PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Obawiam się tylko, żeby jutro na prezentacji nie doszło do jakiegoś dziadostwa ze strony kibiców"
1
Ludzie to są jednak popieprzeni....
0
Być na takim meczu to byłaby prawdziwa gratka. To trzeba obejrzeć. Ronaldinho z pewnością będzie próbował czarować.
0
Nie zarządzasz klubową kasą, żeby wiedzieć czy nie mają takiej kwoty na kolejny transfer. @Gervinho, no tak, jeszcze Henry.
0
Czyli mogło dojść do takiej sytuacji, że Barcelona wpłaca 20 milionów jako równowartość klauzuli, Valencia mówi "nie", a wtedy Zubi: "no dobra, więc te 20 to jednak kwota klauzuli odstępnego"? :D
0
Z tego co patrzę, to on niemal na co drugim zdjęciu jest z podbitym lewym okiem.
0
tobiasson, wiem przecież, że Giuly nie był obrońcą. Napisałem ogólnie o Francuzach.
1
Tego, czy będzie jedynym nie wiemy ;)
0
No dobrze, wiem, że są tutaj tacy, którzy są starszymi kibicami i pamiętają to, ale większość z pewnością pamięta go (o ile w ogóle pamięta) z Interu.
1
Dajcie już spokój. Thuram, Abidal, Giuly. Francuzi dawali nam jakość. Nie oceniajcie go przed sezonem.
3
Śmiać mi się chce, jak widzę te wszystkie "Judasz", a kiedy Figo przechodził do Realu to nawet nie kibicowaliście jeszcze Barcelonie, a piszecie teraz Judasz, bo myślicie, że będziecie super. Dla mnie Figo to legenda i nie obchodzi mnie to, że przeszedł do Realu.
0
Tutaj też nie :)
http://s28.postimg.org/iyil50sjh/57448_14061100e1.jpg
2
Można pisać normalnie, ale nie "Mathieu debil", "Rudy dziad", "Zubi wyp." Takie coś z miejsca powinno być kasowane.I tutaj mam prośbę do Redakcji. Czy nie da się wprowadzić czegoś takiego, że automatycznie po ustalonej liczbie zgłoszeń (przykładowo 10) komentarz z miejsca będzie usuwany? 5 podobnych wpisów i z miejsca ban na tydzień. Ponieważ rozumiem, że Redakcja nie siedzi 24 na dobę na tej stronie, takie coś by się przydało.Może to i śmieszne, ale w filmie "Noc oczyszczenia" który się tutaj reklamuje, przez 12 godzin to naród ma prawo osądzania i tutaj taka czystka też może wyjść na dobre.
0
http://pl.forvo.com/word/jérémy_mathieu/
Jeżeli nie wiesz, jak wymawia się dane nazwisko, to wystarczy poszukać go na tej stronie.
4
SinMistico, Kesh, kidrauhl - proponuję zapisać sobie nicki między innymi tej gimbazy (co oni piszą to jest poniżej krytyki) i wypomnieć im w razie gdy Mathieu będzie wymiatał interwencjami lub bramkami i trzymał w rękach któryś z pucharów.
0
Te dzieci z gimbazy są tak popieprzone, że same nie wiedzą co piszą.
4
A ja wierzę w dwie wieże. Pique i Mathieu :)
2
Co by nie było, to oprócz Mathieu musimy kupić jeszcze jednego środkowego obrońcę. Teraz mamy Pique, Bartrę i właśnie Mathieu, ale to o jednego obrońcę za mało. Celowo nie liczę Mascherano.
1
Wybacz, ale po Twoim zachowaniu tego nie widać. Komentarz "Zubi ty kretynie" nie jest na poziomie kogoś, kto ukończył już naukę.
0
Oczywiście, że tak. przecież odpowiedziałem użytkownikowi PanicCry, który tego nie wyczuł :)
1
Nic dodać nic ująć. Tylko za te bluzgi możesz zostać skasowany, a po co? ;)
Kesh, kolejny, który nie przeżyje w szkole tego transferu bo gość jest rudy...
1
No tak, z tym, że to była ironia z jego strony.
2
Z ciekawości postanowiłem przerobić go trochę. Ciekawe, ilu z Was (szczególnie dzieci, które naoglądały się za dużo kwejków) wolałoby takiego Mathieu?http://s27.postimg.org/f9j774n5v/57448_14061100e1.png
0
Co Cię interesuje cena? Twoje to pieniądze? Za mniej się nie dało i koniec. I skończcie gadkę, że za 20 to Hummelsa można było kupić, bo to nieprawda!
0
Popieram to. Wczoraj napisałem coś podobnego. Większość użytkowników t serio jakieś zasmarkane dzieci, które żyją Fifą i nienawidzą Mathieu bo zawalił im sezon w grze, a jego meczu w tym sezonie nie widziały żadnego. Skoro Enrique go chce, to jakiś gówniarz powinien się zamknąć, albo skoro jest taki dobry, to spróbować swoich sił w jakimś klubie. Ale przecież nikt go nie przyjmie, bo ma 13 lat...
0
Real to, Real sro. Na razie to Real kupił gościa, który miał dobre 5 turniejowych meczów za 80 milionów. Nie mówię, że jest słaby, bo nie jest, ale ta cena to po to, by przyćmić transfer Suareza do nas.
0
Kto się śmiał? Jakaś zazdrosna gimbaza, której nie ma co brać pod uwagę...
0
A po co źródło? Wystarczy sobie zobaczyć ceny tych transferów...
1
Teraz widać, że większość to jakieś dzieci, które jak nie dostaną obrońcy pokroju Thiago Silvy jak to robią w Fifie to są zawiedzione. Jeszcze będziecie się zachwycać po jego interwencjach jaki to wspaniały transfer zrobiliśmy.
0
O rany, Cuenca znowu złapał kontuzję. To jest jakaś porażka...