0

"De Brajn" jak najbardziej. Brakuje tylko 'e' na końcu.

poprawniehttp://pl.forvo.com/word/toby_alderweireld/"Felani" też dobrze. Można wymawiać Felaini i Felani. http://pl.forvo.com/search/fellaini/all/

6

Ośmieszacie się w tym momencie. Uważacie, że "Azar" to zła wymowa? No to proszę:
http://pl.forvo.com/word/eden_hazard/

1

A co powiesz na to, że to prawidłowa wymowa?

1

Można mylić się w wymowie, ale nie można na Paulinho mówić Paulista.

0

Moja odpowiedź dotyczy posta YoungDaddy'iego.

0

De Brajne, czy raczej powinno czytać się w stylu: De Bryjn? Macearno, czy Maszerano? Ależ dylematy Szpakowskiego.

0

Szkoda, że Alexis ma odejść. Już wolałbym, by w transakcję Suareza włączyć Pedro, albo sprowadzić Higuaina, ale Napoli przesadza z jego ceną...

1

A Ty dalej typujesz samobóje piłkarzy Realu? To żałosne...

0

Jak Ci nudno, to wejdź sobie na kwejk lub inne tego typu strony. To jest największy polski portal o FC Barcelonie i jak się domyślam, nie może pozwolić sobie na takiego pajaca jakim był Miki_Messi2001

1

Szkoda, że zbanowali tego pajaca? Pomyśl, czy to fajnie, że kompromitował tę stronę za każdym razem? Ja się cieszę, że dostał bana.

4

Prawda jest taka, że tylko idiota i psychol może nazwać Messiego, czy Ronaldo, cieńkim, lalusiem, żelusiem, sterydem, karakanem, słabiakiem i umniejszać im zasług pisząc, że z karnego to nie gol itp. i tego należy się trzymać.

Nie piszę o normalnej krytyce, ale o ciągłym wrednym wyzywaniu na złość, bo jest się ślepo zapatrzonym w jeden punkt.

2

Skąd masz pewność, że to radio typu MD, czy Fakt? Dlaczego wszyscy próbujecie udawać znawców zagranicznych gazet, a prawda jest taka, że nic nie wiecie, a pisząc teksty typu MD i wszystko jasne uważacie się za ekspertów.

0

Dlaczego dzielisz Argentynę na Messiego i resztę? Oni mają być drużyną. Beznadziejny mecz Messiego? Jechanie po nim ostatnio zrobiło się modne, co? Kiedy mu źle idzie, a chyba każdy by chciał, żeby mu szło na boisku tak dobrze, jak dla Messiego jest źle to wszyscy po nim jadą. Wygrał mecz? Wygrał. Jest liderem tej drużyny i to widać.

Słowa Alvesa, w których powiedział, że jeżeli kibice nie są z nimi kiedy jest źle, nie mają prawa być z nimi kiedy wygrywają są idealne.

0

Jestem jednak za pozostaniem Alvesa na Camp Nou. Może ogarnie się po mistrzostwach. Rywalizacja z Cuadrado pomoże mu w tym, bo poprzeczka jest wysoko. Tylko co z Montoyą? Nie możemy stracić połowy wychowanków.

Podsumowując. Mamy już ter Stegena, Rakiticia, pewny jest Bravo, teraz Cuadrado.
Potrzebujemy jeszcze obrońcy lub dwóch w przypadku odejścia Songa, którego zastępowałby Mascherano i napastnika, którym może być Suárez, lecz nie jest to pewne.

0

Po Argentynie nie było widać, że to jest drużyna. Każdy chciał tam sam zdobyć gola i tylko Messiemu się to udało. Gol piękny.

0

Jeżeli oddadzą Alexisa, to idiotyzm. Mieć Sùareza fajna sprawa, a Alexis zrekompensuje jego stratę Liverpoolowi.

1

Ten Bośniak chyba jest jakiś psychiczny. Kolejne ostre wejście i kolejne słowa w kierunku rywala...

2

Dokładnie, dlaczego? Był bohaterem dnia wczorajszego więc zasłużenie jest na zdjęciu. Jutro będzie ktoś inny, możliwe, że Ayew, Klose albo Messi.

0

Ja też uważam że Messi będzie.

1

Po drugiej z pewnością znajdą się Ochoa, Alexis i Suarez.

6

To nie Niemcy byli dzisiaj słabi. To Ghana była niesamowita.

0

Było widać właśnie jak się spięli jako gospodarz ME. Zero. Jestem przekonany, że gdybyśmy byli na tym Mundialu, nie dalibyśmy rady ŻADNEJ z tych reprezentacji.

0

A więc wygląda na to, że w ostatnim meczu musi paść wynik 2:1 :)

0

Teraz Portugalia - USA niech wygra Portugalia. Wtedy Ghana 1, Portugalia 3, Niemcy 4, USA 3. Następnie niech Ghana wygra z Portugalią, a USA przegra z Niemcami i mamy awans Ghany, czego im życzę.

5

Szkoda, że od poniedziałku będą leciały 2 mecze o tej samej godzinie.

0

Za wcześnie się pochwaliłeś :)

1

To jeszcze dwie dla Niemiec poproszę, to 2 punkty wpadną :)
Jednocześnie chcę, by Ghana wyszła w tej grupy.

0

A przed Mundialem uważałem, że Ghana będzie dobrze się prezentowała. Pierwszym meczem popsuli mi tę opinię,ale teraz odzyskują formę.

0

To jest własnie to. On może nie istnieć 90 minut, ale przychodzi 91 i decyduje o losach spotkania. To jest Messi.

0

Głupota i nic więcej. 5 minut przed meczem miałem 2:1 dla Ekwadoru i zmieniłem na 2:1 dla Hondurasu... Już nigdy nie zmienię swojego pierwszego typu. Miałbym za dzisiaj 4 punkty, bo 1 na 3 wyniki 2:1/1:2 by wszedł, a tak jest tylko 1...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?