0

Argentyńską wołowinę, pewnie to co Messi jadł za młodu :P

0

Ładnie Xavi!

0

I paradoksalnie mam plusową ocenę :D

0

Haha, jaka fajna cieszynka Neymara. Jakby mówił "wyj...ne" :D

0

Oho, jakieś buce masowo minusują.

0

Ale bramy Ibry.

0

Te gołębie na stadionie...

0

Alexis, Montoya, Neymar. Ale to było ładne.

0

Nie no, po co, przecież Chelsea ma taki dostatek w obronie, że Luiz ciągle ląduje na trybunach ;)

0

To samo chciałem napisać :P

0

A pomyłka... Cesc pauzuje a kartki.

0

Ja wole skład Sportu, z Songiem i Adriano. W pomocy zamiast Xaviego mógłby zagrać Fabregas lub Roberto.

0

Przecież to Barça sponsoruje Unicef....
A na koszulkach z przodu dalej będie QATAR Airways.

0

Dlatego napisałem "pojawi się". symbolicznie :P

0

No i przecież pojawi się w grudniowym meczu pożegnalnym Gabiego Milito.

0

I git. Szkoda tylko, że to Muller. Jego nie lubię.

0

Tu filmik.

0

Na konferencji Ancelottiego gdzie są sponsorzy na banerze wysunął się plakat: Pokażmy czerwona kartkę dla Gazpromu

0

Greenpeace co odwalił...

0

Chodziło mi raczej o kataloński :P

0

Będzie 3:0, karny.

0

Napisałem definicję w 2 osobie liczby pojedynczej - Ty .

0

Ale błąd bramkarza i 2:0

0

Wyobraźcie sobie coś takiego, tylko na obudowie Camp Nou :P
http://pobierak.jeja.pl/images/e/d/6/36909_samochod-informatyka.jpg

0

Miki, hejt w j. polskim to to samo. JA nie pisze, że wyzywasz Luiza, podałem tylko znaczenie.

0

Oznacza, że jesteś mu przeciwny, wyzywasz go itp. Miki, Ty, który przeprowadzasz wywiady z zawodnikami z całego świata nie znasz języka angielskiego?

0

Miki też chciał trochę plusików, nie zawiedźcie go :)

0

Al wiesz, że Nou to w hiszpańskim to samo co New w angielskim?

0

Raczej nie. Chociaż Faus nie musiał mówić, że to o wiele bardziej znany sponsor. QATAR może się oburzyć :P

0

Zdanie jak najbardziej prawidłowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?