PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli oddadzą Alexisa, to idiotyzm. Mieć Sùareza fajna sprawa, a Alexis zrekompensuje jego stratę Liverpoolowi.
1
Ten Bośniak chyba jest jakiś psychiczny. Kolejne ostre wejście i kolejne słowa w kierunku rywala...
2
Dokładnie, dlaczego? Był bohaterem dnia wczorajszego więc zasłużenie jest na zdjęciu. Jutro będzie ktoś inny, możliwe, że Ayew, Klose albo Messi.
0
Ja też uważam że Messi będzie.
1
Po drugiej z pewnością znajdą się Ochoa, Alexis i Suarez.
6
To nie Niemcy byli dzisiaj słabi. To Ghana była niesamowita.
0
Było widać właśnie jak się spięli jako gospodarz ME. Zero. Jestem przekonany, że gdybyśmy byli na tym Mundialu, nie dalibyśmy rady ŻADNEJ z tych reprezentacji.
0
A więc wygląda na to, że w ostatnim meczu musi paść wynik 2:1 :)
0
Teraz Portugalia - USA niech wygra Portugalia. Wtedy Ghana 1, Portugalia 3, Niemcy 4, USA 3. Następnie niech Ghana wygra z Portugalią, a USA przegra z Niemcami i mamy awans Ghany, czego im życzę.
5
Szkoda, że od poniedziałku będą leciały 2 mecze o tej samej godzinie.
0
Za wcześnie się pochwaliłeś :)
1
To jeszcze dwie dla Niemiec poproszę, to 2 punkty wpadną :)
Jednocześnie chcę, by Ghana wyszła w tej grupy.
0
A przed Mundialem uważałem, że Ghana będzie dobrze się prezentowała. Pierwszym meczem popsuli mi tę opinię,ale teraz odzyskują formę.
0
To jest własnie to. On może nie istnieć 90 minut, ale przychodzi 91 i decyduje o losach spotkania. To jest Messi.
0
Głupota i nic więcej. 5 minut przed meczem miałem 2:1 dla Ekwadoru i zmieniłem na 2:1 dla Hondurasu... Już nigdy nie zmienię swojego pierwszego typu. Miałbym za dzisiaj 4 punkty, bo 1 na 3 wyniki 2:1/1:2 by wszedł, a tak jest tylko 1...
1
Nie zauważyłem różnicy. To ta późna pora.
0
Jacek Gmoch i jego nowoczesne analizy. Ależ dostał zabawki do dyspozycji.
1
Pięknie będzie jak Honduras to zwycięży. Byłoby super, gdyby wyszli z grupy śladem Kostaryki.
0
Ale szkoda....
0
Brawo Honduras! Jak się cieszę, że zmieniłem wynik!
1
A Djemba Djemba? :)
10
Imiennik Antonio Valencii, Eder Valencia. Rzeczywiście....
1
Chyba jednak postawię na Honduras....
3
Mundial to coś pięknego. Szczególnie w takich krajach jak RPA czy Brazylia. Fajny dokument na TVP był teraz.
1
Trzeba zadowolić się jednym punktem. Oby w meczu Ekwadoru było 2:1
2
Haha, pokazują już trenerów, a tu gol :D A jednak nieuznany.
0
Niech strzelą jeszcze 3, to będą 2 punkty za różnicę bramek i wygraną Francji ;)
0
Valbuena jest 2 cm niższy od Messiego.
1
I po wyniku. Eh ten malutki Valbuena...
0
Brawo Diego! Świetnie wyczuł.