1

Czyżby po 3:0? Może chociaż 1 pkt za wygraną Belgii.

1

Postawiłem 1-1. O wyniku dowiem się rano.

1

Chile domowe i Holandia wyjazdowe też są niezłe.

0

Moses, Mikel.

0

Czwarty palec jest dorobiony. Zobacz jak daleko jest palec wskazujący od środkowego. Tak ułożą się palce jak schowasz 4 palec od strony kciuka :)

0

Dla Cristiano to nie jest drugi Mundial.

0

Raport za prowokacje przesłany ;)

2

https://pbs.twimg.com/media/BqRATeWIIAAQEKZ.jpg Meirelesa też za do końca normalnego nigdy nie uważałem.

0

Tak, szczególnie w 90+1 ;)

0

To ośmiornica jest najmądrzejzym zwierzęciem, nie wielbłąd ;)

0

Szkoda mi Cristiano. Stara się cały rok, a na takim turnieju przychodzi mu grać z takimi pajacami jak Pepe. Sam nic nie zrobi.

3

No to 2-1 to teraz stanowczo za mały wynik...

0

Coentrão z pretensjami do sędziego, że nie odgwizdał mu spalonego?

3

No zobacz. Messi nie gra, a gole strzela. Wytłumaczysz ten fenomen?

0

Każdy ma swoje ulubione drużyny. Ty możesz nie kibicować Legii czy Niemcom, ale nie możesz napisać "jak można kibicować Niemcom?"

0

Pytanie bez sensu. Równie dobrze można zapytać: jak można kibicować Portugalii?

0

I Rooney'em. Większość mówi Runej, a temczasem poprawna forma to Runi

0

Sprawdziłem wymowę nazwiska Szefunia i poprawnie jest mówić Mascerano, czy nawet Masczerano. Okazuje się, że Szpakowski ma rację. Tak samo było z Rabijem i jego Alvisem, co okazuje się poprawną formą.

0

To było pewne, że Leo się oszczędzał, by na Mundialu mieć 100% "baterii".
Mam nadzieję, że w sezonie 14-15 Messi znów będzie bezkonkurencyjny.

0

No, Leo samolubnie trochę.

2

Liczę na doby mecz i 3:1

2

Jest nasz Messi. Nie mogę się już doczekać meczu.

1

Oby nie odchodził. Jest dobym duchem tej drużyny.

0

Jak zobaczyłem ten news, to z miejsca przeczytałem "Gonzalo Higuain zawodnikiem Barcelony!" Dla mnie to świetna wiadomość. Tylko jaka będzie cena? Myślicie może o Songu lub innym zawodniku w rozliczeniu?

0

Byłoby fajnie, gdyby jutro, albo w tym tygodniu ogłoszono dwa transfery. Rakiticia (w jego kontekście "jutro" może wydawać się śmieszne) i Higuaina.

0

Całkiem niezłe nazwiska ma Bośnia. Džeko, Pjanić, Spahić...

0

3:1. Liczę na dobrą formę Argentyny i biorę pod uwagę to, że Dżeko może być groźny.

0

Całe szczęście, że nie ma karnego. Jeszcze tylko ok. 5-6 minut. Swoją drogą, to jeśli z Higuainem to prawda, to ciekawe ile Napoli za niego zaśpiewa.

0

Jedni już mnie dzisiaj "wysterowali" w ostatnich sekundach. Oby wynik Francji już taki został.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?