PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyńską wołowinę, pewnie to co Messi jadł za młodu :P
0
Ładnie Xavi!
0
I paradoksalnie mam plusową ocenę :D
0
Haha, jaka fajna cieszynka Neymara. Jakby mówił "wyj...ne" :D
0
Oho, jakieś buce masowo minusują.
0
Ale bramy Ibry.
0
Te gołębie na stadionie...
0
Alexis, Montoya, Neymar. Ale to było ładne.
0
Nie no, po co, przecież Chelsea ma taki dostatek w obronie, że Luiz ciągle ląduje na trybunach ;)
0
To samo chciałem napisać :P
0
A pomyłka... Cesc pauzuje a kartki.
0
Ja wole skład Sportu, z Songiem i Adriano. W pomocy zamiast Xaviego mógłby zagrać Fabregas lub Roberto.
0
Przecież to Barça sponsoruje Unicef....
A na koszulkach z przodu dalej będie QATAR Airways.
0
Dlatego napisałem "pojawi się". symbolicznie :P
0
No i przecież pojawi się w grudniowym meczu pożegnalnym Gabiego Milito.
0
I git. Szkoda tylko, że to Muller. Jego nie lubię.
0
Tu filmik.
0
Na konferencji Ancelottiego gdzie są sponsorzy na banerze wysunął się plakat: Pokażmy czerwona kartkę dla Gazpromu
0
Greenpeace co odwalił...
0
Chodziło mi raczej o kataloński :P
0
Będzie 3:0, karny.
0
Napisałem definicję w 2 osobie liczby pojedynczej - Ty .
0
Ale błąd bramkarza i 2:0
0
Wyobraźcie sobie coś takiego, tylko na obudowie Camp Nou :P
http://pobierak.jeja.pl/images/e/d/6/36909_samochod-informatyka.jpg
0
Miki, hejt w j. polskim to to samo. JA nie pisze, że wyzywasz Luiza, podałem tylko znaczenie.
0
Oznacza, że jesteś mu przeciwny, wyzywasz go itp. Miki, Ty, który przeprowadzasz wywiady z zawodnikami z całego świata nie znasz języka angielskiego?
0
Miki też chciał trochę plusików, nie zawiedźcie go :)
0
Al wiesz, że Nou to w hiszpańskim to samo co New w angielskim?
0
Raczej nie. Chociaż Faus nie musiał mówić, że to o wiele bardziej znany sponsor. QATAR może się oburzyć :P
0
Zdanie jak najbardziej prawidłowo.