PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać, by go zobaczyć na boisku. Szkoda jednak, że przyszedł kosztem Alexisa, gościa, który jako jeden z niewielu walczył, ale jeżeli będzie się dobrze czuł w Arsenalu, to ok.
3
Obiecał ojcu, że będzie grał w Barcelonie, zależało mu w każdym meczu, a oni go sprzedali. Za co dziękować?
2
Jeśli będzie tam szczęśliwy, to ja się cieszę. Szkoda, że go sprzedaliśmy...
2
Xavi byłby idealnym zmiennikiem dla Rakiticia, tylko teraz znowu szyk kapitanów by się zmienił. Wątpię że zostanie. Więc albo Xavi zostanie, albo Song będzie zmiennikiem Rakiticia, albo pożegnamy obydwu, a w ich miejsce ktoś przyjdzie. Chciałbym już widzieć oficjalną kadrę na sezon 14/15, bo teraz jest jeszcze tyle niewiadomych...
0
Fajnie by było, gdyby Alves został, a Juanem Cuadrado wzmocnilibyśmy linię pomocy. Na razie mnie pomoc nie przekonuje. Iniesta i Rakitić to jest jakość, ale Roberto? Rafinha dopiero będzie wchodził i nie wykluczone, że będzie zmiennikiem dziewiątki. Ciekawe, co z Afellayem? Może jednak zostanie? Lubię go, ale nie wiem, czy ma u nas przyszłość. Jest jeszcze inna opcja. Song zostaje i gra bliżej linii ataku, jak to robił w Arsenalu.
1
Ribery też miał w poprzednim roku wszystko i co z tego było? A poza tym wątpię, że gdyby Portugalia wygrała Mundial, to pisałbyś o złotej piłce dla Coentrao, Pepe czy Miguela Veloso.
0
Jest to Rosjanin pochodzenia izraelskiego.
0
Ale czy ktoś nadjeżdża? Po co taki wpis? Obydwu z tej dwójki lubię, jednak wolę Di Marię i Argentynę że względu na Mascherano i Messiego. Jeśli Real faktycznie chce go sprzedać, to fajnie byłoby go widzieć w Arsenalu. A jeżeli zostanie sprzedany, to jestem pewny, że przynajmniej za 30 milionów.
5
Argentyna w finale! Cudownie, coś pięknego! Oby zrewanżo
0
Genialny Romero! Coś pięknego! Ale jeszcze daleko. Lavezziego brzuch boli? :D
0
Garay może nie strzelić. Siłowo to zrobi. No i zrobił siłowo i trafił.
0
Leo pewnie w górny róg?
0
Brawo Romero! O to chodzi. Teraz niech strzelają.
0
Może Mascherano mówi Romero, jak Kuyt będzie strzelał? :)
0
A więc karne. Kurczę, żeby tylko wszystko strzelali, a może Romero coś obroni.Messi pewnie 2-3 będzie strzelał.
1
Co za amatorka w tej Argentynie...
0
Co za amator. Co za pajac. Jak można zmarnować coś takiego?
5
Ale tak naprawdę, to Mascherano powinien być naszym pierwszym kapitanem. Może nie jest wychowankiem, ale on potrafi wstrząsnąć zespołem, a opaska sprawiłaby jego większą pewność siebie i respekt u kolegów na boisku.
0
Oby to ciśnięcie przełożyło się na strzelenie bramki przez Argentynę.
2
Oby szefunio w przyszłym sezonie pełnił pierwszoplanową rolę na pozycji defensywnego pomocnika.
0
Ja też nie jestem zadowolony z odejścia Alexisa, bo lubię go jako zawodnika, ale po prostu bredzisz. Jak można życzyć najgorszego zawodnikom ulubionego klubu i klubowi najgorszego, bo odszedł jeden zawodnik?
4
Ale pieprzycie za przeproszeniem. Ma wakacje, więc nie zarobicie mu robić tego, co mu się podoba. Messi czy Podolski bawią się z delfinami, a Pique gra w pokera i nikomu nic do tego.
3
O i fajnie. Chciałem, żeby tam poszedł, a nie do Kataru...
16
Dla mnie to jest jakieś nienormalne. Real dostaje od Juve za Moratę 23mln, a gnoje złożyli za Alexisa ofertę na 18 milionów. Ewidentna kpina z Barcelony, ale co zrobić, skoro sami się dają.
0
Zapomniałeś o Rakiticiu, prawda?
0
No tak, tylko według klubu, po co wydawać 60mln na Benatię, skoro można oszczędzić po transferze Suareza i ściągnąć Mathieu... Wolałbym już tego Marquinhosa, który może odpalić i być obrońca na wiele lat razem z Bartrą.
2
Maracanazo jak sama nazwa wskazuje, miało miejsce na Maracanie. Może Bellozo Horizontazo? :)
0
A ja mam jednak nadzieję, że trafią na Argentynę, która zrewanżuje się za rok 2010.
0
No tak, kurczę, faktycznie. Ten wynik to wina nikogo innego jak Neymara. Wszystko jasne.
1
Co Ty opowiadasz? Skąd masz takie dane? Równie dobrze można napisać, żenfani Neymara to dzieci z podstawówki, a fani Messiego to sezonowcy, którzy kibicują mu po każdej kolejnej Złotej Piłce...