0

To zaskakujące, że da się pokazać muzykę za pomocą ustalonych gestów.

0

destro, oglądałeś czepie mecz? Czy tylko wynik sprawdzałeś?

0

Lepiej dla nas żebyśmy trafili na Leverkusen albo na Olympiakos

0

Ja tam lubiłem Celtic jak i Rangers za Boruca, Żurawskiego, Nakamury itp. Naismitha, McGregora. To były fajne mecze.
Ogólnie mecze z tych sezonów gdzie grały legendy jak Ljungberg, Pires i inni były super.
Wiecie o co chodzi.

0

Buc zamiast klaskać to smsy pisze...

0

No, zrewanżował się :P

0

Grosskreutz strzelił lol

0

polecam livescore.com

0

Musieli to stracić. Pique musiał źle pokryć...

0

Xavi FIFA Street.

0

Zbanujcie tego idiotę GTA53

0

Pique wygląda jak chłopczyk bez brody, ale przynajmniej widać, że nie ma ponad 30 lat.

0

Widać, że Dongou to byk.

0

Wiedziałem, że to Neymar zejdzie.

0

Ole! Ole! hehe

0

Aj, dobry strzał.

0

Ale strzał Tello taki sobie, dobrze że się odbiła.
Ciekawe kto zejdzie, Pedro czy Neymar?

0

To jest to!

0

Ta, a Neymar w myślach pewnie mówi: "co za głąb"

0

CO TO BYŁO!?

0

Ogarnij się.

0

Co oni gadają? Piłka tylko odbiła się od obrońcy...

0

Super!

0

Argentyńską wołowinę, pewnie to co Messi jadł za młodu :P

0

Ładnie Xavi!

0

I paradoksalnie mam plusową ocenę :D

0

Haha, jaka fajna cieszynka Neymara. Jakby mówił "wyj...ne" :D

0

Oho, jakieś buce masowo minusują.

0

Ale bramy Ibry.

0

Te gołębie na stadionie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?