0

Ja postawię na Włochów. Anglicy jakoś mnie nie przekonują, chociaż patrząc na Wilshere'a, Sturridge'a, Rooney'a, Sterlinga to zastanawiam się nad wynikiem.

3

"...To tajemnica Mundialu..."
To jest właśnie piękno futbolu i wielkich imprez, gdzie każdy może wygrać z każdym.

5

Ktoś tu chyba wygra dwie dychy :)

0

Szczerze mówiąc, to pierwszy raz o nim słyszę, ale widać, że może być z niego dobry piłkarz. Odważnie strzela z dystansu.

0

W 2006 wygraliśmy z Kostaryką w fazie grupowej ;)

3

Swoją drogą, to podoba mi się ten duet komentatorów.

0

Kostaryka czarnym koniem turnieju?

1

No i typ popsuty. Kostaryka super gra dzisiaj.

0

Ależ komentator był w niebiosach po tym strzale.

1

I to jest niby taki dobry news?

0

Zazwyczaj na początku wielkich turniejów sędziowie nie chcą dyktować karnych, mimo że są do tego sytuacje. Tak było np. na MŚ 2010, ale w tym roku jest jak widać odwrotnie.

0

Na Canal+ byłby o wiele lepszy poziom jednak zgadzam się z tym co napisałeś. Nie wszyscy muszą mieć Canal+.

0

"Dżejms" Rodriguez. Na C komentator mówił, że jego imię czyta się "Hames". Dobrze zagrała Kolumbia, a teraz czas na Urugwaj. Właśnie pokazują sytuację, kiedy Suarez uratował Urugwaj 4 lata temu.

1

Dawałem 2:1, widzę, że sporo osób typowało 2:0, to chociaż z tego 3:0 się cieszę ;)

0

Mi było wczoraj szkoda Casillasa i w czwartek Marcelo za tego samobója. Casillas dużo sytuacji stuprocentowych wczoraj wybronił i faktycznie mogło być 8:1.

0

Brawo Alexis. Na razie nasi wymiatają. Ze zniecierpliwieniem czekam na mecz Argentyny.

0


To nazywasz anty-futbolem? To jest tiki-taka. To, co było kilka lat temu. To co jest teraz nie nazywa się tiki-taką.

0

Rany boskie, co to było?!

0

Tiki-taka to anty-futbol? Dobrze się czujesz?

0

O rany, co się dzieje. Szkoda mi Casillasa. Ciekawe, czy teraz kibice Realu się tak śmieją z Valdesa...

0

W drugiej połowie zapewne wejdą Fabregas, Pedro i Villa/Torres

0

Albo chociaż te nieszczęsne wuwuzele. Słychać tylko jakiegoś trębacza.

0

Ależ Xavi i Iniesta są genialni dzisiaj.

0

Ale to przecież nie zależy od trenera, czy zawodnik w sekundę zdecyduje się na strzał zza pola karnego.

9

Nie poznaję tych zawodników... Barcelona ich chyba ogranicza.
Strzały z daleka, szybkie odważne podania...

0

Super by było, gdyby Song u nas został. Prawie 3000 graczy. I jak tu być w pierwszej trójce? :)

0

Mi też, a co najlepsze, miałem 3-1 i zmieniłem na 2-1...

0

świetnie grają Oscar z Paulinho, Neymar też. Szkoda mi trochę Marcelo za tego samobója. Rakitić nie ma pełno roboty dzisiaj z Neymarem.

0

Słuchając studia, boję się o to, co usłyszymy w trakcie meczu...

4

Konflikt Neymara z Messim, TVP, błagam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?