to jest niedopuszczalne i traktowane jako choroba wśród dzieci zapatrzonych w swoje kluby.
6
Pewnie nie, bo polskie stacje sportowe potrafią puścić tylko snookery, tenisy, darty, powtórki sportów zimowych, a fajnego meczu z prezentacją nie potrafią załatwić.
0
Dobrze by było, gdybyśmy często pod nieobecność Suareza stosowali ustawienie
Neymar - Rafinha - Messi lub Pedro - Neymar - Messi, by przyzwyczajać na nowo Leo do pozycji skrzydłowego.
Deulofeu musiał wiele stracić w oczach Enrique, który mówi, że nie dostawałby wielu szans.
Cieszy mnie to, że jutro zagra Suarez, a także, że Alves zostaje.
Uważam, że rywalizacja na bramce dobrze zrobi. W pierwszym meczu najpewniej będzie bronił Bravo.
No i jeszcze Mascherano. Wszystko zależy od tego, czy Song zostanie lub zostanie przesunięty na środek pola.
2
I z czego się śmiać? Że był na meczu? Że widział swoich idoli? Może z tego, że byli tam też kibice Realu, którzy prowadzili doping?
1
Oto film z zajścia:
0
To nie był Wardęga. Teraz zobaczyłem dokładnie powtórkę.
2
Ludzie, tego jeszcze nie widziałem, żeby ani jeden gościu w kamizelce nie wbiegł po intruza... Ochronę też chyba dopiera dzięki akcji McDonald's...
0
WTF Gdzie są służby?
0
Ładna to była kontra.
0
A inny napisze: czytam stronę od 10 lat i zarejestrowałem się wczoraj, zmieńcie przepisy... I doprowadzi to do tego, że każdy będzie mógł głosować.
1
Wiem o tym :) To dopiero kompromitacja.
0
Najlepiej Patrica...
Kurczę, jeśli gość okaże się wielkim niewypałem, a na to wszystko wskazuje, to nie wiem... Słyszę o nim tak samo pierwszy raz jak o Bateffshofie pewnego użytkownika...
0
Ty się za to znasz... Nie zna się i dlatego kupuje Rakiticia i Suareza...
Śmieszne jest dla mnie gadanie jakichś dzieci, "to nie rewolucja, to nie rewolucja", bo w grze nakupują Cristianów, Kompanych i innych zawodników.
0
Chodzi mi raczej o opis tego zawodnika.
0
Douglas Pereira dos Santos, better known as Wooden Douglas (6 August 1990) is an unknown Brazilian footballer who plays for FC Barcelona as a right back.
Ludzie to sobie jaja robią...
13
Ciekawe, czy to początek końca kariery Deulofeu w Barcelonie. Jakoś moim zdaniem źle to wróży. Skoro po wypożyczeniu do Evertonu wydawało się, że jest gotowy na Barcę i będzie mocnym punktem zespołu, a okazało się, że nic się nie zmienił i idzie na kolejne wypożyczenie, to moim zdaniem źle to wygląda.
0
Media namieszały wszystkim w głowach swoimi doniesieniami znikąd o skróceniu kary do dwóch miesięcy, to teraz dzieci są zawiedzione. Ja cieszę się, że może trenować i być zaprezentowany.
0
Teraz przynajmniej jak się próbuje coś kopiować na tablecie/telefonie korzystając z deaktopowej wersji, to nie ma z tm problemu.
0
Dobrze! Po twoim jasnym zakazie Luis Enrique z pewnością nie odważy się postawić na Suareza w Gran Derbi!
1
Jaka mafia? Złagodzili karę? Złagodzili! Media namieszały wszystkim w głowach swoimi złotymi doniesieniami o dwóch miesiącach, a wszyscy ślepo w to wierzyli...
0
Nagroda UEFA, to nie Złota Piłka..,
0
A zaraz tyle ile użytkowników tyle komentarzy o decyzji będzie...
2
Z tym wypożyczeniem to dobre posunięcie. Chłopak chyba nie dorósł jeszcze do gry w pierwszej drużynie Barcelony, a szkoda, bo jego powrót razem z Alcantarą zapowiadał się bardzo fajnie.Zamiast niego, na lewej będzie mógł grywać Pedro, a na prawej, która zapewne będzie należeć do Messiego (choć na pewno nie jeden raz Messi zagra na środku) można dawać szanse Traore.