PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tiki-taka to anty-futbol? Dobrze się czujesz?
0
O rany, co się dzieje. Szkoda mi Casillasa. Ciekawe, czy teraz kibice Realu się tak śmieją z Valdesa...
0
W drugiej połowie zapewne wejdą Fabregas, Pedro i Villa/Torres
0
Albo chociaż te nieszczęsne wuwuzele. Słychać tylko jakiegoś trębacza.
0
Ależ Xavi i Iniesta są genialni dzisiaj.
0
Ale to przecież nie zależy od trenera, czy zawodnik w sekundę zdecyduje się na strzał zza pola karnego.
9
Nie poznaję tych zawodników... Barcelona ich chyba ogranicza.
Strzały z daleka, szybkie odważne podania...
0
Super by było, gdyby Song u nas został. Prawie 3000 graczy. I jak tu być w pierwszej trójce? :)
0
Mi też, a co najlepsze, miałem 3-1 i zmieniłem na 2-1...
0
świetnie grają Oscar z Paulinho, Neymar też. Szkoda mi trochę Marcelo za tego samobója. Rakitić nie ma pełno roboty dzisiaj z Neymarem.
0
Słuchając studia, boję się o to, co usłyszymy w trakcie meczu...
4
Konflikt Neymara z Messim, TVP, błagam...
0
Przepraszam, że pytam, ale czy do udziału w lidze typerów na Mundial trzeba mieć 18 lat i nadesłać skan dowodu, czy coś takiego?
0
Źle myślisz. Do Arsenalu poszłaby połowa kwoty różnicy od bodajże 33 mln. Czyli Gdyby zapłacili nam 40mln, to wtedy do Arsenalu poszłyby dwa miliony.
0
Szkoda, że odszedł. Oto jego wypowiedź:
Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim w Barcelonie, spędziłem tam trzy wspaniałe sezony. To klub mojego dzieciństwa, zawsze byłem dumny z tego, że mogłem reprezentować te barwy. To coś niezwykłego mieć szansę występować w takiej drużynie.
Czułem jednak, że mam niedokończone rachunki w Premier League, więc przyszedł czas na mój powrót. Bardzo mocno przeanalizowałem wszystkie oferty i ta złożona przez Chelsea wydała mi się najciekawsza. Odpowiada mi ona ze względu na ambicje tego klubu. Mają niesamowity skład oraz fantastycznego trenera, jestem wdzięczny za możliwość gry w takim zespole i nie mogę doczekać się pierwszego meczu - zakończył nowy nabytek The Blues.
0
https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-0/c0.134.960.693/s600x600/10371715_691071210964175_6615176154966296447_n.jpg
Między Eto'o i Songiem jest już chyba wszystko w porządku.
0
A my nie musimy przystawać na ich śmieszne propozycje. Co za problem? Czy to oni dyktują warunki? Jakby zarząd był mądry, to zaśpiewaliby przynajmniej 45.
Transfer Cesca to chory pomysł.
0
Podobny do Pinto :)
1
Naprawdę Gündogan tak teraz wygląda? Czeka go ciężki powrót.
0
Moim zdaniem ciekawy byłby powrót Eto'o. Myślę, że na atak poszukają jakiejś tańszej opcji niż Agüero, który nie jest zbyt wysoki, a potrzebujemy gracza dość wysokiego. Ciekawe, jak sprawdził by się Higuain.
1
Dla mnie to jest śmieszne, że chcemy wzmacniać obronę dwudziestolatkiem.
Równie dobrze można stawiać na Bartrę i wziąć kogoś z Barçy B.
Podoba mi się natomiast pomysł z Piszczkiem i Rakiticiem.
Chciałbym, by Fàbregas został.
0
Pamiętasz może, co mówił Eto'o o Chelsea? :)
2
Do wyznaczania linii muru zawodników.
0
Możemy być spokojni. Zubi wywalczy satysfakcjonującą cenę. Szkoda tylko, że nie dla nas. A tak serio, to szkoda jeśli Cesc odejdzie. Powinien odgrywać ważniejszą rolę.
0
Mi się to podoba. Chciałbym powrotu Eto'o. Jego stosunki z Songiem już się chyba ociepliły.
0
Ciekawe, czy między nimi jest jeszcze konflikt.
Cieszynka Eto'o to wyraźny pstryczek w nos w kierunku Mourinho.
0
Świetna informacja. Jefecito zasługuje nawet, by być którymś z kapitanów w Barcelonie.
0
Oby to nie była prawda. Tacy zawodnicy jak Adriano, czy Mascherano powinni zostać.
1
Właśnie pokazujecie swoją inteligencję ;)
Skoro taki klub jak Barcelona proponuje powiedzmy 40 mln, to jasne jest, że nie będą chcieli za niego 100 mln jeśli chcą go sprzedać, bo nikt nie jest taki głupi...
0
Czy Wy naprawdę nic nie rozumiecie? Nie rozumiecie tego, że nawet gdyby Barcelona dała 90 mln, to oni i tak chcieli by lepszą ofertę? Barcelona daje najpierw 38 mln, a wtedy City zażąda np. 45, które Barcelona będzie w stanie zapłacić...