0

Bo tak naprawdę, to co Cię obchodzi, co to za sytuacja?

0

Ja uważam, że Afellay powinien dostać szansę. Może być naprawdę solidnym zmiennikiem Iniesty, ponieważ Rafinha moim zdaniem będzie zmiennikiem "dziewiątki".

0

Uważam, że nasza pomoc może wyglądać tak: Busquets, Mascherano, Song(?), Rakitić, Iniesta, Roberto, Rafinha, Afellay. W razie czego, można spróbować jakiegoś transferu zimą.

0

Mówił, że dzisiaj była to jego ostatnia transmisja z Brazylii. Do usłyszenia w przyszłych meczach ;)

1

Ależ szkoda mi Neymara, Marcelo i Alvesa...

0

Skoro Jonathan został sprzedany, a Xavi odejdzie, to może Afellay z nami zostanie? Byłoby dobrze dać mu szansę. Pomocnika już raczej nie kupimy. Okienko dla nas zamknie się w kupnie jednego, dwóch obrońców.

1

Mniejszej informacji nie mogli już dać... Marca jest chyba na tym samym poziomie co administracja rm.pl

0

W temacie o Suarezie każdy admin zachowuje się jak idiota. Nie wstyd im, że cała Polska się z nich śmieje?

1

Bardzo ładnie pożegnał się Suarez.

0

Kim niby jest Varane, żeby o innych zawodnikach pisać "drugi Varane"? Żałosne...

5

Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać, by go zobaczyć na boisku. Szkoda jednak, że przyszedł kosztem Alexisa, gościa, który jako jeden z niewielu walczył, ale jeżeli będzie się dobrze czuł w Arsenalu, to ok.

3

Obiecał ojcu, że będzie grał w Barcelonie, zależało mu w każdym meczu, a oni go sprzedali. Za co dziękować?

2

Jeśli będzie tam szczęśliwy, to ja się cieszę. Szkoda, że go sprzedaliśmy...

2

Xavi byłby idealnym zmiennikiem dla Rakiticia, tylko teraz znowu szyk kapitanów by się zmienił. Wątpię że zostanie. Więc albo Xavi zostanie, albo Song będzie zmiennikiem Rakiticia, albo pożegnamy obydwu, a w ich miejsce ktoś przyjdzie. Chciałbym już widzieć oficjalną kadrę na sezon 14/15, bo teraz jest jeszcze tyle niewiadomych...

0

Fajnie by było, gdyby Alves został, a Juanem Cuadrado wzmocnilibyśmy linię pomocy. Na razie mnie pomoc nie przekonuje. Iniesta i Rakitić to jest jakość, ale Roberto? Rafinha dopiero będzie wchodził i nie wykluczone, że będzie zmiennikiem dziewiątki. Ciekawe, co z Afellayem? Może jednak zostanie? Lubię go, ale nie wiem, czy ma u nas przyszłość. Jest jeszcze inna opcja. Song zostaje i gra bliżej linii ataku, jak to robił w Arsenalu.

1

Ribery też miał w poprzednim roku wszystko i co z tego było? A poza tym wątpię, że gdyby Portugalia wygrała Mundial, to pisałbyś o złotej piłce dla Coentrao, Pepe czy Miguela Veloso.

0

Jest to Rosjanin pochodzenia izraelskiego.

0

Ale czy ktoś nadjeżdża? Po co taki wpis? Obydwu z tej dwójki lubię, jednak wolę Di Marię i Argentynę że względu na Mascherano i Messiego. Jeśli Real faktycznie chce go sprzedać, to fajnie byłoby go widzieć w Arsenalu. A jeżeli zostanie sprzedany, to jestem pewny, że przynajmniej za 30 milionów.

5

Argentyna w finale! Cudownie, coś pięknego! Oby zrewanżo

0

Genialny Romero! Coś pięknego! Ale jeszcze daleko. Lavezziego brzuch boli? :D

0

Garay może nie strzelić. Siłowo to zrobi. No i zrobił siłowo i trafił.

0

Leo pewnie w górny róg?

0

Brawo Romero! O to chodzi. Teraz niech strzelają.

0

Może Mascherano mówi Romero, jak Kuyt będzie strzelał? :)

0

A więc karne. Kurczę, żeby tylko wszystko strzelali, a może Romero coś obroni.Messi pewnie 2-3 będzie strzelał.

1

Co za amatorka w tej Argentynie...

0

Co za amator. Co za pajac. Jak można zmarnować coś takiego?

5

Ale tak naprawdę, to Mascherano powinien być naszym pierwszym kapitanem. Może nie jest wychowankiem, ale on potrafi wstrząsnąć zespołem, a opaska sprawiłaby jego większą pewność siebie i respekt u kolegów na boisku.

0

Oby to ciśnięcie przełożyło się na strzelenie bramki przez Argentynę.

2

Oby szefunio w przyszłym sezonie pełnił pierwszoplanową rolę na pozycji defensywnego pomocnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?