0

Tiki-taka to anty-futbol? Dobrze się czujesz?

0

O rany, co się dzieje. Szkoda mi Casillasa. Ciekawe, czy teraz kibice Realu się tak śmieją z Valdesa...

0

W drugiej połowie zapewne wejdą Fabregas, Pedro i Villa/Torres

0

Albo chociaż te nieszczęsne wuwuzele. Słychać tylko jakiegoś trębacza.

0

Ależ Xavi i Iniesta są genialni dzisiaj.

0

Ale to przecież nie zależy od trenera, czy zawodnik w sekundę zdecyduje się na strzał zza pola karnego.

9

Nie poznaję tych zawodników... Barcelona ich chyba ogranicza.
Strzały z daleka, szybkie odważne podania...

0

Super by było, gdyby Song u nas został. Prawie 3000 graczy. I jak tu być w pierwszej trójce? :)

0

Mi też, a co najlepsze, miałem 3-1 i zmieniłem na 2-1...

0

świetnie grają Oscar z Paulinho, Neymar też. Szkoda mi trochę Marcelo za tego samobója. Rakitić nie ma pełno roboty dzisiaj z Neymarem.

0

Słuchając studia, boję się o to, co usłyszymy w trakcie meczu...

4

Konflikt Neymara z Messim, TVP, błagam...

0

Przepraszam, że pytam, ale czy do udziału w lidze typerów na Mundial trzeba mieć 18 lat i nadesłać skan dowodu, czy coś takiego?

0

Źle myślisz. Do Arsenalu poszłaby połowa kwoty różnicy od bodajże 33 mln. Czyli Gdyby zapłacili nam 40mln, to wtedy do Arsenalu poszłyby dwa miliony.

0

Szkoda, że odszedł. Oto jego wypowiedź:

Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim w Barcelonie, spędziłem tam trzy wspaniałe sezony. To klub mojego dzieciństwa, zawsze byłem dumny z tego, że mogłem reprezentować te barwy. To coś niezwykłego mieć szansę występować w takiej drużynie.
Czułem jednak, że mam niedokończone rachunki w Premier League, więc przyszedł czas na mój powrót. Bardzo mocno przeanalizowałem wszystkie oferty i ta złożona przez Chelsea wydała mi się najciekawsza. Odpowiada mi ona ze względu na ambicje tego klubu. Mają niesamowity skład oraz fantastycznego trenera, jestem wdzięczny za możliwość gry w takim zespole i nie mogę doczekać się pierwszego meczu - zakończył nowy nabytek The Blues.

0

A my nie musimy przystawać na ich śmieszne propozycje. Co za problem? Czy to oni dyktują warunki? Jakby zarząd był mądry, to zaśpiewaliby przynajmniej 45.
Transfer Cesca to chory pomysł.

0

Podobny do Pinto :)

1

Naprawdę Gündogan tak teraz wygląda? Czeka go ciężki powrót.

0

Moim zdaniem ciekawy byłby powrót Eto'o. Myślę, że na atak poszukają jakiejś tańszej opcji niż Agüero, który nie jest zbyt wysoki, a potrzebujemy gracza dość wysokiego. Ciekawe, jak sprawdził by się Higuain.

1

Dla mnie to jest śmieszne, że chcemy wzmacniać obronę dwudziestolatkiem.
Równie dobrze można stawiać na Bartrę i wziąć kogoś z Barçy B.
Podoba mi się natomiast pomysł z Piszczkiem i Rakiticiem.
Chciałbym, by Fàbregas został.

0

Pamiętasz może, co mówił Eto'o o Chelsea? :)

2

Do wyznaczania linii muru zawodników.

0

Możemy być spokojni. Zubi wywalczy satysfakcjonującą cenę. Szkoda tylko, że nie dla nas. A tak serio, to szkoda jeśli Cesc odejdzie. Powinien odgrywać ważniejszą rolę.

0

Mi się to podoba. Chciałbym powrotu Eto'o. Jego stosunki z Songiem już się chyba ociepliły.

0

Ciekawe, czy między nimi jest jeszcze konflikt.
Cieszynka Eto'o to wyraźny pstryczek w nos w kierunku Mourinho.

0

Świetna informacja. Jefecito zasługuje nawet, by być którymś z kapitanów w Barcelonie.

0

Oby to nie była prawda. Tacy zawodnicy jak Adriano, czy Mascherano powinni zostać.

1

Właśnie pokazujecie swoją inteligencję ;)

Skoro taki klub jak Barcelona proponuje powiedzmy 40 mln, to jasne jest, że nie będą chcieli za niego 100 mln jeśli chcą go sprzedać, bo nikt nie jest taki głupi...

0

Czy Wy naprawdę nic nie rozumiecie? Nie rozumiecie tego, że nawet gdyby Barcelona dała 90 mln, to oni i tak chcieli by lepszą ofertę? Barcelona daje najpierw 38 mln, a wtedy City zażąda np. 45, które Barcelona będzie w stanie zapłacić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?