PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja postawię na Włochów. Anglicy jakoś mnie nie przekonują, chociaż patrząc na Wilshere'a, Sturridge'a, Rooney'a, Sterlinga to zastanawiam się nad wynikiem.
3
"...To tajemnica Mundialu..."
To jest właśnie piękno futbolu i wielkich imprez, gdzie każdy może wygrać z każdym.
5
Ktoś tu chyba wygra dwie dychy :)
0
Szczerze mówiąc, to pierwszy raz o nim słyszę, ale widać, że może być z niego dobry piłkarz. Odważnie strzela z dystansu.
0
W 2006 wygraliśmy z Kostaryką w fazie grupowej ;)
3
Swoją drogą, to podoba mi się ten duet komentatorów.
0
Kostaryka czarnym koniem turnieju?
1
No i typ popsuty. Kostaryka super gra dzisiaj.
0
Ależ komentator był w niebiosach po tym strzale.
1
I to jest niby taki dobry news?
0
Zazwyczaj na początku wielkich turniejów sędziowie nie chcą dyktować karnych, mimo że są do tego sytuacje. Tak było np. na MŚ 2010, ale w tym roku jest jak widać odwrotnie.
0
Na Canal+ byłby o wiele lepszy poziom jednak zgadzam się z tym co napisałeś. Nie wszyscy muszą mieć Canal+.
0
"Dżejms" Rodriguez. Na C komentator mówił, że jego imię czyta się "Hames". Dobrze zagrała Kolumbia, a teraz czas na Urugwaj. Właśnie pokazują sytuację, kiedy Suarez uratował Urugwaj 4 lata temu.
1
Dawałem 2:1, widzę, że sporo osób typowało 2:0, to chociaż z tego 3:0 się cieszę ;)
0
Mi było wczoraj szkoda Casillasa i w czwartek Marcelo za tego samobója. Casillas dużo sytuacji stuprocentowych wczoraj wybronił i faktycznie mogło być 8:1.
0
Brawo Alexis. Na razie nasi wymiatają. Ze zniecierpliwieniem czekam na mecz Argentyny.
0
To nazywasz anty-futbolem? To jest tiki-taka. To, co było kilka lat temu. To co jest teraz nie nazywa się tiki-taką.
0
Rany boskie, co to było?!
0
Tiki-taka to anty-futbol? Dobrze się czujesz?
0
O rany, co się dzieje. Szkoda mi Casillasa. Ciekawe, czy teraz kibice Realu się tak śmieją z Valdesa...
0
W drugiej połowie zapewne wejdą Fabregas, Pedro i Villa/Torres
0
Albo chociaż te nieszczęsne wuwuzele. Słychać tylko jakiegoś trębacza.
0
Ależ Xavi i Iniesta są genialni dzisiaj.
0
Ale to przecież nie zależy od trenera, czy zawodnik w sekundę zdecyduje się na strzał zza pola karnego.
9
Nie poznaję tych zawodników... Barcelona ich chyba ogranicza.
Strzały z daleka, szybkie odważne podania...
0
Super by było, gdyby Song u nas został. Prawie 3000 graczy. I jak tu być w pierwszej trójce? :)
0
Mi też, a co najlepsze, miałem 3-1 i zmieniłem na 2-1...
0
świetnie grają Oscar z Paulinho, Neymar też. Szkoda mi trochę Marcelo za tego samobója. Rakitić nie ma pełno roboty dzisiaj z Neymarem.
0
Słuchając studia, boję się o to, co usłyszymy w trakcie meczu...
4
Konflikt Neymara z Messim, TVP, błagam...