0

Niby dlaczego niestety?

0

Haha, to Granada - Mallorca. Pomyliło mi się.

0

0

Ale po co się cieszyć jak Real traci, po co ich wyzywać? Nie rozumiem...

0

Mówcie co chcecie, ale to piękne zdjęcie.
Poza tym po co podniecacie się meczem Realu? Ktoś na rm.pl zaznaczył, że gdy oni grają to na naszej stronie jest z 800 komentarzy o ich meczu, gdy my gramy to na ich stronie jest może 5.

0

Eh, żeby tylko ten Song dostawał więcej szans na grę...

0

Fabregas co podanko...

0

Co zrobił sędzia?

0

Co ja oglądam, 90 minuta a ja mam 79...

0

Iniesta?

0

Ładnie!

0

Ney zna miejsce w szeregu :P

0

Bedzie gol

0

NJr jak czaruje...

0

Ech ten Pique...

0

Fantastyczne było podanie do Neymara, a Alexis przeżywa teraz chyba swój najlepszy okres strzelecki w Barcelonie.

0

Ale piękna akcja!

0

Dziś nie mam jak oglądać Barcy w telewizji, ale po tym co piszecie, to włączyłem na rd, żeby ocenić.

0

Tak sobie patrzę na Lewego i myślę, że powinniśmy go kupić. W kadrze nic nie gra, za o dla klubu robi wiele. Jeżeli Tata naprawdę mu się przygląda, to należy go kupić.

0

0

Kurde mo, dlaczego znowu Busquets....

0

Zakończył już karierę.

0

Fajnie byłoby zobaczyć Rafinhę i Fontasa na boisku.

0

A za co niby jest kandydatura Mourinho?

0

Chciałbym zobaczyć na boisku skład sportu, bo zestawienie Song-Busquets zapowiada się ciekawie.

0

Najpierw oglądałem mecz z komentarzem fcb, ale nie był zbyt ciekawy. Później przełączyłem na neutralny. Oglądał ktoś z komentarzem rea? Bardzo lamentowali po golach i narzekali, że nie było karnego?

0

Wydaje mi się, że kiedy na telebimie w którejś minucie pokazany bł Casillas, to wtedy były brawa.

0

Dokładnie, skoro BN nie są wpuszczani na stadion, to mozaikę robi firma albo sam klub. Dlatego są one tak mało pomysłowe i przewidywalne. Chciałbym kiedyś mozaikę w postaci herbu, lub sylwetek piłkarzy jak np. w Gdańsku była.

0

Redakcjo, możecie zrobić choćby jutro jeden news z wypowiedziami wszystkich zawodników i trenerów? Barcy i Realu.

0

Ten komentator do pomocy Ryczelowi trochę udawane emocje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?