PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby dlaczego niestety?
0
Haha, to Granada - Mallorca. Pomyliło mi się.
0
http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=210019
Sędzia został rzucony parasolem.
0
Ale po co się cieszyć jak Real traci, po co ich wyzywać? Nie rozumiem...
0
Mówcie co chcecie, ale to piękne zdjęcie.
Poza tym po co podniecacie się meczem Realu? Ktoś na rm.pl zaznaczył, że gdy oni grają to na naszej stronie jest z 800 komentarzy o ich meczu, gdy my gramy to na ich stronie jest może 5.
0
Eh, żeby tylko ten Song dostawał więcej szans na grę...
0
Fabregas co podanko...
0
Co zrobił sędzia?
0
Co ja oglądam, 90 minuta a ja mam 79...
0
Iniesta?
0
Ładnie!
0
Ney zna miejsce w szeregu :P
0
Bedzie gol
0
NJr jak czaruje...
0
Ech ten Pique...
0
Fantastyczne było podanie do Neymara, a Alexis przeżywa teraz chyba swój najlepszy okres strzelecki w Barcelonie.
0
Ale piękna akcja!
0
Dziś nie mam jak oglądać Barcy w telewizji, ale po tym co piszecie, to włączyłem na rd, żeby ocenić.
0
Tak sobie patrzę na Lewego i myślę, że powinniśmy go kupić. W kadrze nic nie gra, za o dla klubu robi wiele. Jeżeli Tata naprawdę mu się przygląda, to należy go kupić.
0
Tu masz kilka zdjęć z boiska. http://www.asaps.it/15867-Julio__Gonzalez_Ferreira_torna_a_giocare_senza_un_braccio,_amputato_dai_medici_italiani_dopo_un_tragico_incidente_stradale.html
Bardzo fajnie, że Abidal dostał tą nagrodę.
0
Kurde mo, dlaczego znowu Busquets....
0
Zakończył już karierę.
0
Fajnie byłoby zobaczyć Rafinhę i Fontasa na boisku.
0
A za co niby jest kandydatura Mourinho?
0
Chciałbym zobaczyć na boisku skład sportu, bo zestawienie Song-Busquets zapowiada się ciekawie.
0
Najpierw oglądałem mecz z komentarzem fcb, ale nie był zbyt ciekawy. Później przełączyłem na neutralny. Oglądał ktoś z komentarzem rea? Bardzo lamentowali po golach i narzekali, że nie było karnego?
0
Wydaje mi się, że kiedy na telebimie w którejś minucie pokazany bł Casillas, to wtedy były brawa.
0
Dokładnie, skoro BN nie są wpuszczani na stadion, to mozaikę robi firma albo sam klub. Dlatego są one tak mało pomysłowe i przewidywalne. Chciałbym kiedyś mozaikę w postaci herbu, lub sylwetek piłkarzy jak np. w Gdańsku była.
0
Redakcjo, możecie zrobić choćby jutro jeden news z wypowiedziami wszystkich zawodników i trenerów? Barcy i Realu.
0
Ten komentator do pomocy Ryczelowi trochę udawane emocje.