0

W tym, że na głównej stronie opublikowany jest artykuł, gdzie można znaleźć mecz!

1

A niby dlaczego Rafinha nie może grać w ataku, skoro robił to wcześniej?

1

Skopiowałeś mój komentarz?

1

A mógłbyś nie pytać bezmyślnie, a zamiast tego przewinąć kilka stron wstecz?
Dlaczego wy ciągle spamujecie, zamiast sami poszukać? Macie internet i nie potraficie wpisać w google FC Barcelona - Club Leon TV, transmisja, transmission?

7

Gorzej będzie tylko jeśli Suarez strzeli gola, dwa i będzie miał asystę. Wtedy dopiero będzie skręcać...

0

Zabezpieczenie w razie podtrzymania zawieszenia transferowego. Dobry ruch, ale nie jestem pewny co do samego zawodnika. Po prostu nigdy o nim nie słyszałem i ciężko mi coś o nim powiedzieć.

0

Od samego początku żałuję, że go sprzedaliśmy i nie rozumiem tego. Być może chciał więcej grać... Ale straciliśmy zawodnika walecznego, potrafiącego się poprzepychać. Po prostu bardzo dobrego piłkarza....

8

Niestety, diagnoza jest straszna. To byłby przejaw szacunku do rywala, a to jest niedopuszczalne i traktowane jako choroba wśród dzieci zapatrzonych w swoje kluby.

6

Pewnie nie, bo polskie stacje sportowe potrafią puścić tylko snookery, tenisy, darty, powtórki sportów zimowych, a fajnego meczu z prezentacją nie potrafią załatwić.

0

Dobrze by było, gdybyśmy często pod nieobecność Suareza stosowali ustawienie
Neymar - Rafinha - Messi lub Pedro - Neymar - Messi, by przyzwyczajać na nowo Leo do pozycji skrzydłowego.

Deulofeu musiał wiele stracić w oczach Enrique, który mówi, że nie dostawałby wielu szans.

Cieszy mnie to, że jutro zagra Suarez, a także, że Alves zostaje.

Uważam, że rywalizacja na bramce dobrze zrobi. W pierwszym meczu najpewniej będzie bronił Bravo.

No i jeszcze Mascherano. Wszystko zależy od tego, czy Song zostanie lub zostanie przesunięty na środek pola.

2

I z czego się śmiać? Że był na meczu? Że widział swoich idoli? Może z tego, że byli tam też kibice Realu, którzy prowadzili doping?

1

Oto film z zajścia:

0

To nie był Wardęga. Teraz zobaczyłem dokładnie powtórkę.

2

Ludzie, tego jeszcze nie widziałem, żeby ani jeden gościu w kamizelce nie wbiegł po intruza... Ochronę też chyba dopiera dzięki akcji McDonald's...

0

WTF Gdzie są służby?

0

Ładna to była kontra.

0

A inny napisze: czytam stronę od 10 lat i zarejestrowałem się wczoraj, zmieńcie przepisy... I doprowadzi to do tego, że każdy będzie mógł głosować.

1

Wiem o tym :) To dopiero kompromitacja.

0

Najlepiej Patrica...
Kurczę, jeśli gość okaże się wielkim niewypałem, a na to wszystko wskazuje, to nie wiem... Słyszę o nim tak samo pierwszy raz jak o Bateffshofie pewnego użytkownika...

0

Ty się za to znasz... Nie zna się i dlatego kupuje Rakiticia i Suareza...
Śmieszne jest dla mnie gadanie jakichś dzieci, "to nie rewolucja, to nie rewolucja", bo w grze nakupują Cristianów, Kompanych i innych zawodników.

0

Chodzi mi raczej o opis tego zawodnika.

0

Douglas Pereira dos Santos, better known as Wooden Douglas (6 August 1990) is an unknown Brazilian footballer who plays for FC Barcelona as a right back.

Ludzie to sobie jaja robią...

13

Ciekawe, czy to początek końca kariery Deulofeu w Barcelonie. Jakoś moim zdaniem źle to wróży. Skoro po wypożyczeniu do Evertonu wydawało się, że jest gotowy na Barcę i będzie mocnym punktem zespołu, a okazało się, że nic się nie zmienił i idzie na kolejne wypożyczenie, to moim zdaniem źle to wygląda.

0

Media namieszały wszystkim w głowach swoimi doniesieniami znikąd o skróceniu kary do dwóch miesięcy, to teraz dzieci są zawiedzione. Ja cieszę się, że może trenować i być zaprezentowany.

0

Teraz przynajmniej jak się próbuje coś kopiować na tablecie/telefonie korzystając z deaktopowej wersji, to nie ma z tm problemu.

0

Dobrze! Po twoim jasnym zakazie Luis Enrique z pewnością nie odważy się postawić na Suareza w Gran Derbi!

1

Jaka mafia? Złagodzili karę? Złagodzili! Media namieszały wszystkim w głowach swoimi złotymi doniesieniami o dwóch miesiącach, a wszyscy ślepo w to wierzyli...

0

Nagroda UEFA, to nie Złota Piłka..,

0

A zaraz tyle ile użytkowników tyle komentarzy o decyzji będzie...

2

Z tym wypożyczeniem to dobre posunięcie. Chłopak chyba nie dorósł jeszcze do gry w pierwszej drużynie Barcelony, a szkoda, bo jego powrót razem z Alcantarą zapowiadał się bardzo fajnie.Zamiast niego, na lewej będzie mógł grywać Pedro, a na prawej, która zapewne będzie należeć do Messiego (choć na pewno nie jeden raz Messi zagra na środku) można dawać szanse Traore.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?