PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyżby po 3:0? Może chociaż 1 pkt za wygraną Belgii.
1
Postawiłem 1-1. O wyniku dowiem się rano.
1
Chile domowe i Holandia wyjazdowe też są niezłe.
0
http://www.fcbarca.com/56498-lovren-dolacza-do-listy-potencjalnych-wzmocnien-barcy.html
0
Moses, Mikel.
0
Czwarty palec jest dorobiony. Zobacz jak daleko jest palec wskazujący od środkowego. Tak ułożą się palce jak schowasz 4 palec od strony kciuka :)
0
Dla Cristiano to nie jest drugi Mundial.
0
Raport za prowokacje przesłany ;)
2
https://pbs.twimg.com/media/BqRATeWIIAAQEKZ.jpg Meirelesa też za do końca normalnego nigdy nie uważałem.
0
Tak, szczególnie w 90+1 ;)
0
To ośmiornica jest najmądrzejzym zwierzęciem, nie wielbłąd ;)
0
Szkoda mi Cristiano. Stara się cały rok, a na takim turnieju przychodzi mu grać z takimi pajacami jak Pepe. Sam nic nie zrobi.
3
No to 2-1 to teraz stanowczo za mały wynik...
0
Coentrão z pretensjami do sędziego, że nie odgwizdał mu spalonego?
3
No zobacz. Messi nie gra, a gole strzela. Wytłumaczysz ten fenomen?
0
Każdy ma swoje ulubione drużyny. Ty możesz nie kibicować Legii czy Niemcom, ale nie możesz napisać "jak można kibicować Niemcom?"
0
Pytanie bez sensu. Równie dobrze można zapytać: jak można kibicować Portugalii?
0
I Rooney'em. Większość mówi Runej, a temczasem poprawna forma to Runi
0
Sprawdziłem wymowę nazwiska Szefunia i poprawnie jest mówić Mascerano, czy nawet Masczerano. Okazuje się, że Szpakowski ma rację. Tak samo było z Rabijem i jego Alvisem, co okazuje się poprawną formą.
0
To było pewne, że Leo się oszczędzał, by na Mundialu mieć 100% "baterii".
Mam nadzieję, że w sezonie 14-15 Messi znów będzie bezkonkurencyjny.
0
No, Leo samolubnie trochę.
2
Liczę na doby mecz i 3:1
2
Jest nasz Messi. Nie mogę się już doczekać meczu.
1
Oby nie odchodził. Jest dobym duchem tej drużyny.
0
Jak zobaczyłem ten news, to z miejsca przeczytałem "Gonzalo Higuain zawodnikiem Barcelony!" Dla mnie to świetna wiadomość. Tylko jaka będzie cena? Myślicie może o Songu lub innym zawodniku w rozliczeniu?
0
Byłoby fajnie, gdyby jutro, albo w tym tygodniu ogłoszono dwa transfery. Rakiticia (w jego kontekście "jutro" może wydawać się śmieszne) i Higuaina.
0
Całkiem niezłe nazwiska ma Bośnia. Džeko, Pjanić, Spahić...
0
3:1. Liczę na dobrą formę Argentyny i biorę pod uwagę to, że Dżeko może być groźny.
0
Całe szczęście, że nie ma karnego. Jeszcze tylko ok. 5-6 minut. Swoją drogą, to jeśli z Higuainem to prawda, to ciekawe ile Napoli za niego zaśpiewa.
0
Jedni już mnie dzisiaj "wysterowali" w ostatnich sekundach. Oby wynik Francji już taki został.