0

Jeżeli oddadzą Alexisa, to idiotyzm. Mieć Sùareza fajna sprawa, a Alexis zrekompensuje jego stratę Liverpoolowi.

1

Ten Bośniak chyba jest jakiś psychiczny. Kolejne ostre wejście i kolejne słowa w kierunku rywala...

2

Dokładnie, dlaczego? Był bohaterem dnia wczorajszego więc zasłużenie jest na zdjęciu. Jutro będzie ktoś inny, możliwe, że Ayew, Klose albo Messi.

0

Ja też uważam że Messi będzie.

1

Po drugiej z pewnością znajdą się Ochoa, Alexis i Suarez.

6

To nie Niemcy byli dzisiaj słabi. To Ghana była niesamowita.

0

Było widać właśnie jak się spięli jako gospodarz ME. Zero. Jestem przekonany, że gdybyśmy byli na tym Mundialu, nie dalibyśmy rady ŻADNEJ z tych reprezentacji.

0

A więc wygląda na to, że w ostatnim meczu musi paść wynik 2:1 :)

0

Teraz Portugalia - USA niech wygra Portugalia. Wtedy Ghana 1, Portugalia 3, Niemcy 4, USA 3. Następnie niech Ghana wygra z Portugalią, a USA przegra z Niemcami i mamy awans Ghany, czego im życzę.

5

Szkoda, że od poniedziałku będą leciały 2 mecze o tej samej godzinie.

0

Za wcześnie się pochwaliłeś :)

1

To jeszcze dwie dla Niemiec poproszę, to 2 punkty wpadną :)
Jednocześnie chcę, by Ghana wyszła w tej grupy.

0

A przed Mundialem uważałem, że Ghana będzie dobrze się prezentowała. Pierwszym meczem popsuli mi tę opinię,ale teraz odzyskują formę.

0

To jest własnie to. On może nie istnieć 90 minut, ale przychodzi 91 i decyduje o losach spotkania. To jest Messi.

0

Głupota i nic więcej. 5 minut przed meczem miałem 2:1 dla Ekwadoru i zmieniłem na 2:1 dla Hondurasu... Już nigdy nie zmienię swojego pierwszego typu. Miałbym za dzisiaj 4 punkty, bo 1 na 3 wyniki 2:1/1:2 by wszedł, a tak jest tylko 1...

1

Nie zauważyłem różnicy. To ta późna pora.

0

Jacek Gmoch i jego nowoczesne analizy. Ależ dostał zabawki do dyspozycji.

1

Pięknie będzie jak Honduras to zwycięży. Byłoby super, gdyby wyszli z grupy śladem Kostaryki.

0

Ale szkoda....

0

Brawo Honduras! Jak się cieszę, że zmieniłem wynik!

1

A Djemba Djemba? :)

10

Imiennik Antonio Valencii, Eder Valencia. Rzeczywiście....

1

Chyba jednak postawię na Honduras....

3

Mundial to coś pięknego. Szczególnie w takich krajach jak RPA czy Brazylia. Fajny dokument na TVP był teraz.

1

Trzeba zadowolić się jednym punktem. Oby w meczu Ekwadoru było 2:1

2

Haha, pokazują już trenerów, a tu gol :D A jednak nieuznany.

0

Niech strzelą jeszcze 3, to będą 2 punkty za różnicę bramek i wygraną Francji ;)

0

Valbuena jest 2 cm niższy od Messiego.

1

I po wyniku. Eh ten malutki Valbuena...

0

Brawo Diego! Świetnie wyczuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?