PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam, że pytam, ale czy do udziału w lidze typerów na Mundial trzeba mieć 18 lat i nadesłać skan dowodu, czy coś takiego?
0
Źle myślisz. Do Arsenalu poszłaby połowa kwoty różnicy od bodajże 33 mln. Czyli Gdyby zapłacili nam 40mln, to wtedy do Arsenalu poszłyby dwa miliony.
0
Szkoda, że odszedł. Oto jego wypowiedź:
Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim w Barcelonie, spędziłem tam trzy wspaniałe sezony. To klub mojego dzieciństwa, zawsze byłem dumny z tego, że mogłem reprezentować te barwy. To coś niezwykłego mieć szansę występować w takiej drużynie.
Czułem jednak, że mam niedokończone rachunki w Premier League, więc przyszedł czas na mój powrót. Bardzo mocno przeanalizowałem wszystkie oferty i ta złożona przez Chelsea wydała mi się najciekawsza. Odpowiada mi ona ze względu na ambicje tego klubu. Mają niesamowity skład oraz fantastycznego trenera, jestem wdzięczny za możliwość gry w takim zespole i nie mogę doczekać się pierwszego meczu - zakończył nowy nabytek The Blues.
0
https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-0/c0.134.960.693/s600x600/10371715_691071210964175_6615176154966296447_n.jpg
Między Eto'o i Songiem jest już chyba wszystko w porządku.
0
A my nie musimy przystawać na ich śmieszne propozycje. Co za problem? Czy to oni dyktują warunki? Jakby zarząd był mądry, to zaśpiewaliby przynajmniej 45.
Transfer Cesca to chory pomysł.
0
Podobny do Pinto :)
1
Naprawdę Gündogan tak teraz wygląda? Czeka go ciężki powrót.
0
Moim zdaniem ciekawy byłby powrót Eto'o. Myślę, że na atak poszukają jakiejś tańszej opcji niż Agüero, który nie jest zbyt wysoki, a potrzebujemy gracza dość wysokiego. Ciekawe, jak sprawdził by się Higuain.
1
Dla mnie to jest śmieszne, że chcemy wzmacniać obronę dwudziestolatkiem.
Równie dobrze można stawiać na Bartrę i wziąć kogoś z Barçy B.
Podoba mi się natomiast pomysł z Piszczkiem i Rakiticiem.
Chciałbym, by Fàbregas został.
0
Pamiętasz może, co mówił Eto'o o Chelsea? :)
2
Do wyznaczania linii muru zawodników.
0
Możemy być spokojni. Zubi wywalczy satysfakcjonującą cenę. Szkoda tylko, że nie dla nas. A tak serio, to szkoda jeśli Cesc odejdzie. Powinien odgrywać ważniejszą rolę.
0
Mi się to podoba. Chciałbym powrotu Eto'o. Jego stosunki z Songiem już się chyba ociepliły.
0
Ciekawe, czy między nimi jest jeszcze konflikt.
Cieszynka Eto'o to wyraźny pstryczek w nos w kierunku Mourinho.
0
Świetna informacja. Jefecito zasługuje nawet, by być którymś z kapitanów w Barcelonie.
0
Oby to nie była prawda. Tacy zawodnicy jak Adriano, czy Mascherano powinni zostać.
1
Właśnie pokazujecie swoją inteligencję ;)
Skoro taki klub jak Barcelona proponuje powiedzmy 40 mln, to jasne jest, że nie będą chcieli za niego 100 mln jeśli chcą go sprzedać, bo nikt nie jest taki głupi...
0
Czy Wy naprawdę nic nie rozumiecie? Nie rozumiecie tego, że nawet gdyby Barcelona dała 90 mln, to oni i tak chcieli by lepszą ofertę? Barcelona daje najpierw 38 mln, a wtedy City zażąda np. 45, które Barcelona będzie w stanie zapłacić...
1
Życzę mu powodzenia. Niech znajdzie dobry klub i ułoży go po swojej myśli. Ciekawe, czy wróci do Europy, czy obejmie stery w Boca Juniors, a może będzie selekcjonerem Argentyny, jeśli Sabelli nie wyjdzie Mundial?
0
"Czy ktoś na przyszły sezon widzi Jefecito na środku obrony? Miejmy nadzieję, że nie Luis Enrique."Serio? Chcecie by ktoś, kto równie dobrze mógłby być u nas kapitanem został sprzedany? Chyba, że chodzi o to, żeby grał na innej pozycji.
0
Wygląda na to, że z Adidas. https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1463900_10153416565385551_1869083107_n.jpg
0
Nie zgadzam się co do sprzedaży Alexisa i Cesca. To głupota. Aleva zawsze lubiłem, ale jego czas w Barcy chyba dobiega końca, natomiast ten ruch transferowy Alves 20mln za Marquinhosa to śmiech na sali. Kupujemy kogoś, kto cały czas siedzi na ławce, do tego nie wygląda na silnego. Potrzebujemy kogoś doświadczonego, bo równie dobrze moglismy ściągnąć Bagnacka, czy Sergi Gomeza, albo z powrotem Fontasa i wstawić Bartrę do pierwszego składu.
0
Zwłaszcza, że pisze się Alderweireld...
8
Ronaldo bohaterem, śmieszne....
0
Mam to samo. Piłkarzem jest genialnym, nie ma co, ale jego imidż...
0
Wyluzujcie ludzie, nas nie powinny obchodzić ich tytuły
0
Do dupy, normalka...
0
Diego Simalone, Simaone, Moratta... Lubię Szpaka, al;e jego błędy to porażka...
0
Obydwaj są Asturyjczykami przede wszystkim.
0
Mam to samo, ale wygląda na to, że się nie zmieni. Wystarczy spojrzeć na czcionkę z getr.