PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Możemy stracić 3 gole, ale strzelimy 4 :)
A tak na poważnie, to właśnie defensywa powinna być priorytetem po transferach bramkarzy i Rakiticia. Mam nadzieję, że kupimy obrońcę klasowego, przynajmniej na kilka lat. Marquinhos jest moim zdaniem za młody, a nie o to chodzi, lepiej w takim razie stawiać na Bartrę. Obecnie potrzebujemy obrońcy doświadczonego, jakim jest Mathieu, jednak nie wiem, czy jest on na pierwszy skład Barcelony.
Nie mam nic przeciwko transferowi Suareza, ale nie za cenę odejścia Sancheza.
Ciekawi mnie, jak to będzie z transferem prawego obrońcy, czy Dani zostanie....
0
Fajnie by było, gdyby po naciśnięciu "zgłoś" pojawiło się okienko, w którym można by było napisać powód zgłoszenia. Byłoby łatwiej dla administracji.
0
Wygląda to ładnie, jednak Aurier już raczej w Arsenalu, a bliżej jest Cuadrado. Alves chyba jednak u nas zostanie, ale dostanie konkurencję. Środek pola fajny. Z atakiem nie do końca wiadomo. Fajnie, gdyby Sánchez został.Na bramce równie dobrze może być Bravo. Drugi obrońca to też jeszcze niewiadoma.
0
Zdziwiło mnie trochę, że Afellay nie zagrał nawet w meczu o Puchar Katalonii.
0
Nie wiem ile masz lat, ale te ciągłe :D nie wróży na zbyt dużo. Dzieciaczkiem, a tym bardziej gombusem nie jestem. Teraz możesz się tłumaczyć, że napisałeś "muzgi" specjalnie. Nie mogę traktować Cię poważnie, skoro po normalnym komentarzu, gdzie bronię trochę Cristiano, Ty piszesz "Ironia? xD", tak jakby nie można napisać nic w obronie Ronaldo, bo jest się kibicem/fanem Barcelony.
0
Przemyśl swoją ortografię kibicu Machesteru City "czasami tak, czasami nie"Poza tym, czy każde dobre słowo o Cristiano musi być tu uznawane za ironię i być krytykowane?
0
Nie, to nie jest ironia. Matka chroni dziecko, ale jednocześnie szkodzi wizerunkowi Cristiano. Między sobą wiedzą jaka jest prawda, ale w mediach to Cristiano traci na wizerunku.
0
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to kłamstwo. Co jeśli matka nie mówi prawdy z jakiegoś powodu?
2
Moutinho pajac. Czerwona za to powinna być. I oby padł gol.
4
Wielka szkoda Ghany...
0
A mi jest szkoda Cristiano. Serio nie ma tam zbyt wielu zawodników z którymi mógłby coś zdziałać, a już na pewno nie z Ederem w ataku.
Co by nie zrobił, to i tak ludzie go nie doceniają.
0
Mecze 1/8 będą się normalnie odbywać. Dwa mecze dziennie. O 18 i 22.
0
To ostania kolejka fazy grupowej. Żeby wałków nie było.
1
Dziś mija 11 lat od śmierci na boisku kameruńskiego piłkarza Marca-Viviena Foe.
Dani Jarque, Antonio Puerta, Ayrton Senna Miclos Feher, przykre kiedy słyszy się o śmierci sportowca na boisku, torze, czy ringu...
0
Nie mogę się doczekać koszulki Gracies Gran Capita.
A uhonorowanie Puyola w ten sposób to piękny gest.
0
Bardzo fajny pomysł z dodatkową tabelą, do tego nagroda też fajna.
Może zdarzyć się tak, że jedna osoba zgarnie nagrodę z ogólnej tabeli i z fazy pucharowej?
2
Jeżeli ma to oznaczać pozostanie Alexisa, to się cieszę. Suárez to dobra opcja, ale nie kosztem Sáncheza.
0
Kim jesteś, żeby nazywać go szrotem? Nie umiesz użyć innych słów?
0
A ja nie wierzę w to, że Klinsmann i Löw się dogadają co do remisu.
0
http://sport.wp.pl/kat,1040543,title,Lavezzi-podwazyl-autorytet-trenera,wid,16710616,wiadomosc.html
Nie wiem, czy to miał być żart, czy co, ale dla mnie to brak szacunku do trenera.
3
Nie wiem, skąd wziąłeś to swoje Diane. Szukasz błędu tam gdzie go nie ma.
Czyta się Diń, a nawet Dinie.
7
Mam nadzieję, że Busquets poczuje w końcu, że ma konkurencję i nie będzie już taki spokojny o pierwszy skład.
1
No to teraz odpowiedział dziadziowi :)
0
Zobacz sytuację w City. Hart dziadował to jego miejsce zajął Pantilimon. I co, źle to Hartowi zrobiło?
0
Sprzedaż Alexisa to czysta głupota. Czy on się tam źle czuje, czy co? Co z tego, że Pedro jest wychowankiem? Czy to znaczy, że nie można go sprzedać?
1
Na transfermarkt Benatia jest warty 18M i co z tego?
1
Dobry wybór. Dobrze, że nie wybrano Busquetsa, ale obawiam się, że tylko Mascherano będzie potrafił konkretnie wstrząsnąć drużyną.
2
Bynajmniej? Czyli Twoim zdaniem nie zdobędą tego pucharu?
0
Naprawdę nie potrafić znaleźć innego określenia na dominację Ameryki niż to?
0
Jakiś czas temu była informacja, że będzie mecz pomiędzy legendami Realu Madryt i Barcelony, jednak nie jestem pewny, czy o to chodzi.