PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zaskakujące, że da się pokazać muzykę za pomocą ustalonych gestów.
0
destro, oglądałeś czepie mecz? Czy tylko wynik sprawdzałeś?
0
Lepiej dla nas żebyśmy trafili na Leverkusen albo na Olympiakos
0
Ja tam lubiłem Celtic jak i Rangers za Boruca, Żurawskiego, Nakamury itp. Naismitha, McGregora. To były fajne mecze.
Ogólnie mecze z tych sezonów gdzie grały legendy jak Ljungberg, Pires i inni były super.
Wiecie o co chodzi.
0
Buc zamiast klaskać to smsy pisze...
0
No, zrewanżował się :P
0
Grosskreutz strzelił lol
0
polecam livescore.com
0
Musieli to stracić. Pique musiał źle pokryć...
0
Xavi FIFA Street.
0
Zbanujcie tego idiotę GTA53
0
Pique wygląda jak chłopczyk bez brody, ale przynajmniej widać, że nie ma ponad 30 lat.
0
Widać, że Dongou to byk.
0
Wiedziałem, że to Neymar zejdzie.
0
Ole! Ole! hehe
0
Aj, dobry strzał.
0
Ale strzał Tello taki sobie, dobrze że się odbiła.
Ciekawe kto zejdzie, Pedro czy Neymar?
0
To jest to!
0
Ta, a Neymar w myślach pewnie mówi: "co za głąb"
0
CO TO BYŁO!?
0
Ogarnij się.
0
Co oni gadają? Piłka tylko odbiła się od obrońcy...
0
Super!
0
Argentyńską wołowinę, pewnie to co Messi jadł za młodu :P
0
Ładnie Xavi!
0
I paradoksalnie mam plusową ocenę :D
0
Haha, jaka fajna cieszynka Neymara. Jakby mówił "wyj...ne" :D
0
Oho, jakieś buce masowo minusują.
0
Ale bramy Ibry.
0
Te gołębie na stadionie...