PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jest chyba problemem wejście w zakładkę Barcelona -> Barcelona B i kliknięcie pod głównym newsem w tabelę ligową, taki obrazem z logiem Liga Adelante.
0
Nie ma błędu...
No sam zobacz, jak to brzmi? Dla mnie bramkarzem numerem jeden jest Victor Valdes. Gdyby wywalić słowo bramkarz wtedy by się zgadzało, ale tu nie ma błędu.
0
Tak, to teraz wyobraź sobie jak zmartwiła w 2009 kibiców Realu strata czterech bramek...
0
Ale jednak poziom będzie.
0
Niech Admini wywalą tą gimbazę i prowokatorów ze strony.
0
Ogarnijcie te ironiczne komentarze o Złotej Piłce dla Pedro. Myślicie, że jesteście śmieszni?
0
Nie ma to jak wyzywać zawodnika, który za chwilę strzela bramkę.
Ogarnijcie się dzieci, bo to jest żałosne.
0
A Sergio i Song w jakim ustawieniu grają?
0
To był chyba Pan Rabij.
0
W takim razie nie będę patrzył na wynik i obejrzę mecz o 23.45
0
Podoba mi się ten skład. Zagrają wszyscy, których chciałem w tym meczu.
0
Wyjdź w tej strony dzieciaku...
0
Tylko, że kibice musieliby być inni. Nie Azjaci z różowymi smartfonami, nie tacy, którzy nawet nie interesują się meczem, byle pstryknąć sobie fotkę na Camp Nou. Każde osiągnięcie da się powtórzyć, jednak do tego potrzebny jest głód sukcesu.
0
Przeczytałem wszystko i wszystko to prawda. Ja też zauważyłem, że w ostatnim czasie media próbują "przejąć" kontrolę nad klubem.
Robią wielki hałas o to, że przegraliśmy dwa mecze. Co prawda styl przegranej mógł być inny, ale to tylko ludzie. Co z tego, że nie ma posiadania piłki, skoro są wyniki? Gdyby wytknięto coś takiego np. Manchesterowi czy innej angielskiej drużynie, to redaktorzy zostali by wyśmiani. Niedługo będą zaczepki o to, że ogólna ilość podań drużyny w meczu nie przekroczyła 846, a średnia liczba przebiegniętych kilometrów w meczu nie wynosiła 2,034km...
0
Skoro piszesz, że Fabregas gra bardzo dobrze, to po co kupować pomocnika? Nie lepiej po prostu zrobić z Xaviego rezerwowym?
Codo napastnika. Trudno było przyzwyczaić się do odejścia Villi, ale gdyby za Tello ktoś zapłacił klauzule, nad Aguero trzeba by pomyśleć.
Ze sprzedażą Songa się nie zgodzę, chodzi o to, że gra mało kiedy i nie może tak nagle błyszczeć. Potrzebuje częstszej gry z trudniejszymi rywalami, szkoda, że Tata tak mało zmienia Songa z Busim. Można by też kiedyś spróbować gry z dwoma defensywnymi. Mascherano też czasami mógłby grć na pozycji ŚPD. Bartra jeszcze nie podstawa, ale częsta gra, ale mimo wszystko stoper jest potrzebny.
0
Akurat Pinto nie powinno się czepiać. Gra bardzo rzadko, a i tak potrafił ratować zespół przed bramkami w stuprocentowych sytuacjach.i
0
Synek Cristiano ma na imię Cristianito :P
Na razie nie zanosi się by mały Thiago bł w przyszłości sportowcem :D
0
No Neymar ślizgał się ciągle w swoich butach. Zresztą to już nie pierwszy raz.
0
Tylko że na takim poziomie jak Liga Mistrzów wszystko musi się zgadzać.
0
Dziwne to, wystarczyło iść do jakiegoś sklepu Nike w Amsterdamie i dobrać odpowiednie. Ale swoją drogą najpierw Song nie ma butów, teraz antyreklama butów Hypevenom od Nike.
0
"Nie te buty!"
0
No właśnie, godne pożegnanie, finał Ligi Mistrzów. On nie chce odejść przez kontuzje.
0
Nie wiem, czy woda w kolanie i ten "płyn" to to samo, ale wystarczy wsadzić nogę w szynę na parę tygodni. Pewnie operacyjnie jest szybciej. Szkoda go.
0
A i tak wygra mecz Realu z Kopenhagą...
0
Jesteś niedorozwinięty, czy co? To już nie można zagłosować na kogoś innego niż Messi i według własnej oceny?
0
Ale pięknie grają piętą.
0
Kiedyś coś było o tym, ale nie pamiętam. Prawdopodobne coś zostało powiedziane w prasie przez Iniestę. Mógłby ktoś przypomnieć?
0
Dobra, ja napisałem, że dla Coentrao ale przed podaniem przyczyny. Pomyliłem się.
0
Dawny prezydent Athleticu zmarł.
0
A nie, pomyłka.